FASE PRÈVIA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 14

Darrera actualització08.02.2020 20:15:39, Creador/Darrera càrrega: jesus caballero maytin

Selecció del torneigSub 08, SUB 10, SUB 12, SUB 14, SUB 16, SUB 18
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFEDEloNSexeClub/Ciutat
1Garcia Caro Juan Alber29696ESP2110Alt Emporda, Club D'escacs
2Camprubi I Juanola Jordi27830ESP1945Banyoles, C.E.
3Valle Luis Leo335458ESP1915Gerunda, C.E.
4Moles Benali Joan28001ESP1863Santa Eugenia Escacs
5Canal Sala Pau29267ESP1673Olot
6Rueda Medina Alex357346ESP1661Gerunda, C.E.
7Villalba Pons Max383183ESP1646Figueres C.E.
8Kostov Krumovski Trayan29052ESP1645Santa Eugenia Escacs
9Pou Tuset Oriol26814ESP1640Gerunda, C.E.
10Barat Serna Judit357460ESP1636wAlt Emporda, Club D'escacs
11Fernandez Syropyatova Daniel335857ESP1635Gerunda, C.E.
12Barraca Borozenets Enric355662ESP1633Santa Eugenia Escacs
13Yao Chen Hong379210ESP1628Olot
14Casado Graboleda Jokin334243ESP1624Figueres C.E.
15Roura Cortada Pep27522ESP1607Figueres C.E.
16Pino Jacomet Arnau383556ESP1604Santa Eugenia Escacs
17Escriba Cufi Ferran29629ESP1601Figueres C.E.
18Masmitja Latorre Maria383199ESP1551wOlot
19Rodriguez Carreras David357400ESP1527Figueres C.E.
20Minovas Bizarro David379182ESP1521Olot
21Fabregó Roqué Biel385149ESP1500Olot
22Korolev Klonitskiy Ivan27363ESP1496Guixolenc C.E.
23Egusquiza Petrakovicova Marek384071ESP1492Lloret, Club Escacs
24Colomer Fabrega Gerard383685ESP1446Banyoles, C.E.
25Rossello Subira Miquel381032ESP1437Fornells, Club D'escacs
26Ferrer Gimenez Arnau357169ESP1434Olot
27Blanch Gimenez David381142ESP1428Figueres C.E.
28Pibernat Lazaro Aniol357401ESP1409Figueres C.E.
29Pujolar Vidal Pol356728ESP1401Figueres C.E.
30Molina Rafel Gabriel382216ESP1400Peons De Tossa Club Escacs
31Planas Masdevall Elm335776ESP1387Banyoles, C.E.
32Audet Furque Santino382390ESP1386Peons De Tossa Club Escacs
33Carrasco Taberner Laia381131ESP1379wPeons De Tossa Club Escacs
34Raviña Corestein Ciro Jose379209ESP1339Olot
35Mencion Seguranyes Oriol378754ESP1287Figueres C.E.
Advertisement