Campionat CAT Sub 10 DT Lleida

Darrera actualització01.02.2020 11:26:55, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d'escacs 94

Selecció del torneigsub 8, sub 10, sub 12, sub 14, sub 16/18
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 6 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFEDEloNClub/Ciutat
1Dea Ruiz Jofre383121ESP1588Mollerussa
2Roure Solà Oriol380943ESP1579Mollerussa
3Ortega Mir Yeray385674ESP1420Balafia-Adejo Club D'escacs
4Rodriguez Ardanuy Roger385488ESP1416Balafia-Adejo Club D'escacs
5Solana Olalla Biel385127ESP1415Lleida C.E.
6Baro Belli Joan379516ESP1408Balafia-Adejo Club D'escacs
7Sánchez Ibañez Marcel385648ESP1404Balaguer C.E.
8Mares Mario Gabriel385125ESP1396Tarrega C.E.
9Vidal Sirbu Edgard385619ESP1396Balaguer C.E.
10Tomàs Tarsà Mariona385623ESP1392Balaguer C.E.
11Oliach Aranda Biel385128ESP1384Lleida C.E.
12Piñol Bosch Gerard378220ESP1377Mollerussa
13Bonet Batalla Pol385487ESP1376Balafia-Adejo Club D'escacs
14Barri Castell Jordina385622ESP1372Balaguer C.E.
15Torra Casals Ares385618ESP1372Balaguer C.E.
16Gonzalez Garcia Jan385523ESP1356Alcoletge Club Escacs
17March Curia Girvé385283ESP1356Ponts C.E.
18Potcolina Andrei385112ESP1340Mollerussa
19Vicente Prikhodko Marc384068ESP1332Almenar Club Escacs
20Pedra Marquina Bet385095ESP1324Balaguer C.E.
21Codina Campabadal Eloi382999ESP1304Ponts C.E.
22Torrades Abad Cesc379213ESP1300Vallfogona C.E.
23Jasem Leila384075ESP1297Vallfogona C.E.
24Ribera Serra Eloi383681ESP1289Mollerussa
25Campos Oriola Darikson385715ESP1260Tarrega C.E.
26Casol Pons Nicolau Albert380023ESP1252Vallfogona C.E.
27Beas Torres Aleix383115ESP1236Mollerussa
28Badia Freixes Daniel383699ESP1226Balafia-Adejo Club D'escacs
29Giribet Calafell Genís380944ESP1195Mollerussa
30Casol Pons Joan Baptista383221ESP1188Vallfogona C.E.
31Wangpan Cheryl381593ESP1166Lleida C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, Impressió