Majstrovstva SR 2020 - SARIS OPEN (prelozene na 7. - 15. 08.)

OrganizátorSlovensky sachovy zvaz, SK Sabinov
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaMgr. Marek Goban 14900530
Hlavný rozhodcaIA Tomas Danada 14919362
Deputy ArbiterFA Radoslav Ondo 14906430
RozhodcaDusan Cuker 14907747, Tomas Kacir 14926113
Bedenkzeit90min/40m+30s/m+30min+30s/m
MiestoHotel JAVORNA, Drienica
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/08/07 - 2020/08/15
Ø rating1863
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 29.06.2020 20:34:36, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaGM, OPEN
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1GMPlat Vojtech325740CZE2555Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
2IMSvoboda Svatopluk14903563CZE2411Sachovy Klub Sabinov
3GMPacher Milan14907445SVK2399Sk Slovan Bratislava
4IMBures Jaroslav322890CZE2382Sk Slavoj Poruba
5GMCzebe Attila705268HUN2367Sk Dunajska Streda
6GMManik Mikulas14900734SVK2359Sk Prakovce
7FMPasti Aron785857HUN2338U18Bastya DUSE I.
8FMKrak Tomas14903750SVK2326Sachy Reinter
9FMStraka Jozef14910560SVK2304Tj Slavia Caissa Cadca
10Rybansky Daniel14904837SVK2282Zruseny Clen, Zruseny
11Kusiak Matej14911213SVK2274Sk Prakovce
12FMZambor Norbert14901200SVK2262Sk Prakovce
13FMIstona Martin14923475SVK2257Sk Osuske
14IMBanas Jan14900076SVK2236S60Individualny Clen
15Matejovic Juraj14906040SVK2227Tj Inbest Dunajov
16IMKantorik Marian14900513SVK2223Tj Inbest Dunajov
17FMKrajnak Martin14903130SVK2220Sk Ruzomberok
18Kleman Miroslav14904179SVK2198Topolciansky Sachovy Klub
19WIMMrvova Alena14902036SVK2188wSachy Reinter
20FMKolesar Milan14900130SVK2180Sk Strelec Devinska Nova Ves
21Jendrichovsky Peter14909685SVK2176Sachovy Klub Sabinov
22Kriz Mario14901552SVK2161Sachovy Klub Sabinov
23Demeter Peter14900459SVK2139S60Psk Tatran Dason Ism Presov
24Balazs Ladislav14931265SVK21221. Sk Kosice
25Kravec Patrik14923505SVK2119Sachovy Klub Sabinov
26Sosovicka Juraj14911418SVK2114Sk Nafta Gbely
27Csala Jan14902150SVK2108Moldava Nad Bodvou + Dpmk
28Buran Jaroslav309966CZE2105Tj Vlcnov
29Balint Peter1660713AUT2105U18
30Koval Jakub14933993SVK2104Psk Tatran Dason Ism Presov
31Verbovsky Michal14934213SVK2098U18Sachovy Klub Sabinov
32Krupa Miroslav14944154SVK2090U18Nitriansky Sachovy Klub Nitra
33WFMFerkova Dominika14933071SVK2088wU18Bsk Bardejov
34Ihnat Marek14944324SVK2082SK Zemplin Michalovce
35Orosi Peter14913810SVK2081Sk Doprastav Bratislava
36Konyves Almos785911HUN2076U18Baja SE
37FMFrink Ferenc704946HUN2075S60FTC Filakovo
38Nemsak Denis14917866SVK2072Sk Doprastav Bratislava
39Pavlik Milan14926202SVK2068Zruseny Clen, Zruseny
40Kardis Benjamin14939568SVK2049U18Sachy Reinter
41Nemergut Patrik14919524SVK2033So Skm Stara Lubovna
42Panko Radoslav14935635SVK2031Sk Stropkov+svidnik
43Brhel Jan14913070SVK2024Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
44Djubek Boris14900203SVK2024S60Sk Slovan Bratislava
45WFMSevcikova Lucia14940744SVK2011wU18Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
46Svana Kamil14909600SVK2010Tj Slavia Kosice
47Pacholsky Martin14904454SVK2008Osk Margecany
48Varga Lukas14945061SVK2000U18Tj Slavia Kosice
49Krajnak Robert14904977SVK1998Sk Doprastav Bratislava
50Panko Eduard14916460SVK1997Sk Stropkov+svidnik
51WFMSedlakova Ivana14900637SVK1995wTj Slavia Pu Presov
52WFMVrtiakova Anna14927870SVK1993wKsn Bratislava
53Heinrich Jan14902060SVK1984Moldava Nad Bodvou + Dpmk
54Tatarko Tomas14905612SVK1977Sachovy Klub Sabinov
55Skovran Jaroslav303925SVK1971Sachovy Klub Sabinov
56Panko Eduard14940779SVK1965U18Sk Stropkov+svidnik
57Vojtko Marek14905957SVK1941Sachovy Klub Sabinov
58Dujava Daniel14918200SVK1936Sachovy Klub Sabinov
59Belis Rudolf14904969SVK1922S60Psk Tatran Dason Ism Presov
60Durica Andrej14913658SVK1911Sc Grunbach
61Geffert Anton14915731SVK1909S60Sk Levice
62Bakalar Jan14901978SVK1900S60Tj Slovan Rajecke Teplice
63Steiniger Florian14940620SVK1899U18Sachy Reinter
64Nandrazi Dominik14934086SVK1883Psk Tatran Dason Ism Presov
65Zahradnik Vladimir14908921SVK1875S60PSK Tatran Dason ISM Presov
66Kandrac Maros14918030SVK1874Zruseny Clen, Zruseny
67Paluska Karol73617121SVK1871U18SK Doprastav Bratislava
68Geffert Peter14919931SVK1857Sk Levice
69Nemec Igor14955245SVK1835So Skm Stara Lubovna
70Banoci Jaroslav14903822SVK1831S60Psk Tatran Dason Ism Presov
71Tomanek Rafael14907216SVK1821S60Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
72Recky Norbert14904918SVK1799Msk Spisska Nova Ves
73Zigo Pavol14920107SVK1796Tj Slavia Kosice
74Elias David14960141SVK1790U18Sachovy Klub Sabinov
75Harvan Tomas14944405SVK1788Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
76Kapec Kristian73621579SVK1786U18Bsk Bardejov
77Soldan Jan14905639SVK1782S60Sk Modra
78Liscinska Lucia14926180SVK1753wTj Slavia Pu Presov
79Pasti Anna790834HUN1741wU18Bastya DUSE I.
80Liscinska Jana14928612SVK1700wTj Slavia Pu Presov
81Malinovsky Jozef14912457SVK1698S60Sk Sparta Povazska Bystrica
82Lukac Vladimir14942933SVK1692Tj Sokol Lubotice
83Shirinyan Daniel443751ENG1689U18Sk Doprastav Bratislava
84Nandrazi Artur14918552SVK1683S60Tj Slavia Pu Presov
85Cisarik Pavol14915529SVK1648S60Tj Slavia Pu Presov
86Pasti Zsombor799173HUN1648U18Bastya DUSE I.
87Vesely Jozef14935716SVK1644Neaktivny Clen, Sympatizant
88Ivanecka Natalia14944510SVK1623wU18Tj Slavia Pu Presov
89Cuker Oliver14933888SVK1611U18Sachovy Klub Sabinov
90Vargosko Juraj14951657SVK1603U18Tj Slavia Pu Presov
91Kiraly Lilla Virag795224HUN1598wU18MVSI Msikolci Kisbocsok SSE
92Kucik Patrik14931370SVK1585Tj Slavia Kosice
93Andras Anton14936526SVK1582Tj Slavia Kosice
94Dragula Miroslav14918196SVK1564S60Tj Slavia Pu Presov
95Koska Jiri73620874SVK1521U18Sk Bls Bardejov
96Ihnat Marek14944308SVK1495SK Zemplin Michalovce
97Tegda Michal14969017SVK1493Tj Slavia Pu Presov
98Vojtko Imrich14957868SVK1433S60Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
99Verbovsky Jozef14939665SVK1396Sachovy Klub Sabinov
100Bodnar Frantisek14961261SVK1312S60Sachovy Klub Sabinov
101Magda Juraj14957914SVK1269Sachovy Klub Sabinov
102Pavlik Juraj14942950SVK1251Sachovy Klub Sabinov
103Magda Filip14957876SVK1230U18Sachovy Klub Sabinov
104Marcin Richard14955300SVK1098U18Tj Slavia Pu Presov
105Ziman Damian14967421SVK1085U18Tj Slavia Pu Presov
106Krajnakova Martina14960737SVK1039wU18Tj Slavia Pu Presov
107Sevcik Ondrej14958961SVK1017U18Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
108Urda Ondrej14918722SVK1705Sachovy Klub Sabinov
109Tatarkova Daniela14918714SVK1477wZruseny Clen, Zruseny
110Rybovic Miroslav14923211SVK1442Tj Slavia Pu Presov
111Vojtekova Tereza14968215SVK1048wU18Tj Slavia Pu Presov
112Cukerova Livia14957833SVK1000wU18Sachovy Klub Sabinov
113Huska Jaroslav14971810SVK1000Sachovy Klub Sabinov
114Ziman Lubos14968240SVK1000TJ Slavia PU Presov
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž