O pohar Bratislavskej sachovej akademie 6.1.2020 GPX Turnaj A

Posledná aktualizácia 06.01.2020 15:29:47, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaTurnaj A GPX, Turnaj B
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieGrKlub
1Adamec Maros14951894SVK1347C14Sachovy Klub Dubravan
2WCMSosovickova Martina14948540SVK1339wD11Sukromna Zs, Nova Dubnica
3Jursa Juraj73619256SVK1311C11Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
4Sesikashvili Otar13620681GEO1309C14
5Durana Jonas73619663SVK1287C11Tatran Bratislava
6Dolnik Michal73620599SVK1268C11Sk Doprastav Bratislava
7Zelenka Matej14964309SVK1214C11Sks Dubnica N/V
8Pisarcik Richard14967499SVK1191C08Ksn Bratislava
9Livnansky Michal73622885SVK1171C11Sk Doprastav Bratislava
10Hronec Tadeas73622737SVK1155C11Sk Doprastav Bratislava
11Benci Jozef14967596SVK1122C11Sk Doprastav Bratislava
12Komora Simon73621587SVK1112C11Sk Doprastav Bratislava
13Jursova Elena73619264SVK1108wD14Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
14Boros David14963795SVK1101C11Msk Corvin Velky Meder
15Livnansky Tomas14967634SVK1093C08Sk Doprastav Bratislava
16Sunova Michaela14966484SVK1038wD08Ksn Bratislava
17Sun Martin14963701SVK1021C11Ksn Bratislava
18Certik Jaroslav14955032SVK1012C11Tatran Bratislava
19Alexander AdrianSVK1000C08Bratislavska sachova akademia
20Barnas Norbert14965216SVK1000C14Ks Pezinok
21Cerny FilipSVK1000C11Cvc Malacky
22Cerny PatrikSVK1000C11Cvc Malacky
23Hamid Hanka Leila73622958SVK1000wD14Sk Doprastav Bratislava
24Horna MonikaSVK1000wD11Sk Strelec Devinska Nova Ves
25Horny Michal14970180SVK1000C08Sk Strelec Devinska Nova Ves
26Hrdlicka TimotejSVK1000C11Bratislava - Petrzalka
27Kosut Simon14970236SVK1000C11Sk Komplet Modranka
28Kozub Lukas73622990SVK1000C11Sk Doprastav Bratislava
29Kroupova Veronika14967219SVK1000wD11Sk Skalica
30Li Geng Hui14965356SVK1000wD11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
31Osadsky Damian14968940SVK1000C14Zahoracky Sachovy Klub
32Osadsky Samuel14964880SVK1000C11Zahoracky Sachovy Klub
33Pommer EkaterinaSVK1000wD11Bratislavska sachova akademia
34Ruzickova Lenka14970392SVK1000wD11Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
35Stuska Patrik14969688SVK1000C11Tatran Bratislava
36Ulik MatejSVK1000C11Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
37Ulik MichalSVK1000C08Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
38Vadila LukasSVK1000C14
39Vanco Viktor73617431SVK1000C11Bratislavska sachova akademia
40Vasko Matej14969360SVK1000C11Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
41Zilinec PeterSVK1000C14Dunajska Luzna