3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu Grand prix 2019/2020 U10

OrganizátorTJ Ostrava
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeLadislav Kopec
Hlavní rozhodčíFA Sieber, Martin 327590
Bedenkzeit15´+5´´
MístoOstrava
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/01/11
Ø ELO turnaje1074
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.01.2020 15:01:28, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Výběr turnajeU18, U14, U12, U10
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Horková TerezaU10CZE1498Beskydská šachová škola z.s.6,529,533,531,25
26Kožušníková DanielaU10CZE1335Interchess z.s.6,030,031,024,50
32Buchtová ViktorieU10CZE1421Beskydská šachová škola z.s.6,028,529,524,50
45Bartečková ValérieU10CZE1336Beskydská šachová škola z.s.6,028,030,025,00
54Šotek ŠimonU10CZE1372Slezan Opava6,025,528,523,50
615Mičová BarboraU10CZE1178Beskydská šachová škola z.s.5,526,529,021,25
711Žyla ArturU10CZE1240Slavoj Český Těšín5,030,033,522,50
810Koždoň MarekU10CZE1245TŽ Třinec5,029,531,519,50
914Lumbert FilipU10CZE1194Beskydská šachová škola z.s.5,029,030,017,50
1018Bartečková NikolU10CZE1167Beskydská šachová škola z.s.5,028,031,019,00
118Mrázek MatoušU10CZE1273Beskydská šachová škola z.s.5,027,529,518,50
129Vančáková VeronikaU08CZE1251Beskydská šachová škola z.s.5,027,030,020,00
133Boff OndřejU10CZE1392TŽ Třinec5,027,029,018,00
1459Macošek AlexU10CZE0TŽ Třinec5,026,529,518,50
1520Matusík PetrU10CZE1128Beskydská šachová škola z.s.5,026,028,518,50
1681Zajonc TomášU10CZE0TŽ Třinec5,023,025,016,50
1771Šotek MatějU08CZE0Slezan Opava4,529,032,017,50
1822Mydlář MatějU10CZE1115Lokomotiva Krnov4,526,529,015,25
1912Tichá ValérieU10CZE1225Beskydská šachová škola z.s.4,526,528,516,25
207Bulawa AdamU10CZE1328SK Slavia Orlová4,525,527,515,25
2126Plaček MatyášU10CZE1084ŠK TJ Dolní Benešov4,525,027,514,50
2267Sobek MikulášU10CZE0TŽ Třinec4,027,530,014,50
2324Kupka AlexandrU10CZE1091Beskydská šachová škola z.s.4,027,529,513,00
2441Gogh MiroslavU10CZE0Tj Slovan Havirov4,026,529,515,00
2555Krišicová NeliU10CZE0TŽ Třinec4,025,028,014,50
2638Formánek EduardU10CZE0Slezan Opava4,024,527,014,00
2740Gogh AntoninU10CZE0Tj Slovan Havirov4,024,526,513,00
2821Bělocký DanielU10CZE1122Beskydská šachová škola z.s.4,024,026,511,50
2929Lacková LucieU08CZE1010Beskydská šachová škola z.s.4,024,026,011,50
3019Krišica LukášU08CZE1166TŽ Třinec4,023,525,511,00
28Klimánek FrantišekU10CZE1029Beskydská šachová škola z.s.4,023,525,511,00
3235Duda DominikU10CZE0TŽ Třinec4,023,025,011,50
3333Czudek OndřejU10CZE0TŽ Třinec4,023,024,511,00
3480Walder HugoU08CZE0TJ Ostrava4,022,524,511,50
3525Stančík Elisej AlexandrU10CZE1086TJ Ostrava4,021,522,510,00
3617Rotter DominikU10CZE1172TŽ Třinec4,021,023,011,00
3716Wantulok AronU10CZE1178SK Slavia Orlová4,020,523,012,50
3827Vojkovský MichaelU10CZE1081Beskydská šachová škola z.s.4,019,020,59,50
3944Hulva DennyU10CZE0Slezan Opava3,527,530,012,25
4030Bala MatějU10CZE0Lokomotiva Krnov3,523,526,010,75
4176Tuckwell FinnleyU10CZE0TŽ Třinec3,522,525,010,75
4231Bohmova StepankaU10CZE0Tj Slovan Havirov3,521,524,010,25
4351Kiedron KrystianU10CZE0Tz Trinec3,521,023,510,25
4473Šuchma SebastianU08CZE03,517,018,06,75
4550Kaderka MatějU10CZE0TŽ Třinec3,025,528,09,50
4613Šiška AntonínU10CZE1213TŽ Třinec3,025,026,06,50
4723Šilhan JakubU10CZE1100TJ Ostrava3,024,527,09,00
4868Szotkowski MatějU10CZE0TŽ Třinec3,023,525,58,50
4957Kumarcis AlexiosU08CZE0Krnov (N)3,023,025,09,00
5049Jurtík PavelU10CZE0Interchess z.s.3,022,524,58,00
5178Vicherová AliceU10CZE0TJ Ostrava3,022,023,06,50
5266Sapeta MichaelU10CZE0Šachový klub Ostrava-Jih3,020,022,06,00
5364Noga AntonínU10CZE0TŽ Třinec3,019,020,06,50
5458Lipka RichardU10CZE0ŠK Šenov3,019,020,05,00
5562Miervová SabinaCZE0BŠŠ (N)3,018,520,56,00
5670Šlachta MatoušU10CZE0TJ Slovan Havířov3,018,519,56,50
5777Veselý ŠtěpánU08CZE0TJ Ostrava3,018,019,55,25
5839Galia ŠimonU08CZE0Interchess (N)3,017,519,06,75
5975Toman GabrielU10CZE0TŽ Třinec3,017,518,55,00
6060Martikánová AmálieCZE0BŠŠ (N)3,015,516,54,00
6136Dzialo DavidU08CZE0Šachová škola Bohumín, z.s.2,523,025,56,75
6272Špetlová StellaU10CZE0Lokomotiva Krnov2,521,022,55,25
6361Miervová DenisaCZE0BŠŠ (N)2,518,519,56,25
6463Němec PřemekCZE0BŠŠ (N)2,518,019,53,50
6556Kruger MatejU10CZE0Sk Senov2,517,518,54,75
6632Cymorková AlžbětaU10CZE0TŽ Třinec2,516,017,04,25
6748Jungmann MartinCZE02,022,523,54,50
6845Chodurová EvaU10CZE0TŽ Třinec2,022,024,55,50
6979Vrajík FilipU10CZE0ŠK Šenov2,022,023,54,50
7047Jordan MathiasU08CZE0Šachová škola Bohumín, z.s.2,020,521,54,00
7169Ščevík OndřejU08CZE02,020,521,52,50
7243Hlaváč PetrU10CZE0Interchess (N)2,019,020,01,50
7352Koběrski TobiášU08CZE0ŠK Šenov2,018,519,52,00
7434Černý RadekCZE0Krnov (N)2,017,519,04,00
7553Kolouch DavidU08CZE01,519,521,03,75
7637Fonš DominikU10CZE0Šachová škola Bohumín, z.s.1,514,015,53,25
7746Janalík JakubU08CZE01,019,020,01,00
7842Hecl AdamU10CZE0TJ Ostrava1,018,519,52,50
7954Kotásek DavidU08CZE0ŠK Šenov1,017,518,51,00
8065Ovčačík HynekU08CZE0Interchess (N)1,013,514,51,00
8174Tarielašvili KiraU08CZE0TJ Ostrava0,514,015,51,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable