Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2019/20 - 3.turnaj mená aj z 2.turnaja

Posledná aktualizácia 07.12.2019 14:04:13, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1Strapec Lukas14959712SVK14310CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
2Duda Daniel14955628SVK13740CH14Msk Kdv Kezmarok
3Petrus Daniel14960745SVK13450CH14Tj Slavia Pu Presov
4Gollner Martin14959569SVK13180CH11Liptovska Sachova Skola
5Kluska Lukas14966891SVK12980CH11Oravska Sachova Skola
6Morongova Vanesa14951312SVK12700wDMSk Bijacovce
7Kusy Adam73616435SVK12520CH11Liptovska Sachova Skola
8Stolar Florian14956993SVK01209CH11Sk Cvc Lendak
9Goc Matus14955695SVK11970CH14Liptovska Sachova Skola
10Olexova Laura14961270SVK11520wD14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
11Kluska David14966883SVK01121CH08Oravska Sachova Skola
12Brnusak Simon14966999SVK01106CH11Liptovska Sachova Skola
13Dudova Viktoria14963590SVK01094wD14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
14Koscelnikova Monika14967073SVK01089wD11Msk Kdv Kezmarok
15Kovacik Jergus14964554SVK01079CH14Liptovska Sachova Skola
16Strapec Tomas14967685SVK01074CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
17Kapral Roland14951479SVK10470CH14Msk Kdv Kezmarok
18Fronko Ondrej14966590SVK01030CH11Liptovska Sachova Skola
19Badzik MartinSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
20Badzikova AnnaSVK01000D14ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
21Balko Marek73618586SVK01000CH14Kalameny
22Bernath PeterSVK01000CH14SK Bijacovce
23Blasko SamuelSVK01000CH08CVC L.Mikulas
24Boiadjiev Jordan14962039SVK01000CH14Tj Slovan Smizany
25Dalak Teodor14967715SVK01000CH11Sachovy Klub Brezno
26Duda Filip14963604SVK01000CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
27Dudova Karin14969297SVK01000wD08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
28Gardosik KristianSVK01000CH11ZS Komenskeho
29Halcinova Alena14967111SVK01000wD11Sk Cvc Lendak
30Jakabovic MichalSVK01000CH08CVC Liptovsky Mikulaš
31Kalata Martin14967081SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
32Komara Kristian14964341SVK01000CH11Sk Bijacovce
33Koscak NikolasSVK01000CH14Sk Cvc Lendak
34Kovac MarosSVK01000CH08ZS L. Tepla
35Kovacova MariaSVK01000wD11ZS L. Tepla
36Lizak Martin14963612SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
37Macaj Stanislav14967138SVK01000CH08Sk Cvc Lendak
38Mahut Alex14968053SVK01000CH11Sk Ruzomberok
39Morova Jaroslava14966107SVK01000wD11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
40Onderus Adam14969033SVK01000CH14ZS Komenského Smizany
41Onderusova Ema14969041SVK01000wD11ZS Komenského Smizany
42Oravec Dominik14960486SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
43Papay Aurel14966603SVK01000CH11Liptovska Sachova Skola
44Ruzova Valeria14960516SVK01000wD14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
45Sefcik Richard14966786SVK01000CHMSk Bijacovce
46Selvek Jan14961105SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
47Slusnakova Eliska14963957SVK01000wD14Osk Renop Liptovska Tepla
48Sotnik SimonSVK01000CH08ZS MRM L.Mikulas
49Straka Simon14961296SVK01000CH14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
50Stricova Julia Nela14968070SVK01000wD08Liptovska Sachova Skola
51Stricova Viktoria Lea14969440SVK01000wD08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
52Zihlavnik Martin14968967SVK01000CH14Sk Ruzomberok