VIII. Otvoreni pojedinačni rapid turnir Šk Vodnjan za kadete - B turnir

Zadnja izmjena12.01.2020 17:41:40, Creator/Last Upload: igor milovac

Odabir turniraA turnir, B turnir
LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara pokaži podatke o turniru, ukloni zastave
Pregled za momčadCRO
ListeLista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Alphabetical list all groups, Satnica
Konačni poredak sa partijama nakon 7 Kola, Lista po nositeljstvu sa partijama
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nisu parovani
Poredak nakonKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xls), Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Konačni poredak sa partijama nakon 7 Kola

Mj. ImeFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.RdBod. TB1  TB2  TB3 
1
Cinkopan LorisCRO 14b1 6w1 3w1 2b1 12w1 4b1 5b17,00,026,529,5
2
IVBarnjak JakovCRO 20b1 13w1 11b1 1w0 3b1 8w1 7b16,00,026,026,0
3
Sošić ZvanCRO 16b1 12w1 1b0 4b1 2w0 11w1 10b15,00,027,030,0
4
Ustić MatejCRO 10b½ 17w1 13b1 3w0 7b1 1w0 11b14,50,025,528,0
5
Pereša StefanoCRO 11b0 8w1 6b½ 15w1 10b½ 9b1 1w04,00,025,528,5
6
Špadić PetraCRO 15b1 1b0 5w½ 10w½ 11b0 14w1 17b14,00,023,526,0
7
Tepšić NoahCRO 13w0 20w1 16b1 9b1 4w0 12b1 2w04,00,023,523,5
8
Milovac PaulaCRO 9w0 5b0 17b1 16w1 13w1 2b0 12w14,00,023,025,5
9
Pačić DanielCRO 8b1 11w0 10b1 7w0 17b1 5w0 15b14,00,021,524,0
10
Dvoršak MihoCRO 4w½ 18b1 9w0 6b½ 5w½ 13b1 3w03,50,024,527,0
11
Barnjak MatejCRO 5w1 9b1 2w0 12b0 6w1 3b0 4w03,00,027,530,5
12
Dvoršak VitoCRO 19b1 3b0 14w1 11w1 1b0 7w0 8b03,00,026,027,0
13
Doblanović KarloCRO 7b1 2b0 4w0 14w1 8b0 10w0 19w13,00,025,026,0
14
Sošić VidCRO 1w0 15w1 12b0 13b0 20w1 6b0 18w13,00,022,522,5
15
Curto MarcoCRO 6w0 14b0 18w1 5b0 19b1 16w1 9w03,00,020,521,5
16
Pačić IvanCRO 3w0 19b1 7w0 8b0 18w1 15b0 20b13,00,019,519,5
17
Lukež LukaCRO 18w½ 4b0 8w0 20b1 9w0 19b1 6w02,50,520,020,0
18
Živankov ZoranCRO 17b½ 10w0 15b0 19w1 16b0 20w1 14b02,50,516,016,0
19
Živankov MonikaCRO 12w0 16w0 20b1 18b0 15w0 17w0 13b01,00,017,017,0
20
Majerić Tamburini ValCRO 2w0 7b0 19w0 17w0 14b0 18b0 16w00,00,021,022,0

Bilješka:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)