Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v rapid šachu

Poslední aktualizace03.07.2011 21:40:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 50

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1Bureš JaroslavCZE2382U18Agentura 64 Grygov
2FMKratochvíl JosefCZE2223U20ŠK Caissa Třebíč
3Fiala VáclavCZE2158U20SK Boršice
4Čižinský PetrCZE2158U162222 ŠK Polabiny
5Wasserbauer RadekCZE2145U18ŠK Rakovník
6Gabriel AdamCZE2090U18SK Boršice
7Seidl ŠtepánCZE2090U16Gambit Jihlava
8Vala FilipCZE2078U20TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9Dvořák MartinCZE2067U20Sokol Postoupky
10Šafařík JakubCZE2052U18TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
11Tázlar PetrCZE2027U18TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
12Volčík LuděkCZE2024U16SK Boršice
13Škoda MartinCZE2005U18Gambit Jihlava
14Musil JiříCZE1997U16Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
15Zvára DavidCZE1979U18TJ Spartak Vlašim
16Suchomel AlešCZE1979U16TJ Desko Liberec
17Kolomazníková BarboraCZE1979U18ŠK Zlín
18Hošek MartinCZE1978U18Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
19Seidl AntonínCZE1978U18Gambit Jihlava
20Pulpán JakubCZE1959U142222 ŠK Polabiny
21Fiala JanCZE1932U20Sokol Český Brod
22Sabolová GabrielaCZE1922U20ŠK Vysoké Mýto
23Flašar JaroslavCZE1916U16TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
24Náplava PetrCZE1893U20SK Boršice
25Reichel TomášCZE1872U20TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26Šedivý MartinCZE1843U16Jiskra RMSK Nový Bydžov
27Zpěváková JanaCZE1825U18ŠK Staré Město
28Tomečková AnetaCZE1789U18Sokol Postoupky
29Šedivý OndřejCZE1782U20Sokol Český Brod
30Hlaváček OndřejCZE1758U16QCC České Budějovice, sportovní klu
31Pulpán MatejCZE1757U102222 ŠK Polabiny
32Veselý VítekCZE1728U16TJ Jiskra Havlíčkův Brod
33Johnová EliškaCZE1721U16TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
34Walek PetrCZE1720U16TJ Náměšť n/Oslavou
35Melichar VojtechCZE1692U142222 ŠK Polabiny
36Skorepa JakubCZE1660U14Gambit Jihlava
37Tůma JanCZE1654U14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
38Ryšavý JindřichCZE1651U18Sokol Postoupky
39Skorepa TomasCZE1634U14Gambit Jihlava
40Říhová KamilaCZE1631U20Klub šachistů Říčany 1925
41Suchomelová SimonaCZE1531U14ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
42Suchomel JanCZE1395U14ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
43Tvrdý TomášCZE1473U18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
44Bauer OndřejCZE1457U16ŠK Rakovník
45Zadina VítCZE1329U14TJ Jiskra Humpolec
46Kopecká EvaCZE1250U16TJ Praha-Pankrác
47Kotyk JanCZE1250U12ŠK Rakovník
48Vilímová JulieCZE1250U10Klub šachistů Říčany 1925
49Zlámaná AnnaCZE1250U12Klub šachistů Říčany 1925
50Čermák JanCZE1250U20Sokol Český Brod
51Žitná AnetaCZE1250U16Šachová škola Panda Rychnov nad Kně
52Pokorná JanaCZE1100U12ŠK Rakovník
Advertisement