IV CIRCUIT D'ESCACS MARINA ALTA 2020 (SUB 16) sede Calp

OrganizátorCLUB D'ESCACS CALP
FederáciaŠpanielsko ( ESP )
Riaditeľ turnajaJAUME PASTOR MARTI
Hlavný rozhodca(AA) FRANCISCO MORATÓ TENT (2259966)
Rozhodca(AA) ANTONI BERTOMEU IVARS (24556700)
Bedenkzeit10 minutos por jugador a caida de bandera
MiestoCasa de Cultura Jaume Pastor i Fluixà. Avenida Masnou 1, 03710, Calpe (Alacant)
Rating calculation -
Dátum2020/01/18
Ø rating1302
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 19.01.2020 00:52:39, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 313)

Výber turnajaXàbia, Calp, Benissa, Dénia, Gata
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav , Link tournament to the tournament calendar
Prehľad družstvaESP
Overview for groupsS10, S12, S14, S16, S8
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 5 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/5 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. MenoIDFideIDFEDEloFEloNpohlavieGrKlub
1
Perez Roig Angel024556696ESP13881780S14Gata de Gorgos
2
Bertomeu Ginestar Antoni024528277ESP18791750S16Benissa
3
Mari Iancu David0ESP01690S14Calpe
4
Ferrer Cabrera Angela054563054ESP01610wS14Calpe
5
Nieto Bou Pau0ESP01565S14Xàbia
6
Gandia Duque Pau054563038ESP01385S16Calpe
7
Smirnov Andrey054584809ESP01385S14Dénia
8
Rosello Bou Joan0ESP01340S10Xàbia
9
Nicolaev Videnov Kiril0ESP01310S12Calpe
10
Poquet Tent Fabián0ESP01270S8Calpe
11
Arutyunov Mikael3771354524849ESP11531225S16Xàbia
12
Salvà Torrejón Jose0ESP01205S12Gata de Gorgos
13
Fernández de Ybarra Francesc0ESP01190S8Calpe
14
Mulet Salvà Jeroni0ESP01185S10Gata de Gorgos
15
Gómez Valencia Mateo0ESP01180S16Dénia
16
Quiles Ortiz Alvaro0ESP01170S8Calpe
17
Mulet Salvà Noa0ESP01105S14Gata de Gorgos
18
Arutyunova Mari-Elena0ESP01000S14Xàbia
19
Castelló Ginestar Lluis0ESP01000S10Benissa
20
Cerda Pilataxi Alejandro0ESP01000S16Xàbia
21
Ivars Barrachina Cruz0ESP01000S10Xàbia