FASE PRÈVIA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 8

OrganitzadorDelegació Territorial de Girona de la F.C.E. y los Club E. Banyoles i Fornells
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigSr. Antoni Oliva i llorens
Àrbitre principalJesús Caballero
Deputy ArbiterEstanislau Plantada
ÀrbitreEric Gatell , Jordi Vidal
Control de temps65 mit a caiguda de bandera
SeuPavelló Municipal d'esports de Serinyà, Plaça de I'Ayuntament, 6, 17458 Serinyá
Rating calculationEloN
Data2020/01/18 Al 2020/02/08
Mitjana d'Elo1289
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització08.02.2020 18:16:20, Creador/Darrera càrrega: jesus caballero maytin

Selecció del torneigSub 08, SUB 10, SUB 12, SUB 14, SUB 16, SUB 18
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFEDEloNSexeTipusClub/Ciutat
1Perez Ball-Llosera Bernat385749ESP1340Gerunda, C.E.
2Colon Palahi Adria385238ESP1332Gerunda, C.E.
3Rodriguez Montaner Angela385231ESP1332wAlt Emporda, Club D'escacs
4Vila Butt Eliot386011ESP1328Club Escacs Montgrí
5López Blanco Theo385589ESP1320La Bisbal Emporda C.E.
6 PONS PERUJO ERIC385906ESP1320Gerunda, C.E.
7Conejero Vidal Eudald385751ESP1316Gerunda, C.E.
8Turchynyak Alexander385857ESP1316Guixolenc C.E.
9Lopez Callol Aleix385662ESP1312Gerunda, C.E.
10Robinson Leonard385905ESP1312Banyoles, C.E.
11Texeira Sanz Didac385724ESP1312Figueres C.E.
12CLAVERO VINICIUS385907ESP1308Gerunda, C.E.
13Almanza Terradas Maiol385778ESP1304Banyoles, C.E.
14Badosa Poltaev Alexei384448ESP1304Santa Eugenia Escacs
15Colomer Fabrega Laia385772ESP1304Banyoles, C.E.
16Raviña Corestein Fausto385166ESP1304Olot
17Rodriguez Carreras Sandra385535ESP1304wFigueres C.E.
18Triadú Godó Jan385776ESP1304Banyoles, C.E.
19Triadú Godó Oriol385775ESP1304Banyoles, C.E.
20Lopez Macaya Biel385686ESP1300S7Santa Eugenia Escacs
21Turón Batlle Nil385614ESP1296Sant Gregori C.E.
22Osses Falgas Nina385282ESP1288wS7Figueres C.E.
23Marturia Gandara Martina383707ESP1283wPlatja D'aro, Club Escacs
24Gratacos Bayer Erik385880ESP1280S7Gerunda, C.E.
25Chankseliani Nana385249ESP1264wS7Alt Emporda, Club D'escacs
26De La Higuera Recio Bertrán Ignacio385235ESP1264S7Alt Emporda, Club D'escacs
27Faixedas Climent Pol383351ESP1253Fornells, Club D'escacs
28Navarro Gomez Eric383785ESP1245S7Blanes C.E.
29Planas Pedrosa Lluc383280ESP1234Olot
30Pau Ferrer Quirze381376ESP1225Figueres C.E.
31Ruiz Servent Marti383625ESP1209S7Fornells, Club D'escacs
32De La Torre Franco Bruc382645ESP1137Alt Emporda, Club D'escacs