Nach langer Ungewissheit ist es jetzt zum Glück fix, dass das 3. Internationale Raiffeisen Jugendschachturnier in der Zeit vom 16.7.-19.7.2020 in Fürstenfeld durchgeführt werden kann - wenn auch mit gewissen Einschränkungen. Erstes Jugendturnier face to face seit Langem.

3. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe A

OrganizátorSK Fürstenfeld
FederáciaRakúsko ( AUT )
Hlavný rozhodcaIA Wilfling Hermann
RozhodcaRS Marakovits Klemens
Bedenkzeit90 Minuten pro Spieler für die gesamte Partie, keine Kontumazzeit
MiestoStadthalle Fürstenfeld, A-8280 Fürstenfeld, Wallstrasse NR:26
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/07/16 - 2020/07/19
Ø rating1345
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 12.07.2020 19:27:44, Creator/Last Upload: klemi1968

Výber turnajaGruppe A, Gruppe B
LinkyOznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF, AUT rating-calculation,

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloEloNpohlavieTypKlub
1
Marakovits Nico1653253AUT21051997U14Fürstenfeld
2
Kures Michael386065CZE20200U14Duras Brno
3
Wendl Philipp1653849AUT19061906U14Schachfreunde Graz
4
Martetschläger Stefan1642480AUT16281671U16Vorwaerts Fohnsdorf
5
Sohn Benedikt1664310AUT15241537U14Styria Graz
6
Szarka Tibor791504HUN14571509U14Grazer Schachgesellschaft
7
Csontos Aron17004420HUN14511419U12
8
Maier Tobias1670360AUT14471325U12Schilcherland Deutschlandsberg
9
Vu Tran Tue Anh1663216AUT14221410wU14Styria Graz
10
Leitgeb Julian1663771AUT14001747U12Fürstenfeld
11
Ragchaasuren Börte1662260AUT13541175wU14Spg. Feldbach-Kirchberg
12
Vermehren Nicolas5905010CYP13401190U14OFIS Nikosia
13
Gressenberger Georg1670310AUT13141314U12Schilcherland Deutschlandsberg
14
Broneder Kurt1654730AUT13061306U14Sv Korneuburg
15
Feiertag Jonas1662740AUT12721445U12Sk Union Passail
16
Röhrer Moritz1666690AUT12431325U12Schachverein Leibnitz
17
Beber Anja14642255SLO12260wU10Schachklub Postojna
18
Timagina Sofia14640422SLO12211168wU10Menges Trzin
19
Fabian Kerstin1665197AUT11681278wU16St. Martin I. S.
20
Varga Timo1670972AUT11401140U14Fürstenfeld
21
Röhrer Sonja1666703AUT11391165wU10Schachverein Leibnitz
22
Wallinger Nikolaus1670387AUT11331270U10Sk Neufeld-Steinbrunn
23
Zangger Felix1670883AUT11281128U10Sk Union Passail
24
Fabian Julia1665189AUT11251044wU12St. Martin I. S.
25
Berghofer Julian Marco1671006AUT10141014U14Fürstenfeld
26
Fritz Raffael1673505AUT959959U14Fürstenfeld
27
Schweigler Jonas1669770AUT875875U16Spg. Feldbach-Kirchberg
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž