Мемориал Эртель Анатолия Григорьевича (отборочный турнир к первенству Европы среди школьников 2020 г.) Группа М-13

Last update 15.01.2020 12:05:45, Creator/Last Upload: rostov region chess federation

Tournament selectionm13, m11, m9, m7, u17
Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 9 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgClub/City
1Хрипаченко Александр Витальевич54184975RUS1889Краснодарский край
2Морозов Михаил Андреевич34291156RUS1761Республика Карелия
3Дроздов Максим Владимирович54173400RUS1733Челябинская область
4Тарасов Лев Вадимович24227870RUS1733Москва
5Крепкий Игорь34313443RUS1701Республика Крым
6Кварацхелия Тристан Адгурович34253637RUS1680Краснодарский край
7Маранин Сергей Сергеевич54154871RUS1652Москва
8Мастерских Богдан Олегович44117043RUS1650Республика Калмыкия
9Агкацев Феликс А34292799RUS1645Республика Северная Осетия — Алания
10Рольгейзер Рихард Витальевич44122225RUS1637Краснодарский край
11Гамилова Регина Альфитовна34230521RUS1633Свердловская область
12Петросян Гаспар Тигранович24228192RUS1612Краснодарский край
13Дубинская Юлия Сергеевна24235113RUS1603Республика Адыгея
14Путинцева Марина Дмитриевна24292443RUS1586Москва
15Губарев Владислав Романович24228150RUS1572Ставропольский край
16Паничкин Алексей34254781RUS1568Москва
17Уаров Алексей Александрович54159199RUS1518Республика Карелия
18Лихачев Сергей Игоревич34228969RUS1515Севастополь
19Лозовой Георгий Артурович24253960RUS1492Краснодарский край
20Галаган Максим Андреевич34370919RUS1457Краснодарский край
21Николаев Артемий24269786RUS1437Ставропольский край
22Борголов Амгалан Вячеславович24239640RUS1436Москва
23Коломеец Даниель24250600RUS1419Москва
24Кудрявцева Лидия Геннадьевна34204725RUS1316Краснодарский край
25Куров Александр Альбертович34221930RUS1292Краснодарский край
26Шушунова Александра Дмитриевна24277150RUS1235Москва
27Лаврова Ульяна Владимировна24281344RUS1224Москва
28Коптев Михаил Игоревич34174408RUS1217Краснодарский край
29Кучеренко Матвей Витальевич34473432RUS1216Ямало-Ненецкий автономный округ
30Бабенкова Дарья ЕвгеньевнаRUS1215Краснодарский край
31Магомадова Фаришта Маъруфовна34296611RUS1198Краснодарский край
32Ануфриев Данила Константинович34430814RUS1177Республика Крым
33Пасечный Сергей Сергеевич34264779RUS1121Воронежская область