Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 15.január 2020

Posledná aktualizácia 15.01.2020 20:10:16, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaoktóber2019, november2019, december2019, január2020, február2020
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Livnansky Michal 11716 1 - 05 Vachalek Radovan 100050
226Kostka Pavol 10005 1 - 05 Joniak Lukas 100022
347Strisko Matej 1000 0 - 1 Skalos Jakub 100045
43Zalesky Daniel 11724 1 - 0 Stec Ivo 100046
536Racz Gabor 10004 0 - 14 Benci Jozef 11275
67Valentova Sophia 10684 0 - 14 Vasko Matej 100054
734Ni Viktor 10004 0 - 14 Heinlein Viktor 100018
86Dvorak Alfred 1090 1 - 0 Rigo Ladislav 100040
938Rachelova Laura 1000 0 - 1 Vida Gergo 10598
1010Sun Martin 1021 0 - 1 Li Geng Hui 100029
1144Shykhnenko Hryhorii 1000 1 - 0 Kapicak Filip 100024
121Cerven Matus 13103 1 - 03 Heinlein Daniel 100017
132Pisarcik Richard 11913 1 - 03 Rachelova Diana 100037
1428Kubina Jakub 10003 1 - 03 Sunova Michaela 10389
1516Hasala Richard 10003 1 - 03 Vanko Wiliam 100053
1643Sevcech Martin 10003 1 - 0 Jurak Martin 100023
1712Bahna Matej 1000 ½ - ½ Valent Theo 100051
1819Helenin Jozef 1000 0 - 1 Rachelova Nikola 100039
1949Vadila Lukas 1000 0 - 1 Kozub Lukas 100027
2041Ruzickova Lenka 1000 0 - 1 Mucska Oto 100033
2114Bodis Sebastian Samuel 10002 0 - 12 Kapicakova Petra 100025
2230Markus Simon 10002 1 - 02 Hamid Hanka Leila 100015
2352Vanco Viktor 10002 1 - 02 Hrdlicka Timotej 100020
2432Mikolaj Matej 1000 0 - 1 Studenka Jakub 100048
2542Sarmir Lukas 10001 0 - 1 Alexander Adrian 100011
2631Matejka Simon 10000 0 - 11 Novak Michal 100035
2713Becker Arsene 10001 0 nežrebovaný
2821Iakovlieva Sofia 1000 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
145Skalos Jakub 1000 0 - 15 Livnansky Michal 11714
25Benci Jozef 11274 0 - 14 Kostka Pavol 100026
322Joniak Lukas 10004 1 - 0 Dvorak Alfred 10906
48Vida Gergo 1059 0 - 14 Vachalek Radovan 100050
546Stec Ivo 1000 1 - 0 Sun Martin 102110
624Kapicak Filip 1000 0 - 1 Strisko Matej 100047
718Heinlein Viktor 10003 1 - 03 Pisarcik Richard 11912
83Zalesky Daniel 11723 1 - 03 Kubina Jakub 100028
929Li Geng Hui 1000 0 - 13 Valentova Sophia 10687
1054Vasko Matej 10003 1 - 03 Sunova Michaela 10389
1136Racz Gabor 10003 1 - 03 Hasala Richard 100016
1217Heinlein Daniel 10003 0 - 13 Ni Viktor 100034
1340Rigo Ladislav 1000 1 - 0 Helenin Jozef 100019
1451Valent Theo 1000 0 - 1 Rachelova Laura 100038
1539Rachelova Nikola 1000 0 - 1 Shykhnenko Hryhorii 100044
1627Kozub Lukas 1000 0 - 12 Cerven Matus 13101
1741Ruzickova Lenka 10002 ½ - ½2 Bahna Matej 100012
1815Hamid Hanka Leila 10002 0 - 12 Sevcech Martin 100043
1953Vanko Wiliam 10002 1 - 02 Hrdlicka Timotej 100020
2033Mucska Oto 10002 ½ - ½2 Vadila Lukas 100049
2137Rachelova Diana 10002 1 - 02 Vanco Viktor 100052
2223Jurak Martin 1000 1 - 0 Mikolaj Matej 100032
2311Alexander Adrian 1000 0 - 11 Bodis Sebastian Samuel 100014
2425Kapicakova Petra 10001 1 - 01 Sarmir Lukas 100042
2535Novak Michal 10001 0 - 11 Markus Simon 100030
2631Matejka Simon 10000 0 - 1½ Studenka Jakub 100048
2713Becker Arsene 10001 0 nežrebovaný
2821Iakovlieva Sofia 1000 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Livnansky Michal 11714 1 - 04 Joniak Lukas 100022
28Vida Gergo 1059 0 - 13 Benci Jozef 11275
37Valentova Sophia 10683 0 - 1 Skalos Jakub 100045
42Pisarcik Richard 11913 0 - 13 Kostka Pavol 100026
550Vachalek Radovan 10003 1 - 03 Zalesky Daniel 11723
66Dvorak Alfred 10903 ½ - ½3 Li Geng Hui 100029
710Sun Martin 1021 1 - 03 Vasko Matej 100054
824Kapicak Filip 1000 1 - 0 Rigo Ladislav 100040
946Stec Ivo 1000 1 - 0 Kozub Lukas 100027
1047Strisko Matej 1000 1 - 0 Valent Theo 100051
1118Heinlein Viktor 10002 1 - 0 Rachelova Nikola 100039
1234Ni Viktor 10002 1 - 02 Cerven Matus 13101
139Sunova Michaela 10382 1 - 02 Rachelova Diana 100037
1412Bahna Matej 10002 0 - 12 Racz Gabor 100036
1516Hasala Richard 10002 1 - 02 Vadila Lukas 100049
1652Vanco Viktor 10002 0 - 12 Heinlein Daniel 100017
1728Kubina Jakub 10002 1 - 02 Sevcech Martin 100043
1838Rachelova Laura 10002 ½ - ½ Hamid Hanka Leila 100015
1944Shykhnenko Hryhorii 1000 1 - 0 Jurak Martin 100023
2013Becker Arsene 10001 0 - 1 Helenin Jozef 100019
2114Bodis Sebastian Samuel 10001 0 - 11 Mucska Oto 100033
2220Hrdlicka Timotej 10001 1 - 01 Novak Michal 100035
2325Kapicakova Petra 10001 0 - 11 Ruzickova Lenka 100041
2430Markus Simon 10001 0 - 11 Vanko Wiliam 100053
2548Studenka Jakub 1000½ 0 - 1½ Alexander Adrian 100011
2632Mikolaj Matej 1000½ 1 - 00 Matejka Simon 100031
2742Sarmir Lukas 10000 1 voľno
2821Iakovlieva Sofia 1000 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
126Kostka Pavol 10003 0 - 13 Livnansky Michal 11714
245Skalos Jakub 10003 ½ - ½3 Vida Gergo 10598
322Joniak Lukas 10003 1 - 03 Vachalek Radovan 100050
43Zalesky Daniel 11722 1 - 0 Kapicak Filip 100024
551Valent Theo 1000 0 - 12 Pisarcik Richard 11912
65Benci Jozef 11272 1 - 02 Ni Viktor 100034
737Rachelova Diana 10002 0 - 12 Dvorak Alfred 10906
87Valentova Sophia 10682 1 - 02 Racz Gabor 100036
939Rachelova Nikola 10002 ½ - ½2 Sun Martin 102110
1054Vasko Matej 10002 1 - 02 Heinlein Viktor 100018
1127Kozub Lukas 10002 ½ - ½2 Strisko Matej 100047
1229Li Geng Hui 10002 1 - 02 Vanco Viktor 100052
1340Rigo Ladislav 10002 ½ - ½ Rachelova Laura 100038
1423Jurak Martin 1000 0 - 1 Stec Ivo 100046
1515Hamid Hanka Leila 1000 0 - 11 Bahna Matej 100012
161Cerven Matus 13101 1 - 01 Kapicakova Petra 100025
1733Mucska Oto 10001 0 - 11 Sunova Michaela 10389
1813Becker Arsene 10001 0 - 11 Kubina Jakub 100028
1943Sevcech Martin 10001 1 - 01 Bodis Sebastian Samuel 100014
2041Ruzickova Lenka 10001 0 - 11 Hasala Richard 100016
2117Heinlein Daniel 10001 1 - 01 Markus Simon 100030
2219Helenin Jozef 10001 ½ - ½1 Shykhnenko Hryhorii 100044
2349Vadila Lukas 10001 1 - 0½ Studenka Jakub 100048
2421Iakovlieva Sofia 1000½ 1 - 0½ Mikolaj Matej 100032
2511Alexander Adrian 1000½ 0 - 10 Hrdlicka Timotej 100020
2653Vanko Wiliam 10000 1 - 00 Matejka Simon 100031
2735Novak Michal 10000 1 - 00 Sarmir Lukas 100042

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Pisarcik Richard 11912 0 - 12 Joniak Lukas 100022
226Kostka Pavol 10002 1 - 02 Zalesky Daniel 11723
34Livnansky Michal 11712 1 - 02 Rigo Ladislav 100040
450Vachalek Radovan 10002 1 - 02 Benci Jozef 11275
56Dvorak Alfred 10902 0 - 12 Skalos Jakub 100045
68Vida Gergo 10592 1 - 02 Vasko Matej 100054
724Kapicak Filip 1000 1 - 0 Hamid Hanka Leila 100015
846Stec Ivo 1000 0 - 1 Valent Theo 100051
930Markus Simon 10001 0 - 11 Valentova Sophia 10687
1010Sun Martin 10211 1 - 01 Mucska Oto 100033
1134Ni Viktor 10001 1 - 01 Becker Arsene 100013
1214Bodis Sebastian Samuel 10001 0 - 11 Rachelova Diana 100037
1316Hasala Richard 10001 0 - 11 Rachelova Nikola 100039
1436Racz Gabor 10001 1 - 01 Heinlein Daniel 100017
1518Heinlein Viktor 10001 1 - 01 Ruzickova Lenka 100041
1638Rachelova Laura 10001 ½ - ½1 Jurak Martin 100023
1744Shykhnenko Hryhorii 10001 0 - 11 Kozub Lukas 100027
1847Strisko Matej 10001 1 - 01 Kubina Jakub 100028
1929Li Geng Hui 10001 1 - 01 Vadila Lukas 100049
2048Studenka Jakub 1000½ 0 - 11 Vanco Viktor 100052
219Sunova Michaela 10380 1 - 0½ Iakovlieva Sofia 100021
2231Matejka Simon 10000 0 - 10 Cerven Matus 13101
2332Mikolaj Matej 10000 ½ - ½0 Alexander Adrian 100011
2412Bahna Matej 10000 1 - 00 Novak Michal 100035
2542Sarmir Lukas 10000 0 - 10 Helenin Jozef 100019
2620Hrdlicka Timotej 10000 0 - 10 Sevcech Martin 100043
2753Vanko Wiliam 10000 0 - 10 Kapicakova Petra 100025

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
128Kubina Jakub 10001 0 - 11 Pisarcik Richard 11912
23Zalesky Daniel 11721 1 - 01 Racz Gabor 100036
337Rachelova Diana 10001 0 - 11 Livnansky Michal 11714
45Benci Jozef 11271 1 - 01 Rachelova Laura 100038
539Rachelova Nikola 10001 0 - 11 Dvorak Alfred 10906
67Valentova Sophia 10681 0 - 11 Rigo Ladislav 100040
741Ruzickova Lenka 10001 0 - 11 Vida Gergo 10598
815Hamid Hanka Leila 10001 ½ - ½1 Stec Ivo 100046
945Skalos Jakub 10001 1 - 01 Hasala Richard 100016
1017Heinlein Daniel 10001 0 - 11 Vachalek Radovan 100050
1147Strisko Matej 10001 0 - 11 Joniak Lukas 100022
1252Vanco Viktor 10001 0 - 11 Kostka Pavol 100026
1321Iakovlieva Sofia 1000½ 0 - 11 Vasko Matej 100054
1451Valent Theo 1000½ 1 - 0½ Studenka Jakub 100048
151Cerven Matus 13100 0 - 1½ Kapicak Filip 100024
169Sunova Michaela 10380 0 - 10 Li Geng Hui 100029
1731Matejka Simon 10000 0 - 10 Sun Martin 102110
1811Alexander Adrian 10000 0 - 10 Markus Simon 100030
1933Mucska Oto 10000 1 - 00 Bahna Matej 100012
2013Becker Arsene 10000 1 - 00 Mikolaj Matej 100032
2135Novak Michal 10000 0 - 10 Bodis Sebastian Samuel 100014
2243Sevcech Martin 10000 0 - 10 Heinlein Viktor 100018
2319Helenin Jozef 10000 0 - 10 Ni Viktor 100034
2449Vadila Lukas 10000 1 - 00 Hrdlicka Timotej 100020
2523Jurak Martin 10000 1 - 00 Sarmir Lukas 100042
2625Kapicakova Petra 10000 0 - 10 Shykhnenko Hryhorii 100044
2727Kozub Lukas 10000 1 - 00 Vanko Wiliam 100053

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
128Kubina Jakub 10000 1 - 00 Cerven Matus 13101
22Pisarcik Richard 11910 1 - 00 Li Geng Hui 100029
330Markus Simon 10000 0 - 10 Zalesky Daniel 11723
44Livnansky Michal 11710 1 - 00 Matejka Simon 100031
532Mikolaj Matej 10000 0 - 10 Benci Jozef 11275
66Dvorak Alfred 10900 1 - 00 Mucska Oto 100033
734Ni Viktor 10000 0 - 10 Valentova Sophia 10687
88Vida Gergo 10590 1 - 00 Novak Michal 100035
936Racz Gabor 10000 1 - 00 Sunova Michaela 10389
1010Sun Martin 10210 0 - 10 Rachelova Diana 100037
1138Rachelova Laura 10000 1 - 00 Alexander Adrian 100011
1212Bahna Matej 10000 0 - 10 Rachelova Nikola 100039
1340Rigo Ladislav 10000 1 - 00 Becker Arsene 100013
1414Bodis Sebastian Samuel 10000 0 - 10 Ruzickova Lenka 100041
1542Sarmir Lukas 10000 0 - 10 Hamid Hanka Leila 100015
1616Hasala Richard 10000 1 - 00 Sevcech Martin 100043
1744Shykhnenko Hryhorii 10000 0 - 10 Heinlein Daniel 100017
1818Heinlein Viktor 10000 0 - 10 Skalos Jakub 100045
1946Stec Ivo 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100019
2020Hrdlicka Timotej 10000 0 - 10 Strisko Matej 100047
2148Studenka Jakub 10000 ½ - ½0 Iakovlieva Sofia 100021
2222Joniak Lukas 10000 1 - 00 Vadila Lukas 100049
2350Vachalek Radovan 10000 1 - 00 Jurak Martin 100023
2424Kapicak Filip 10000 ½ - ½0 Valent Theo 100051
2552Vanco Viktor 10000 1 - 00 Kapicakova Petra 100025
2626Kostka Pavol 10000 1 - 00 Vanko Wiliam 100053
2754Vasko Matej 10000 1 - 00 Kozub Lukas 100027