Juegos Escolares Valladolid 2020-Infantil, Cadete, Juvenil

Posledná aktualizácia 18.01.2020 21:25:39, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 365)

Výber turnajaPrebenjamin, Benjamin, Alevin, Infantil
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Výsledky družstiev po šachovniciach, Team-Ranking, Časový rozpis
Poradie po 2 kole, Tabuľka po 2 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2/14 , nežrebovaný
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.MenoEloFEloNTypKlub
1Gutierrez Guillen Alvaro18461852JUVAjedrez Promesas
2Gomez Pastrana Juan17021714INFAjedrez Promesas
3Gutierrez Guillen Alfonso16111623INFAjedrez Promesas
4Macias de Castro Alberto15361546INFAjedrez Promesas
5Matesanz de la Fuente Marcos15171520INFAjedrez Promesas
6Borruel Lopez Mateo14781477INFAjedrez Promesas
7Paniagua Tomillo Ivan14621474INFEnseñanza UEMC
8Nuñez Escolar David11491150INFDVAjedrez Rondilla
9Perez Soto Gonzalo11451147Lourdes
10Torrego Diez Ignacio11441139CADAjedrez Promesas
11Quindos Cesteros Guillermo11401099INFCardenal Mendoza
12Rodriguez Perez Alicia10921133INFEnseñanza UEMC
13Alonso Martinez Luis00CADDVAjedrez Rondilla
14Alvarez Rodriguez Adrian00INFDVAjedrez Delicias
15Caballero Cano Adrian00INFDVAjedrez Juan de Austria
16Calabor Abad Gonzalo Miguel00INFDVAjedrez Delicias
17De Leon Martin Juan Ramon00CADDVAjedrez Delicias
18Derekh Kurak Alexander00INFCardenal Mendoza
19Fernandez Perez Gabriel00INFDVAjedrez La Victoria
20Fernandez Raigal Ruben00INFDVAjedrez Juan de Austria
21Fernandez Ruiz Martin00CADDVAjedrez Rondilla
22Fradejas Herrero Guillermo00CADDVAjedrez Juan de Austria
23Garcia Crespo Diego00INFAve Maria
24Garcia de la Torre Juan Antonio00INFDVAjedrez La Victoria
25Garcia de Vega Iñigo00JUVDVAjedrez Delicias
26Gonzalez Diez Alvaro00CADDVAjedrez Rondilla
27Gonzalez Morales Mario00INFDVAjedrez La Victoria
28Gonzalez Teruel Ivan00CADDVAjedrez Delicias
29Gutierrez Labajo Daniel00CADDVAjedrez Delicias
30Herrera Rodriguez Enzo00INFAyto Laguna de Duero
31Lopez Burgos Abril00CADDVAjedrez Juan de Austria
32Lopez Menendez Alejandro00CADDVAjedrez Delicias
33Martin de la Cal David00INFDVAjedrez Delicias
34Martinez Bendito Marcos00INFDVAjedrez Delicias
35Matas Martin Alonso00JUVEnseñanza UEMC
36Mielgo Sanchez David00CADDVAjedrez Parquesol
37Muñoz Baladron David00INFDVAjedrez Juan de Austria
38Perez Garcia Rodrigo00CADDVAjedrez Parquesol
39Piñuela Pinto Leonardo Miguel00CADDVAjedrez Rondilla
40Puertas Gonzalez Pablo00INFCardenal Mendoza
41Ramiro Mostaza Luis00INFEnseñanza UEMC
42Real Calvo Jesus00JUVDVAjedrez Delicias
43Represa Andrada German00INFCardenal Mendoza
44Riera Balbas Bruno00CADDVAjedrez Delicias
45Saez Reyes Pablo00CADDVAjedrez La Victoria
46San Juan Pinacho Diego00JUVAyto Laguna de Duero
47Serna Albarran Rodrigo00CADDVAjedrez Rondilla
48Tomillo Guijarro Alvaro00INFAjedrez Promesas
49Vallelado Labajo Tomas00INFDVAjedrez Delicias
50Vega Blanco Mateo00INFCardenal Mendoza
51Velasco Sanz Alejandro00INFDVAjedrez Rondilla
52Vera Alfaro Christopher00CADEnseñanza UEMC
53Vera Alfaro Mathiew David00CADEnseñanza UEMC