Club Argentino de ajedrez- BLITZ ESPECIAL SABADO 18/01/20 - $6000 EN PREMIOS 5 MIN. + 2 SEG. - 11 RONDAS - 18:15 PUNTUAL

OrganizátorSub-Comision de torneos - Club Argentino de Ajedrez
FederáciaArgentína ( ARG )
Riaditeľ turnajaDr. Paz, Mario
Hlavný rozhodcaIA ON Garcia, Nicolás Gabriel
Deputy ArbiterAR Dreko, Nahuel
Bedenkzeit5 Minutos + 2 Segundos de incremento por jugador
MiestoClub Argentino de Ajedrez - Paraguay 1858 - Capital Federal - Argentina
Rating calculation -
Dátum2020/01/18
Ø rating1903
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 19.01.2020 03:19:03, Creator/Last Upload: fada – comision tecnica argentina

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaARG, ESP, FIN, URU
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElo
1
GMAlonso SalvadorARG2543
2
FMPerelman HernanARG2427
3
IMBenedetti JulioARG2329
4
Malamud LautaroARG2299
5
FMCampos JoseARG2290
6
FMAltamirano BenjaminARG2236
7
Cabrera Pando RamiroARG2201
8
Martinez De Negri GonzaloARG2195
9
Tuñez AdrianARG2108
10
Michalowski BasilioARG2095
11
Soria AngelARG2043
12
Soza FernandoARG2019
13
Chirico MartinARG1998
14
Meskanen VesaFIN1984
15
Diaz MartinARG1983
16
Lopez DarioARG1964
17
Argiz NicolasARG1961
18
Campos JoaquinARG1958
19
Scarfo RubenARG1957
20
Montero WalterURU1953
21
Lopez FranciscoESP1937
22
Spiner JonathanARG1937
23
Shon MarianoARG1921
24
Gomez Juan CarlosARG1915
25
Arraga GerardoARG1911
26
Rojo GonzaloARG1894
27
Amil Meilan HoracioARG1850
28
Lopina MauroARG1769
29
Paz MarioARG1769
30
Martinez WilliamARG1765
31
Argerich LuisARG1761
32
Arfa OctavioARG1752
33
Tejera MarioARG1740
34
Matvyeyev AlexanderARG1725
35
Carlisky NestorARG1697
36
Lopina Juan ManuelARG1694
37
Carpio AgustinARG1670
38
Orellano AlbertoARG1630
39
Moran Diaz NicolasARG1587
40
Ojeda Labayru Diana148032ARG1538
41
Colombo IvanARG0
42
Fernandez Quelali Benjamin191760ARG0
43
Milberg AlexARG2038
44
Andrade JoseARG1693