3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu Grand prix 2019/2020 U12

OrganizátorTJ Ostrava
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeLadislav Kopec
Hlavní rozhodčíFA Sieber, Martin 327590
Bedenkzeit15´+5´´
MístoOstrava
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/01/11
Ø ELO turnaje1128
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.01.2020 15:08:18, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Výběr turnajeU18, U14, U12, U10
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Buchta BartolomějU12CZE1610Beskydská šachová škola z.s.7,029,532,532,50
22Juračák DavidU12CZE1600Interchess z.s.6,033,036,029,00
39Zemek AntonínU12CZE1336Interchess z.s.6,029,032,026,00
46Sikorová JanaU12CZE1414TŽ Třinec5,525,528,019,75
54Šigut OndřejU12CZE1536Beskydská šachová škola z.s.5,031,034,021,00
63Bartečková DenisaU12CZE1546Beskydská šachová škola z.s.5,030,533,520,50
711Osina JaromírU12CZE1329Beskydská šachová škola z.s.5,029,532,521,50
828Lacková LudmilaU12CZE1096Beskydská šachová škola z.s.5,027,030,019,00
95Vaněk JakubU12CZE1465TJ Ostrava5,026,029,019,50
1021Veselý FrantišekU12CZE1160TJ Město Albrechtice z.s.5,026,028,017,00
118Roček LukášU12CZE1340SK Slavia Orlová5,025,027,017,00
1218Riman NatanU12CZE11855,024,527,017,00
1322Malik VojtěchU12CZE1157TŽ Třinec5,023,525,515,50
1410Kusyn OliverU12CZE1334ŠK TJ Dolní Benešov5,023,025,016,00
157Ziakas DamiánU12CZE1362Lokomotiva Krnov4,525,528,517,75
1630Vrba JanU12CZE1092Šachový klub Bruntál z.s.4,525,527,514,75
1713Krótki LukášU12CZE1274Lokomotiva Krnov4,525,526,514,25
1816Sobek DavidU12CZE1254Slezan Opava4,029,030,514,50
1912Sekyra VojtěchU12CZE1291SK Slavia Orlová4,025,027,011,00
2029Očko NikolasU12CZE1093Interchess z.s.4,025,026,012,00
2134Jurtík AdamU12CZE1067Interchess z.s.4,025,026,09,50
2247Kennedy IngridU12CZE0SK Slavia Orlová4,024,027,014,00
2354Kutáč JakubU12CZE0ŠK Šenov4,023,525,512,00
2424Riman DavidU12CZE11484,023,525,011,00
2515Filipová VanesaU12CZE1267Interchess z.s.4,022,024,012,00
2650Kolář MatějU12CZE0ŠK Šenov4,021,524,512,50
2726Prokop MatějU12CZE1101TJ Ostrava4,020,022,011,50
2856Ozorovský JindřichU12CZE0Šachový klub Bruntál z.s.4,020,022,010,50
2914Knettig MatyášU12CZE1269TJ Ostrava4,020,022,010,00
3017Bitta OndřejU12CZE1212ŠK TJ Dolní Benešov3,527,029,09,75
3137Daněk OskarU12CZE1013Lokomotiva Krnov3,525,528,512,75
3220Roček MatyášU12CZE1164SK Slavia Orlová3,523,525,59,25
3327Baier PatrikU12CZE1100TJ Slovan Havířov3,522,524,59,75
3455Lysek JanU12CZE0TŽ Třinec3,519,520,57,00
3551Kukuczka Jan PavelU12CZE0TŽ Třinec3,519,520,56,75
3640Cymorek KarelU12CZE0TŽ Třinec3,517,519,06,75
3732Golec MatyášU12CZE1074TŽ Třinec3,517,518,56,75
3857Skalka FilipU12CZE0Rychvaldský spolek šachový 19453,026,529,510,50
3919Siudová VeronikaU12CZE1182SK Slavia Orlová3,026,528,58,50
4042Červinka JosefCZE0Krnov (N)3,026,027,07,00
4144Friml VáclavU12CZE0TŽ Třinec3,023,024,06,00
4238Adamczyk FrantišekU12CZE0TŽ Třinec3,022,524,58,50
4323Chodura MichalU12CZE1148TŽ Třinec3,022,524,58,00
4466Zinglar MartinCZE0TJ Ostrava (N)3,022,025,010,00
4564Volek RomanU12CZE0TJ Mořkov3,021,523,510,00
4635Šuchma JakubU12CZE1063TJ Ostrava3,020,522,07,00
4725Stříž TadeášU12CZE1124Lokomotiva Krnov3,019,520,55,00
4836Lukšová Elen SofieU12CZE1031SK Slavia Orlová3,019,021,08,25
4961Štix VítekU12CZE0ŠK Šenov3,017,518,54,50
5063Veselá RozálieU12CZE0TJ Ostrava3,017,018,05,75
5133Cicvárek ŠtěpánU12CZE1067TŽ Třinec3,014,515,55,00
5239Bohmova AnezkaU12CZE0Tj Slovan Havirov2,519,520,53,50
5353Kunc OndřejU12CZE0ŠK Šenov2,023,026,07,00
5452Kunc MatějU12CZE0ŠK Šenov2,021,524,56,00
5548Kočvarová DominikaU12CZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,020,523,56,00
5631Raszková PavlínaU12CZE1087TŽ Třinec2,020,521,54,00
5760Škuta ValentinaU12CZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,019,520,53,00
5841Černoch AdamU12CZE0TJ Mořkov2,019,020,02,00
43Foldynová JulieCZE0Interchess (N)2,019,020,02,00
6059Škulec MartinU12CZE0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,018,020,04,50
6145Chrapko OndrejU12CZE0TJ Mořkov2,016,017,03,00
6249Koky JonaszU12CZE0TŽ Třinec1,521,024,04,75
6367Žáček ŠtěpánU12CZE0Šachová akademie Ostrava1,020,522,53,50
6446Jurda KryštofCZE0ŠK Šenov1,016,517,51,00
65Zdralek DavidU12CZE0ŠK Šenov1,016,517,51,00
6662Toman PetrU12CZE0ŠK Šenov1,016,018,02,00
6758Šilhanová TerezaU12CZE0TJ Ostrava1,014,015,01,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable