14-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - A Sofia 04-05.01.2020

Последно обновяване05.01.2020 14:45:00, Creator/Last Upload: 2900998 stoynov,ivan ia d

Параметрична селекция покажи данните за турнира, Link tournament to the tournament calendar
СписъциСтартов лист, Азбучен стартов лист, Федерация-, Партии- и Звания-статистики, Дата и час на кръговете
Крайно подробно класиране след 7 кръга, Движение по кръгове
Двойки по дъскиКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7/7 , извън жребия
Класиране следКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7
Excel и PrintРазпечватване на лист, Експорт в Excel (.xls), Експорт в Excel (.xlsx), Експорт в PDF-файл

Стартов лист

No.NameФидеIDФЕДRtgIRtgNполТипКлуб/Град
1Tashev Aleksandar2924293BUL22362123B14An Pasan
2AIMGeorgiev Konstantin2924870BUL18511959B14IVIS Plus
3AFMKaraivanova Petya2919150BUL18151869wG14CSKA
4Kulev Atanas2924757BUL16761784B14Slavia
5Doychev Ivan2936534BUL16031659B12Ritzar
6AFMMladenov Hristo2930498BUL13751396B14Slavia
7Markov Daniel2931869BUL13651473B12An Pasan
8Grigorova Asya2930242BUL13241265wG14IVIS Plus
9Arshinkova Boryana2928477BUL13231403wG12An Pasan
10Georgiev Aleksandar2932938BUL13211410B12Spartak Pl. XXI
11Todorova Dobrinka2935457BUL12851161wG14CSKA
12Danov Valentin2928701BUL12421366B14Ritzar
13Trendafilov Plamen2924960BUL12411379B14CSKA
14Baklova Mila2933314BUL12061203wG12Chess Bomb
15Dyurishich Miyat2938715BUL12051415B12Pleven XXI
16Rangelov Kristiyan2932180BUL11941228B12Elit
17Yordanov Martin2928590BUL11931229B14Slavia
18Nikolova Angelika2924277BUL11911280wG14Ritzar
19Timev Aleksandar2936895BUL11871327B14IVIS Plus
20Aleksandrov Rosen2930544BUL11761205B12An Pasan
21Ivanov Lachezar2934140BUL11721237B12Elit
22ACMPopzafirov Vasil2932164BUL11551224B12Elit
23Dobrislavov Kaloyan2928914BUL11421171B14Slavia
24Stancheva Gergana2935759BUL11341154wG12CSKA
25Krasteva Yoana2936526BUL10731128wG12Elit
26Ignatov Kristiyan2936810BUL10721187B12Ritzar
27Mikov Simeon2936542BUL10491108B14CSKA
28Valentinov Aleksandar2937840BUL10441124B12CSKA
29Skachkov Yulian2930838BUL10401104B12CSKA
30Rusev Kristiyan2938723BUL10401060B12CSKA
31Palikov Kaloyan2932750BUL10311146B12CSKA
32Mitov Bozhidar2935422BUL01663B14CSKA
33Dichev Simeon2943352BUL01134B12Kazanlak 21
34Sharkov Nikola2936852BUL01097B12Ritzar
35Pavlova Elena2936593BUL01064wG14CSKA
36Vasilev Maikal2932768BUL01061B12CSKA
37Yanakov Hristiyan2940760BUL01031B12CSKA
38Hristov Emil2937263BUL00B12Kazanlak 21
39Mihaylov Martin2943441BUL00B12CSKA
40Sotirov Adrian2941287BUL00B12An Pasan
41Trendafilov SimeonBUL00B14CSKA
42Tsolov IvoBUL00B14IVIS Plus
43Tsonkova DiyanaBUL00wG12M.Tal