Nach langer Ungewissheit ist es jetzt zum Glück fix, dass das 3. Internationale Raiffeisen Jugendschachturnier in der Zeit vom 16.7.-19.7.2020 in Fürstenfeld durchgeführt werden kann - wenn auch mit gewissen Einschränkungen. Erstes Jugendturnier face to face seit Langem.

3. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe A

Organizatorius (-iai)SK Fürstenfeld
FederacijaAustrija ( AUT )
Vyriausias teisėjasIA Wilfling Hermann
Teisėjas (-ai)RS Marakovits Klemens
Laiko kontrolė90 Minuten pro Spieler für die gesamte Partie, keine Kontumazzeit
VietaStadthalle Fürstenfeld, A-8280 Fürstenfeld, Wallstrasse NR:26
Reitingo skaičiavimasNacionalinis reitingas, Tarptautinis reitingas
Data2020/07/16 iki 2020/07/19
Reitingo-Ø1352
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas05.07.2020 09:06:36, Autorius/Paskutinis perkėlimas: klemi1968

Turnyro pasirinktysGruppe A, Gruppe B
Nuorodosįkelti kvietimą, pakeisti kalendoriaus nuorodą
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, AUT reitingo skaičiavimas,

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.Reit.NReit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
Marakovits Nico1653253AUT21051997U14Fürstenfeld
2
Kures Michael386065CZE20200U14Duras Brno
3
Wendl Philipp1653849AUT19061906U14Schachfreunde Graz
4
Zaytsev Alexander1659090AUT16181673U14Fürstenfeld
5
Sohn Benedikt1664310AUT15241537U14Styria Graz
6
Szarka Tibor791504HUN14571509U14Grazer Schachgesellschaft
7
Maier Tobias1670360AUT14471325U12Schilcherland Deutschlandsberg
8
Leitgeb Julian1663771AUT14001747U12Fürstenfeld
9
Andras Ferenc795798HUN13621290U12Sportschule Szombathely
10
Ragchaasuren Börte1662260AUT13541175wU14Spg. Feldbach-Kirchberg
11
Vermehren Nicolas5905010CYP13401190U14OFIS Nikosia
12
Gressenberger Georg1670310AUT13141314U12Schilcherland Deutschlandsberg
13
Broneder Kurt1654730AUT13061306U14Sv Korneuburg
14
Feiertag Jonas1662740AUT12721445U12Sk Union Passail
15
Röhrer Moritz1666690AUT12431325U12Schachverein Leibnitz
16
Beber Anja14642255SLO12260wU10Schachklub Postojna
17
Fabian Kerstin1665197AUT11681278wU16St. Martin I. S.
18
Varga Timo1670972AUT11401140U14Fürstenfeld
19
Röhrer Sonja1666703AUT11391165wU10Schachverein Leibnitz
20
Wallinger Nikolaus1670387AUT11331270U10Sk Neufeld-Steinbrunn
21
Fabian Julia1665189AUT11251044wU12St. Martin I. S.
22
Berghofer Julian Marco1671006AUT10141014U14Fürstenfeld
23
Fritz Raffael1673505AUT959959U14Fürstenfeld
24
Schweigler Jonas1669770AUT875875U16Spg. Feldbach-Kirchberg
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos