3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu Grand prix 2019/2020 U14

OrganizátorTJ Ostrava
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeLadislav Kopec
Hlavní rozhodčíFA Sieber, Martin 327590
Bedenkzeit15´+5´´
MístoOstrava
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/01/11
Ø ELO turnaje1218
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.01.2020 15:14:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Výběr turnajeU18, U14, U12, U10
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18Mrázek RomanU14CZE1531SK Slavia Orlová6,529,531,028,50
23Bjolek JanU14CZE1632Beskydská šachová škola z.s.6,029,531,025,50
35Pelc AdamU14CZE1610Lokomotiva Krnov5,530,532,022,50
44Kaňák MatyášU14CZE1624Interchess z.s.5,030,534,021,50
513Tichá SofieU14CZE1384Beskydská šachová škola z.s.5,026,528,517,00
66Blahut VladislavU14CZE1572Beskydská šachová škola z.s.5,026,029,018,00
710Bruckmann Jan GregorU14CZE1496Sk Slavia Orlova5,025,529,019,50
81Jaššo MatějU12CZE1671Lokomotiva Krnov4,529,532,518,75
92Vašínek MartinU14CZE1633Beskydská šachová škola z.s.4,525,529,017,25
1018Škulcová AdélaU14CZE1114ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,524,527,015,50
119Fárková KateřinaU14CZE1501Beskydská šachová škola z.s.4,524,026,514,25
1214Fárek VojtěchU14CZE1360Beskydská šachová škola z.s.4,026,527,011,50
1311Gřes MichalU14CZE1439Interchess z.s.4,022,524,512,50
147Lička DenisU14CZE1556Beskydská šachová škola z.s.4,022,024,011,00
1541Zuczek TadeášU14CZE0TŽ Třinec4,022,023,512,25
1630Jurok VojtěchCZE04,021,523,011,50
1732Kristl SimonU14CZE04,019,020,59,50
1812Nezval PetrU14CZE1435TJ Slovan Havířov3,527,531,514,25
1917Rusz PatrikU14CZE1168ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova3,525,027,59,50
2022Stříbná JulieU14CZE1094ŠK TJ Dolní Benešov3,523,025,010,50
2115Boff VojtěchU14CZE1262TŽ Třinec3,522,525,010,00
2229Javorský VáclavCZE0Interchess (N)3,522,024,511,25
2333Kumarcis GeorgiosCZE0Krnov (N)3,522,023,59,75
2424Fonš DanielU14CZE1063Šachová škola Bohumín, z.s.3,520,523,09,25
2540Zielina VojtěchU14CZE0TŽ Třinec3,517,519,09,25
2636Štefek DanielU14CZE0Šachový klub Ostrava-Jih3,517,018,58,25
2721Chovanec AlexandrU14CZE1103Beskydská šachová škola z.s.3,023,527,011,25
2838Topalidisová TerezaU14CZE0TŽ Třinec3,020,021,57,50
2919Nieslanik SebastianU14CZE1108ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova3,019,021,07,00
3026Šebenová RadkaU14CZE1054Beskydská šachová škola z.s.3,018,519,06,00
3139Veit MarekU14CZE0TŽ Třinec2,522,524,57,75
3220Stilecz DavidU14CZE1107TJ Město Albrechtice z.s.2,521,524,08,75
3337Štix JáchymU14CZE0ŠK Šenov2,519,020,56,25
3416Pravec MartinU14CZE1234Interchess z.s.2,519,019,54,75
3531Koky GabrielU14CZE0TŽ Třinec2,518,019,06,75
3635Nguyen DominikCZE0Krnov (N)2,517,017,54,75
3727Revenda MichalU14CZE1031ŠK Šenov2,021,522,03,50
3823Fonšová AlenaU14CZE1067Šachová škola Bohumín, z.s.2,020,521,55,50
3928Slavíček DavidU14CZE1014SK Slavia Orlová2,017,518,05,00
4025Olšar JakubU14CZE1061TJ Ostrava1,519,520,02,25
4134Kyselý LukášU14CZE0TJ Mořkov1,015,517,03,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable