TeamBuatHal-UNiTAR U1900 FiDE Rapid Chess Championship 2020 (2nd Rapid IPT Series) - Contact Iwan (+60175645183)

Posledná aktualizácia 18.01.2020 12:14:32, Creator: caturmalaysia.com,Last Upload: caturpetalingperdana

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 8 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8/8 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFEDEloKlub
1Mohd Saprin Amir GhaaziMAS1883,Selangor
2Tan Wei HaoMAS1882HELP, IPT,WP Kuala Lumpur
3Ishak Mohd HafizulMAS1834,Negeri Sembilan
4Wan Abd Rahim Wan Mohd AzmieMAS1819,Kelantan
5Chor Muhd AliMAS1818,
6Sivanesan SubramanianMAS1814USM Penang, IPT,Pulau Pinang
7WCMNithyalakshmi SivanesanMAS1808UPM, IPT,Selangor
8Yap Egin DarrelMAS1795HELP University , IPT,Selangor
9Muming Ardian Syah*MAS1793OKU
10Wayile JialadeCHN1778MMU Cyberjaya, IPT,Selangor
11Mohd Noor Mohd AminMAS1770,Kelantan
12Mappa SaharuddinMAS1735,Sabah
13Abdullah Muhd RafiquzzamanMAS1721UiTM, IPT,
14Maarof Muhd MirzaMAS1709UiTM Shah Alam, IPT,Selangor
15Farizal Muhd FikriMAS1705UPM, IPT,Selangor
16Cheah Yu Hock BenjaminMAS1675,Selangor
17Ng Jun Fung IsaacMAS1666Garden International School, IPT,WP
18See Hooi ChinMAS1657,
19Aminuddin Muhd FaqihMAS1654Kolej PERMATApintar Negara,Selangor
20Jamil Mohd Nor HafizMAS1654IIUM, IPT,Perak
21CahyadiINA1653,
22Su Weng Yang JoelMAS1651Sunway University, IPT,Selangor
23Yusoff FairulMAS1648,Johor
24Ang Ern Jie AndersonMAS1643Regent International School,
25Mohd Saprin Amir QayyimMAS1631UiTM, IPT,Selangor
26Muakal Muhd ZakwanMAS1620IPT,Perak
27Sekeri Muhd FaizMAS1613IIUM, IPT,
28Muhd Said MustafaMAS1594,Selangor
29Ayib Rosdi Meor Adib RusyaidiMAS1584IIUM, IPT,Selangor
30Masli Muhd Nur DaieMAS1584SMKA SHAMS, SEREMBAN
31Koh Chia PingMAS1567,Selangor
32Sreenivasan Brandon TienMAS1565SMK Methodist (L),WP Kuala Lumpur
33Ahmad Azahri Ahmad HuzaifiMAS1558Universiti Islam Antarabansa Malays
34Tharation Prem KumarMAS1555,
35Nasruddin Azraai BahariMAS1529,WP Kuala Lumpur
36Ali Zaini Muhd IbrahimMAS1518UKM, IPT,
37Maulana DianINA1504Syiah Kuala University, IPT,
38Wong Kah HingMAS1502,Selangor
39Lim Sin LeongMAS1496,Terengganu
40Zainal Abidin MahadzirMAS1471,Kedah
41Md Nizam Ahmad Nazmi*MAS1466OKU
42Johari Mohd Johar**MAS1459OKU
43Othman LokmanMAS1455,
44Saparmin Mohd ZullghafariMAS1441,Johor
45Ahmad Mohd NazmiMAS1433UPM, IPT,Selangor
46Ernest Yek Zu YangMAS1429SRI KL International School,Selango
47Sathaseelan DinishMAS1423SMK Pusat Bandar Puchong (1),Selang
48Othman ZubirMAS1421,Perak
49Ship Ka HungMAS1408,
50Mohd Khairulnizam Muhd Lukman NuMAS1399,
51Razali RadzyMAS1389,
52Aidaros Ahmed AbdulghaforYEM1359LimKokWing University, IPT,
53Kavin MohanMAS1358Stella Maris Primary School,Selango
54Zuhairi Muhd AliffMAS1354SM Teknik Melaka,Melaka
55Khairil Aswan Ahmad Zaeem ZhafranMAS1325SK Desa Aman,Selangor
56Tee Jun KeatMAS1307Taylor, IPT,Selangor
57Mohamed Halil Nur Feiqha Maulad**MAS1295OKU
58Bahari Adam IskandarMAS1254Sri KDU International,Selangor
59Siti Safura Jaafar*MAS1254OKU
60Helmy Muhammad Adnin NuaymMAS1220SK Bukit Jelutong,Selangor
61Shaharuddin Sidek*MAS1220OKU
62Mat Zin Mizan IzzatiMAS1214IIUM, IPT,Selangor
63Ariffin HafzanMAS1177,Terengganu
64Sin Soon ChiangMAS1168TARUC, IPT,Johor
65Ahmad Aqilah Syahira*MAS1144OKU
66Wong Yi Hern EthanMAS1142SRI KL International School,Selango
67Prushotman VissnupriyaMAS1113Matrix Global School,Negeri Sembila
68Gunaseelan MavindranMAS1100,
69Azzam Muhammad Siddiq IdrisINA1087Sekolah Indonesia KL,WP Kuala Lumpu
70Alias Alkmar NazrulMAS1073,
71Mohd Khairulnizam Muhamad Imran NurhakimMAS1068,
72Tharsika Prushotman-GMAS1021Matrix Global School,Negeri Sembila
73Abu Osman Noor AzmiMAS0,Selangor
74Ahmad Danial KafiMAS0UPNM, IPT,
75Chek Kin KeuwMAS1801
76Al Juneide DiaaPLE0IIUM, IPT,
77Alias Nur Iqbal AmaliMAS0UiTM Johor, IPT,Johor
78Anggana Yazzuhud Ismail AziziINA0Sekolah Indonesia KL,WP Kuala Lumpu
79Edy Disa Talitha MaritzaMAS0SK BUKIT BADONG
80Edy FarahdisaMAS0SK BUKIT BADONG
81Fadilis NenshramellaMAS0Melaka Manipal Medical College, IPT
82Hasrin Bin AriffinMAS0UiTM Johor, IPT,Johor
83Hud Sayyif Ibrahim GoudenINA0Sekolah Indonesia KL,WP Kuala Lumpu
84Jamaludin Nurril Syifanatul AfifieMAS0IIUM, IPT,
85Mohd Abdullah Bin AhmadMAS0,
86Mohd Khairulnizam Muhamad Daniel NurhakimMAS0,
87Abd Rahim Nurul SyazwaniMAS0
88Muhd Azhar Bin ZainolMAS0UiTM Johor, IPT,Johor
89Muhd Danish DanielMAS0Kolej Matrikulasi Gopeng, IPT,Perak
90Norain Fatihah Mohamed Yusoff**MAS0OKU
91Norintan WahabMAS0UiTM Johor, IPT,Johor
92Nurul Amin Bin NorudinMAS0UiTM Johor, IPT,Johor
93Raja Mohd Kamil Raja Razin Muqri ZufayriMAS0SK Dato Abu Bakar Baginda,Selangor
94Safri Ummu HaniMAS0IIUM, IPT,WP Kuala Lumpur
95Thoo Siaw Lan**MAS0OKU