40 JJ.DD.MM. - Distrito de Carabanchel - U8,U10,U12,U14,U16

OrganizátorDirección General de Deportes-Ayto. de Madrid
FederáciaŠpanielsko ( ESP )
Riaditeľ turnajaEugenio Leal Barrios
Hlavný rozhodcaJesús Gallardo Pérez (ID:2296861)
RozhodcaRicardo Redondo Sánchez
Bedenkzeit10 minutos por jugador a finish
MiestoCDM La Mina de Carabanchel, Calle de Monseñor Oscar Romero 41 Madrid
Rating calculation -
Dátum2020/01/18
Ø rating1000
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 18.01.2020 19:21:35, Creator/Last Upload: federación madrileña de ajedrez (154)

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 6 kolách, Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenopohlavieTypKlub
1ASUNCIÓN LEITE HéctorU08Colegio Ártica
2BARRIO DEL PINO DanielU12Ceip Gonzalo Berceo
3BUENO GRANADOS AliciawU12Ceip Gonzalo Berceo
4BUSTAMANTE CORTES GiuseppeU10Ceip Isaac Peral
5CASTRO ENRÍQUEZ MiriamwU12Ceip Rep.Dominicana
6CONEJERO MARTÍN MarioU12Ceip Maestro Padilla
7COOPER STEINGER MeganwU10Ceip Miguel Servet
8CRECENTE HERNÁN-PÉREZ JavierU10Colegio Ártica
9CRETEANU MarioU12Ceip Isaac Peral
10CRUZ FLORES Marco A.U12Colegio Ártica
11EDDIN SEAMARI HossamU10Ceip Miguel Servet
12ENCABO HUERTA SilviawU12Colegio Ártica
13ESCOBAR PÉREZ MartínU10Colegio Ártica
14FAYEZIN NEHA TaskinawU10Ceip Miguel Servet
15FUENTES LÓPEZ IkerU10Ceip Miguel Servet
16GARCÍA JIMÉNEZ SamuelU10Colegio Ártica
17GÓMEZ BOYERO RodrigoU12Ceip Maestro Padilla
18HERRANZ PABLO HéctorU10Colegio Ártica
19Holgado Pérez DiegoU12Ceip ISaac Peral
20LUCASHCHUCK MaximU14Ceip Rep.Dominicana
21MACÍAS RODRÍGUEZ ElenawU10Ceip Gonzalo Berceo
22MACÍAS RODRÍGUEZ IrenewU10Ceip Gonzalo Berceo
23MADRIGAL ÁLVAREZ DavidU12Ceip Miguel Servet
24MARTÍN CORDONIE DanielU10Ceip Miguel Servet
25MARTÍNEZ DE LA OSA AlejandroU10Colegio Ártica
26MATALLANA RODRÍGUEZ PabloU10Ceip Gonzalo Berceo
27PINDADO CASTILLERO RodrigoU12Ceip Maestro Padilla
28QUISPE BUNILLA Lucas BeltránU10Ceip Rep.Dominicana
29RAMÍREZ FELIZ LucíawU12Ceip Rep.Dominicana
30RESINO ARTEAGA RománU10Colegio Ártica
31RODRÍGUEZ FELIP ÁlvaroU10Colegio Ártica
32RODRÍGUEZ JIMÉNEZ DanielU12Colegio Ártica
33RYBCHUCK IgorU10Ceip Rep.Dominicana
34SANTIAGO ROSALES AbdrielU10Ceip Miguel Servet
35Varas Rico GuillermoU08Independiente
36Huilca Solis Mateo A.U12CEIP Miguel Servet