Liga mladeze Spisa 2019/2020, Smižany GPX

Posledná aktualizácia 04.01.2020 19:00:56, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Petrus Daniel14960745SVK1382Tj Slavia Pu Presov
2Gollner Martin14959569SVK1354Liptovska Sachova Skola
3Kusy Adam73616435SVK1282Liptovska Sachova Skola
4Olexova Laura14961270SVK1157SK Mapak Sp. Teplica
5Cabakova Adela14960150SVK1114Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
6Cabak Matej14960176SVK1103Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
7Mazak Ryan14966921SVK1102Tj Slavia Kosice
8Koscelnikova Monika14967073SVK1089Msk Kdv Kezmarok
9Polackova Eva14963639SVK1071Sk Stropkov+svidnik
10Salokova Stela14967430SVK1052Tj Slavia Pu Presov
11Kapral Roland14951479SVK1047Msk Kdv Kezmarok
12Badzik MartinSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
13Badzikova AnnaSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
14Zrost Daniel14968193SVK1000Msk Spisska Nova Ves
15Bernath Peter14970465SVK1000Sk Bijacovce
16Berta GregorSVK1000Prešov
17Bilak LeoSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
18Dzimko Adam14969068SVK1000Gymnazium Javorova SNV
19Ernst PeterSVK1000Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
20Formanek ErikSVK1000ABC centrum Prešov
21Gardosik KristianSVK1000ZS Komenskeho Smizany
22Geci Richard14968657SVK1000Msk Spisska Nova Ves
23Gonda JanSVK1000ZŠ Hutnícka SNV
24Gondekova EmmaSVK1000ZŠ a MŠ Plaveč
25Halcinova AlenaSVK1000Sk Cvc Lendak
26Halcinova Blazena14967120SVK1000Sk Cvc Lendak
27Hradisky TobiasSVK1000ZS Komenskeho Smizany
28Janecko TomasSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
29Kalata Martin14967081SVK1000Msk Kdv Kezmarok
30Komara Kristian14964341SVK1000Sk Bijacovce
31Konopova Barbora14956985SVK1000Sk Cvc Lendak
32Koscak NikolasSVK1000Sk Cvc Lendak
33Lizak Martin14963612SVK1000Sk Cvc Lendak
34Lorko HugoSVK1000ZS Komenskeho Smizany
35Macaj StanislavSVK1000Sk Cvc Lendak
36Markotan BrunoSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
37Misenko Simon14969882SVK1000Sk Lipany
38Novysedlak Samuel14969874SVK1000Sk Lipany
39Onderus Adam14969033SVK1000ZS Komenskeho Smizany
40Onderusova Ema14969041SVK1000ZS Komenskeho Smizany
41Oravec Dominik14960486SVK1000Msk Kdv Kezmarok
42Palkovic Filip14968665SVK1000Msk Spisska Nova Ves
43Savchuk AlexanderSVK1000Smižany
44Savchuk AndrejSVK1000Smižany
45Selvek JanSVK1000Sk Cvc Lendak
46Slatkovska SimonaSVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
47Slatkovsky Benjamin14968533SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
48Slatkovsky Kristian14963620SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
49Sokolsky Boris14968649SVK1000Msk Spisska Nova Ves
50Sokolsky David14962047SVK1000Msk Spisska Nova Ves
51Solar TomasSVK1000Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
52Spak Ondrej14967154SVK1000Sk Cvc Lendak
53Stefancik Lukas14967510SVK1000Sk Bijacovce
54Straka Simon14961296SVK1000SK Mapak Sp. Teplica
55Trojanovic FilipSVK1000Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
56Tumidalsky JozefSVK1000Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
57Valko Matus14963450SVK1000Sk Bijacovce
58Vrabel FilipSVK1000ZŠ Ing. Kožucha SNV
59Vresilovic Matus14957000SVK1000Msk Spisska Nova Ves
60Zrost Bystrik14957019SVK1000Msk Spisska Nova Ves