Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

1. VASTO Tour - 4. turnaj - Májový turnaj ZŠ Integra Vsetín - 7. 5. 2011 - H10

Poslední aktualizace07.05.2011 14:45:30, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18Vraj OndraCZE1100Sokol Hošťálková6,530,521,527,75
22Budík PavelCZE1100Zbrojovka Vsetín6,034,524,028,00
311Galda TomášCZE1000ZŠ Jablůnka6,028,520,523,50
41Brezina AdamCZE1100Sokol Hošťálková5,533,024,023,75
55Dančáková KláraCZE1100Sokol Hošťálková5,034,023,521,50
64Daniš PetrCZE1100SVČ Val. Meziříčí5,031,523,020,00
725Pelc StanislavCZE1000SVČ Val. Meziříčí5,026,019,015,00
86Konarík KarelCZE1100Zbrojovka Vsetín4,531,522,517,75
922Nehyba MartinCZE1000Sokol Skalička4,529,520,515,75
1029Schon JakubCZE1000Orel Huslenky4,524,017,012,75
1114Holiš MarekCZE1000ZŠ Karolinka4,030,522,015,00
127Sucháček MartinCZE1100Orel Huslenky4,030,521,013,00
133Chrástecký RadekCZE1100Orel Huslenky4,028,018,512,00
1430Slezinger DavidCZE1000Sokol Skalička4,027,019,011,50
1515Hrnčiřík VáclavCZE1000ZŠ Integra Vsetín4,025,016,012,00
1613Hložek LukášCZE1000Sokol Skalička4,024,017,012,00
1727Ptáček JiříCZE1000ZŠ Karolinka4,024,017,011,00
1812Hajdík LukášCZE1000ZŠ Jablůnka4,022,516,59,00
1934Zavadil OndřejCZE1000ZŠ Jablůnka4,021,015,010,50
2031Solař SamuelCZE1000ZŠ Jablůnka3,525,017,09,00
2139Žeravík JanCZE1000Skalička3,523,015,08,25
2220Michálek AdamCZE1000ZŠ Fr.Lhota3,522,015,09,25
2337Zvardoň IvanCZE1000ZŠ Integra Vsetín3,028,519,58,00
2428Rožnovják JakubCZE1000Orel Huslenky3,027,518,59,00
2526Poljak DarianCZE1000TJ Spartak Přerov3,025,018,58,50
2633Vetešková TatianaSVK1000ZŠ Lysá p. M.3,023,518,07,00
2735Zimek RadomírCZE1000ZŠ Integra Vsetín3,021,516,06,00
2823Obšívacová JanaCZE1000TJ Sokol Valašská Bystřice3,019,014,04,00
2916Hájek LukášCZE1000ZŠ Karolinka3,018,014,03,00
3021Mrocek TobiášCZE1000TJ Sokol Valašská Bystřice2,524,517,07,00
3124Orság MatyášCZE1000Orel Huslenky2,522,515,55,25
3217Janíček RadoslavSVK1000ZŠ Lysá p. M.2,519,014,03,75
3340Žárský DavidCZE1000Orel Huslenky2,515,512,02,25
349Blažek AntonínCZE1000ZŠ Jablůnka2,023,018,03,50
3519Kuča MartinCZE1000Sokol Skalička2,022,515,55,50
3632Trtík JakubCZE1000Orel Huslenky2,018,014,01,00
3710Bělík FilipCZE1000Sokol Skalička2,017,513,51,00
3838Číhalová PetraCZE1000Sokol Skalička1,019,014,00,00
3936Zlocha LukášSVK1000ZŠ Lysá p. M.1,016,513,50,00
4018Kočnarová LucieCZE1000Skalička0,013,59,50,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž