Nach langer Ungewissheit ist es jetzt zum Glück fix, dass das 3. Internationale Raiffeisen Jugendschachturnier in der Zeit vom 16.7.-19.7.2020 in Fürstenfeld durchgeführt werden kann - wenn auch mit gewissen Einschränkungen. Erstes Jugendturnier face to face seit Langem.

3. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe B

OrganizátorSK Fürstenfeld
FederáciaRakúsko ( AUT )
Hlavný rozhodcaIA Wilfling Hermann
RozhodcaRS Marakovits Klemens
Bedenkzeit60 Minuten pro Spieler für die gesamte Partie, keine Kontumazzeit
MiestoStadthalle Fürstenfeld, A-8280 Fürstenfeld, Wallstrasse NR:26
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/07/16 - 2020/07/19
Ø rating962
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 12.07.2020 19:37:15, Creator/Last Upload: klemi1968

Výber turnajaGruppe A, Gruppe B
LinkyOznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF, AUT rating-calculation,

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloEloNpohlavieTypKlub
1
Stögerer Felix1670832AUT11881157U12Sc Pinggau-Friedberg
2
Schirmbeck Klara1670999AUT11101110wU12Sv Stockerau
3
Schirmbeck David1668641AUT10581058U10Sv Stockerau
4
Pötscher Katharina1670859AUT10361036wU12Gratwein-Straßengel
5
Karaagac Deniz1670930AUT10351035U10Leoben
6
Wießner Elisabeth1674382AUT10261026wU10Spg. Ligist-St.Johann
7
Klug Daniel1670840AUT993993U08Gratwein-Straßengel
8
Reisenhofer Jonathan1670905AUT990990U08Fürstenfeld
9
Feiertag Niklas1668684AUT987987U08Sk Union Passail
10
Stögerer Konstantin1673270AUT842842U10Sc Pinggau-Friedberg
11
Wießner Johanna1674374AUT811811wU08Spg. Ligist-St.Johann
12
Aboulenein-Djamshidian Aryan1671057AUT800800U08Schubertschule Wien
13
Aboulenein-Djamshidian Kimia1671065AUT800800wU10Schubertschule Wien
14
Hafner Stefan1666681AUT800800U12Fürstenfeld
15
Wendler Julian1666711AUT800800U10Sc Extraherb Ws
16
Hinterleitner JörnAUT00U08Sc Pinggau-Friedberg
17
Karaagac EmirAUT00U08Leoben
18
Pötscher Martin1674463AUT00U10Gratwein-Straßengel
19
Stögerer Jonathan1674145AUT00U08Sc Pinggau-Friedberg
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž