IX Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2020

OrganitzadorC.E. Sant Martí
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJavier Ríos Berral
Àrbitre principalIA Castillo Garcia, Pau 2226766
Control de temps90' +30''/move, from move 1
SeuBarcelona. Carrer de la Selva de Mar, 215 (Centre Cívic Sant Martí)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2020/01/16 Al 2020/03/12
Mitjana d'Elo1771
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització12.03.2020 23:04:32, Creador/Darrera càrrega: pablo castillo garcia

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
PartidesHi ha 327 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

6. Ronda El 2020/02/20 A les 19:15

T.Núm.NomGrEloPts. ResultatPts. NomGrEloNúm.
12IMRojas Keim Luis 2371 0 - 1 FMBarbero Sendic Alejandro 23084
26FMCapellades Subirana Marc 2198 1 - 04 Cervello I Tost Roger 204514
31GMPerez Mitjans Orelvis 24214 1 - 04 MKVillar Reymundo Juan Antonio 21729
410FMCastillo Dalmau Albert 21714 ½ - ½4 IMVidarte Morales Arturo 23203
532Ramos Alvarez Maximo A18284 0 - 1 Perez Pastora Evarist 210211
618MKPrats Rodriguez Juan Bosco 1955 ½ - ½ Nadal Fajardo Ricard 21957
721Riera Danes Manel A1909 ½ - ½ Garcia Martinez Josep 204215
816NMAnguera Maestro Jaime 20263 1 - 0 Parayre Soguero Jordi A189024
958Cabrera Marmol Manuel B16203 0 - 13 FMRuiz Mata Oscar 22505
1061Serentill Tost Eduard B16063 ½ - ½3 Busom Isach Carlos 206013
1119Padros Martinez Albert A19323 1 - 03 Calderon Gutierrez Felipe A184829
1220Garcia Ruiz Adrian A19123 1 - 03 Donas Perez Emilio B176538
1322Planella Sanchez Jordi A18953 1 - 03 Fuentes Barrientos Carlos B170747
1425Vallbona Domingo Joan A18753 1 - 03 Cruz Saez Alejandro C159762
1526Repiso Alvarez Jorge A18723 1 - 03 Capdet Egea Sergi B163457
1612MKNamay Caceres Santos 2066 ½ - ½3 Tortosa Moros Joan B165153
1730Poyato Ruiz Fernando A1838 1 - 0 Martinez Diaz Francisco Javier B174841
1835Cabot Muntane Jordi A1814 1 - 0 Agut Alvarez Josep Lluis B170748
1940Albert Cristobal Jorge B1749 1 - 0 Farre Buil Carles B176139
2023Rojas Fernandez Andres A18932 1 - 0 Subirana Santos Marc C152070
2128Sumelzo Lozano Jose A18532 1 - 02 Costa Trave Jaume B170249
2252Romero Funieles Rafael B16542 0 - 12 Aguila Barcelo Lluis B182233
2354Bellpuig Mencos Gerard B16472 0 - 12 Bernat Ernest A181534
2456Abascal Vicente Ignacio C16442 0 - 12 Niubo Calvo Juan B176837
2542Ibanez Riquelme Sergio C17442 1 - 02 Garcia Gonzalez Juan C161759
2663Garcia Punzano Josep Lluis C15942 1 - 02 Salazar Navas Josep B172345
2767Gibert Juan Ramon C15302 1 - 02 Vigier Lopez Carlos B172046
2855Genoves Dexeus David B1646 0 - 12 Sumed Castillo Alejandro C146675
2974Climent Vidal Pere C1485 0 - 1 Fungueirino Pique Daniel B166751
3064Esteban Lupianez Jose Miguel *)C15923 0 - 13 Moreno Perez Norberto A186727
3178Gracia Poch Frederic D1361 ½ - ½ Pascual Gonzalez-Novelles David C156366
3276Febrero Perez Lluis D13851 0 - 11 Permanyer Ugartemendia Inaki B172743
3360Gonzalez Canovas Sebastia C16121 1 - 01 Menbrive Hernandez Juan D136777
3484Manukyan Aram D15961 1 - 01 Tomas Martinez Angel C152269
3572Paez Nunez David C15001 1 - 01 Perez Parra Agusti D123081
3673Martin Sanchez Antoni C14961 1 - 01 Lison Palomero Nicolas D153285
3768Colominas Isern Josep C1526 0 - 1 San Isidoro Castillo Josep *)D133779
3871Munoz Prior Marcelo C1510½ 0 - 1½ Ponsa Asensio Ramon D170083
3980Cacho Lafuente Marc D12880 1 bye
408MKPerez Garcia Adria 21743 0 Sense emparellar
4117Bulto Gonzalvo Ramon 2014 0 Sense emparellar
4231Alcaraz Lopez Francesc B18352 0 Sense emparellar
4336Planella Sanchez Xavier B1782 0 Sense emparellar
4444Gomez Parla Josep B1725 0 Sense emparellar
4550Navarro Cardenas Jose Adrian B1676½ 0 Sense emparellar
4665Valdes Azon Gerard C15782 0 Sense emparellar
4782Fuentes Del Pino Raul D17003 0 Sense emparellar

*) Aquest jugador està assignat a una taula fixa

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Impressió