Novoročný GPX turnaj žiakov B Bystrica 2020

Posledná aktualizácia 05.01.2020 15:20:58, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečná tabuľka po 7 kolách

Por.TMenoEloFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd TB1  TB2  TB3 
1Tichy Tomas1185CZE 22w1 7b1 9w0 13b1 24w1 4b1 8w16,027,029,5
2Bodor Leo0SVK 25w1 5b1 4w0 36b1 21w1 14b1 6b16,025,527,5
3Dudova Viktoria1108SVK 32b1 10w0 28b1 15w1 8b½ 9w1 14b15,524,527,0
4Biskupic Adam1060SVK 17b1 30w1 2b1 6w½ 9b1 1w0 5b½5,030,533,5
5Jurik Dominik1139SVK 34b1 2w0 10b1 11w1 12b1 6w½ 4w½5,029,532,0
6Strapec Lukas1382SVK 33w1 19b1 36w1 4b½ 14w1 5b½ 2w05,026,528,5
7Sklenka Natanael1000SVK 21b1 1w0 31b1 27w1 10b½ 12w½ 15b15,025,528,0
8Duda Filip1277SVK 11b1 13w1 24b1 14b0 3w½ 10w1 1b04,529,031,5
9Striško Matej0SVK 12b1 31w1 1b1 21w½ 4w0 3b0 16w14,528,531,0
10Tichý Jan0CZE 29w1 3b1 5w0 18b1 7w½ 8b0 21w14,527,530,5
11Smatana Tibor1000SVK 8w0 23w1 20b1 5b0 25w1 18b1 13w½4,525,528,5
12Gajdos Gregor1000SVK 9w0 38b1 26w1 16b1 5w0 7b½ 22w14,525,027,0
13Smatana Viktor1000SVK 23b1 8b0 25w1 1w0 27b1 24w1 11b½4,524,527,0
14Benicky Jakub Simon1233SVK 28b1 35w1 27b1 8w1 6b0 2w0 3w04,027,029,5
15Jozefík Alex0SVK 18w0 33b1 19w1 3b0 29w1 26b1 7w04,024,527,0
16Jurga Daniel0SVK 20b1 36w0 35b1 12w0 30b1 17w1 9b04,022,524,5
17Paksi Alexander1000SVK 4w0 21w0 41b1 19b1 36w1 16b0 25w14,021,523,5
18Valentova Sophia1068SVK 15b1 24w0 32b1 10w0 34b1 11w0 26b14,021,023,5
19Paverova Barbora1027SVK 41b1 6w0 15b0 17w0 31b1 28w1 24b14,021,023,0
20Trubianska Laura1031SVK 16w0 39b1 11w0 40b1 26w0 33b1 29w14,018,520,0
21Berkova Agata1054SVK 7w0 17b1 22w1 9b½ 2b0 36w1 10b03,527,529,5
22Morova Jaroslava1000SVK 1b0 41w1 21b0 31w½ 32b1 27w1 12b03,522,024,0
23Ruzova Valeria1181SVK 13w0 11b0 40w½ 26b0 41w1 31b1 35w13,519,020,5
24Valent Theo0SVK -1 18b1 8w0 30w1 1b0 13b0 19w03,026,029,0
25Strapec Tomas1088SVK 2b0 34w1 13b0 28w1 11b0 30w1 17b03,025,027,5
26Koronczi Tobias0SVK 42b1 27w0 12b0 23w1 20b1 15w0 18w03,023,026,0
27Mikus Alexander1107SVK 40w1 26b1 14w0 7b0 13w0 22b0 37w13,021,523,0
28Kdyr Dominik1000SVK 14w0 43b1 3w0 25b0 40w1 19b0 36b13,020,021,0
29Chudy Jakub1000SVK 10b0 32w0 39b1 37w1 15b0 34w1 20b03,019,020,5
30Jurik Filip1000SVK 43w1 4b0 37w1 24b0 16w0 25b0 32b13,018,519,5
31Tothova Katarina1078SVK 38w1 9b0 7w0 22b½ 19w0 23w0 40b12,522,524,0
32Trubiansky Gabriel Marian1000SVK 3w0 29b1 18w0 33b1 22w0 35b½ 30w02,521,524,0
33Jurikova Daniela1000SVK 6b0 15w0 38b1 32w0 37b1 20w0 34b½2,520,021,5
34Stricova Julia Nela1000SVK 5w0 25b0 43w1 35b1 18w0 29b0 33w½2,520,021,0
35Dudova Karin1000SVK 37b1 14b0 16w0 34w0 38b1 32w½ 23b02,518,520,0
36Mikusova Martina1116SVK 39w1 16b1 6b0 2w0 17b0 21b0 28w02,025,527,0
37Kubíny Marian0SVK 35w0 -1 30b0 29b0 33w0 39w1 27b02,016,518,0
38Červenák Martin0SVK 31b0 12w0 33w0 43b1 35w0 -1 -02,016,517,5
39Stricova Viktoria Lea1000SVK 36b0 20w0 29w0 41b0 43w1 37b0 -12,013,514,5
40Baboty Daniel0SVK 27b0 42w½ 23b½ 20w0 28b0 41w½ 31w01,519,021,0
41Kara Lukáš Kristián0SVK 19w0 22b0 17w0 39w1 23b0 40b½ -01,519,020,5
42Androsenko Seva1000SVK 26w0 40b½ -0 -0 -0 -0 -00,515,517,0
43Tóth Maroš0SVK 30b0 28w0 34b0 38w0 39b0 -0 -00,013,514,5

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement