Novoroční cena města Bílovce 2020

Posledná aktualizácia 04.01.2020 16:34:05, Creator/Last Upload: czech republic licence 65

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1GMPlát Vojtěch325740CZE2553Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.
2GMPolák Tomáš300560CZE2524Moravská Slavia Brno
3GMPacher Milan14907445SVK2483
4IMZwardoň Vojtěch325511CZE2460Beskydská Šachová Škola Z.S.
5GMSergeev Vladimir14101076UKR2436ŠK Dopravní podnik Praha
6Razin Vadim14119463UKR2419
7IMMurdzia Piotr1105671POL2382ŠK Slavoj Poruba
8IMZpěvák Pavel300586CZE2369ŠO Kunovice
9IMBureš Jaroslav322890CZE2348ŠK Slavoj Poruba
10Roubalík Jakub322237CZE2346ŠK Duras BVK
11FMBurdalev Kirill14121913CZE2334ŠK Dopravní podnik Praha
12IMSosna Jan304379CZE2304TJ Vlčnov
13FMMudrák Josef301116CZE2278Slavia Kroměříž
14FMTymrakiewicz Rafal1108832POL2269Cizinec
15IMVesselovsky Serguei313998CZE2259Beskydská Šachová Škola Z.S.
16FMMalík Jan317500CZE2256Šachový klub HM Ostrava
17IMMichenka Jozef301175CZE2255Šachový klub Ostrava-Jih
18FMRabatin Jakub329517CZE2232Beskydská Šachová Škola Z.S.
19Banasik Krzysztof1125222POL2212Cizinec
20Veselý Libor321206CZE2210ŠK Slavoj Poruba
21Krajina Aleš302112CZE2166Šachový klub HM Ostrava
22IMKlíma Lukáš307548CZE2163ŠK Slavoj Poruba
23FMBřečka Ivan312630CZE2162TJ Ostrava
24Danada Tomas14919362SVK2154
25Šindler Michal325287CZE2148Šachový Klub Loko Praha Z.S.
26Štukner Šimon327603CZE2126ŠK Slavoj Poruba
27FMLys Josef302244CZE2117Sokol Brušperk
28Židek Václav322644CZE2116ŠK Slavoj Poruba
29Milat Patrik322512CZE2110ŠK Slavoj Poruba
30Trapl Dalibor330744CZE2105Šachový Klub Loko Praha Z.S.
31Mrva Marek316288CZE2094TJ Ostrava
32Raszka Janusz1102478POL2091Cizinec
33FMSobek Jaroslav301388CZE2081Šachový klub Karviná
34WFMZpěváková Jana334030CZE2070ŠK Staré Město
35Kolasinski Krzysztof1122240POL2056
36Řezníček Marcel304131CZE2028ŠKTP Hrabyně
37CMMiča Marek382884CZE2021Beskydská Šachová Škola Z.S.
38Václavík Martin313513CZE2018ŠK Slavoj Poruba
39FMPacl Václav302031CZE2017TJ Slovan Havířov
40Cichon Michal1108395POL2015KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
41Didi Jan312428CZE2014TJ Ostrava
42Zimniok Lubomír307343CZE2014Šachový klub Karviná
43Cudnik Andrzej1107062POL2006Cizinec
44Cieslak Wiktoria1160036POL2004
45Miszczak Dariusz1111590POL2001Cizinec
46Neumann Filip375640CZE1997TJ Ostrava
47Polczyk Mikolaj1183494POL1997UKS Ognisko Rydułtowy
48Jelínek Marek339512CZE1991TJ Ostrava
49Očkay Tomáš321230CZE1988ŠK Slavoj Poruba
50FMČempel Jaroslav300730CZE1986ŠK Slavoj Poruba
51Urbaník Lukáš14928710SVK1971TJ Slávia CAISSA Čadca
52Chmelař Zdeněk361992CZE1968Šk Zlín-Malenovice, Z.S.
53Slavinský Rostislav306959CZE1966TJ Nový Jičín
54Wróbel Maciej1181351POL1954Cizinec
55Malinovský Petr314307CZE1951Lokomotiva Krnov
56WFMSvobodová Michaela302767CZE1943Jezdci Jundrov
57Vinklárek Robert358479CZE1936TJ Nový Jičín
58Chliapas Nikos336033CZE1915Šachový klub HM Ostrava
59Drabiniok Kazimierz1101056POL1913Zefir Boguszowice
60Kureš Michael386065CZE1909ŠK Duras BVK
61Dostál Radim312240CZE1904ŠK Slavoj Poruba
62Hasinski Krystian1118684POL1885TS Kuznia Rybnik
63Vízner Jaroslav346756CZE1877TJ Baník Havířov
64Sobek Martin328227CZE1873Šachový klub Karviná
65Štefaník Marek385190CZE1868Tatra Kopřivnice
66Maňuch Miroslav341517CZE1860ŠK Slavoj Poruba
67Káňa Pavel305430CZE1857Šachový klub Karviná
68Ludvíček Josef326127CZE1845SK Boršice
69Cvik Štěpán375284CZE1836ŠK Šenov
70Kozelský Marek382833CZE1833ŠK Šenov
71Sušeň Jaroslav392510CZE1821TJ Sokol Valašská Bystřice
72Bayer Vlastimil334049CZE1819Slovan Ostrava
73Bergloviec Jan357936CZE1799ŠK POGO Budišov n/B.
74Hapka Tomáš351121CZE1794ŠK Rajnochovice
75Zpěváková Kateřina362158CZE1791Dolní Němčí
76Kubelka Martin387835CZE1789TJ Fulnek
77Oborný Lubor337749CZE1771ŠK Slavoj Poruba
78Jaššo Slavomír358134CZE1755ŠK POGO Budišov n/B.
79Gardian Adam21831130POL1752
80Posluszny Tomasz1187724POL1745
81Nytra Ondřej371955CZE1739Beskydská Šachová Škola Z.S.
82Kroliczek Gabriela21816727POL1723
83Krawczyk Flawian21881413POL1720
84WCMStarosta Martyna21818754POL1712
85Rychlík Zdeněk377163CZE1694Sokol Dobrá
86Wróbel Ewelina1177141POL1694Cizinec
87Cyroň Karel358010CZE1693Šk Hošťálkovice, Z.S.
88Broskevič Lumír349160CZE1692ŠK Šenov
89Bienek Petr393452CZE1689TJ Nový Jičín
90Nešpor Ivan358274CZE1679ŠK Šenov
91Repák Jan358371CZE1674TJ Ostrava
92Cieslar Eugeniusz21824185POL1673
93Petrov Nikolaj358290CZE1668ŠK Šenov
94Tomczyk Piotr21824380POL1668MUKS SZS Cieszyn
95Myška Dušan23717491CZE1666Bystřice p/H
96Špála Jiří382760CZE1657Šachový klub Ostrava-Jih
97Fojtík Josef395374CZE1654ŠK U Freda Darkovičky
98Frank Adam384720CZE1654Beskydská Šachová Škola Z.S.
99Třuslo TomášCZE1645Dynamo DP Ostrava
100Hurta Jiří380369CZE1637Šachový klub HM Ostrava
101Opluštil Jiří386081CZE1637Tělovýchovná Jednota Spartak Bílove
102Zielinski Andrzej1173758POL1637Zywiec
103Matlocha Lubomír384755CZE1621Rychvaldský Spolek Šachový 1945
104Vlček Antonín358495CZE1620TJ Vítkov
105Káňa Zdeněk372633CZE1596Tatra Kopřivnice
106Macura Jiří23708581CZE1594
107Folwarczný Jiří23706376CZE1589Šachový klub Karviná
108Malina Roman375330CZE1575ŠK Slavoj Poruba
109Konsel Filip23739738CZE1570
110Mrázek Roman23707062CZE1562SK Slavia Orlová
111Gajda Rostislav394793CZE1552TJ Ostrava
112Schoffer Martin339539CZE1544ŠK Šenov
113Šimonová Debora388297CZE1536Tatra Kopřivnice
114Dracka Alexander14961040SVK1532
115Kotas Vojtěch23732466CZE1531Slovan Ostrava
116Cieply Krzysztof21852766POL1524UKS Baszta Wodzisław Śląski
117Hasinski Sebastian1135066POL1521TS Kuznia Rybnik
118Bohdal Karel385972CZE1516Tělovýchovná Jednota Spartak Bílove
119Glacner Karel326020CZE1509ŠK Bystrc Oilers
120Navrat Roman23733454CZE1509ŠK U Freda Darkovičky
121Sputowski Jakub21000557POL1508AKS Mikołów
122Ramian Zdeněk375411CZE1503Šachový klub Ostrava-Jih
123Babiš Zdeněk385964CZE1485Tělovýchovná Jednota Spartak Bílove
124Bošňák Ondrej357960CZE1466Šachový klub Ostrava-Jih
125Buchta Bartoloměj23702885CZE1454Beskydská Šachová Škola Z.S.
126Jendrowiak Maciej21861374POL1454MKSz Rybnik
127Lajdamik Grzegorz21048746POL1453KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
128Kubik Rafal21022852POL1433UKS Ognisko Rydułtowy
129Machura Jaroslav366676CZE1431
130Dubový Marek23732830CZE1430Šachový Klub Bruntál Z.S.
131Štefaník Petr380520CZE1412Tatra Kopřivnice
132Halhoul Adam21876410POL1407
133Kureš Miroslav23707844CZE1405Šachový Klub Lokomotiva Brno, Z.S.
134Slavík Miroslav375730CZE1405Tatran Poštorná
135Buchta Lukáš23714220CZE1397Beskydská Šachová Škola Z.S.
136Neumann Karel385182CZE1397TJ Ostrava
137Gankhuyag Munkhorgil385212CZE1385ŠK Rajnochovice
138Peterek Zbyněk23708557CZE1382TJ Ostrava
139Lajdamik Anna21879290POL1381KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
140Kula Tomasz21898499POL1374Roszada Żory
141Janes Martin386030CZE1371Tělovýchovná jednota Spartak Bílove
142Kopecký Michal23716711CZE1358TJ Hradec n/Moravicí
143Wojs Alicja21882614POL1358
144Juračák David23708972CZE1357Interchess Z.S.
145Sudolský Jan358452CZE1355VOKD Poruba
146Pirhala Ladislav334812CZE1341Dynamo DP Ostrava
147Moravec Hynek23716738CZE1335TJ Hradec n/Moravicí
148Gajdoš Marek23725230CZE1326TJ Ostrava
149Cieslak Jessica21819521POL1325
150Kozohorský Jan23730382CZE1323ŠMKA Kopřivnice 2020

Show complete list