Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ZŠ 2. stupeň Okresní kolo přeboru škol v ŠACHU 2019-2020

Poslední aktualizace02.12.2019 12:40:46, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Šíp MarekCZE1819Gymnázium Jateční, Ústí n.L.
2Werner Hong Quan DanCZE1777ZŠ Chabařovice
3Hampl NikolaCZE1617ZŠ a MŠ Povrly
4Mrkvan FrantišekCZE1487Gymnázium Jateční, Ústí n.L.
5Rejzek JáchymCZE1391Gymnázium Jateční, Ústí n.L.
6Hrubec AdamCZE1345ZŠ a MŠ Povrly
7Kerej Junus TulengaliulyCZE1322ZŠ SNP, Ústí n.L.
8Oláh DanCZE1305ZŠ a MŠ Povrly
9Vondra AlešCZE1231ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.
10David OndřejCZE1213ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.
11Nguyen Huy HoangCZE1193ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n.L.
12Borovanský SimeonCZE1138Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ús
13Kolouch PetrCZE1108ZŠ a MŠ Povrly
14Huja LukášCZE1068ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.
15Balej MartinCZE0Gymnázium Jateční, Ústí n.L.
16Blahuš MichalCZE0ZŠ Neštěmická, Ústí n.L.
17Bohm MartinCZE0ZŠ a MŠ Libouchec A
18Businský FrantišekCZE0ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.
19Bůžek JakubCZE0ZŠ Stříbrnická
20Čech JanCZE0ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.
21Čížek JosefCZE0ZŠ a MŠ Libouchec A
22Čížková AdélaCZE0ZŠ a MŠ Libouchec B
23Dalihod JiříCZE0ZŠ Chabařovice
24Dobešová KamilaCZE0ZŠ Stříbrnická
25Dobner MatějCZE0ZŠ Vojnovičova B, Ústí n.L.
26Doležal DavidCZE0ZŠ Vojnovičova B, Ústí n.L.
27Franěk PetrCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ús
28Hanauer Matěj MilanCZE0ZŠ Anežky České, Ústí n.L.
29Horáček OndřejCZE0ZŠ a MŠ Libouchec B
30Hurný DavidCZE0ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.
31Chaloupka MatějCZE0ZŠ Chlumec
32Jedličková NatálieCZE0ZŠ a MŠ Libouchec A
33Jiroušek JanCZE0ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n.L.
34Jun MatějCZE0ZŠ Stříbrnická
35Kapras PetrCZE0ZŠ Anežky České, Ústí n.L.
36Kasper PetrCZE0ZŠ Stříbrnická
37Klier JiříCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ús
38Kocábek PavelCZE0ZŠ Vojnovičova B, Ústí n.L.
39Kolátor PavelCZE0ZŠ Chabařovice
40Krajíček DanielCZE0ZŠ a MŠ Libouchec A
41Krejčí MatyášCZE0ZŠ a MŠ Libouchec B
42Krupička RobertCZE0ZŠ a MŠ Libouchec A
43Kuželka VladimírCZE0ZŠ Chlumec
44Lébr JosefCZE0ZŠ Anežky České, Ústí n.L.
45Mikš MatějCZE0ZŠ a MŠ Tisá
46Mikulenka DavidCZE0ZŠ Vojnovičova B, Ústí n.L.
47Moučková MichaelaCZE0ZŠ Neštěmická, Ústí n.L.
48Nieves ŠimonCZE0ZŠ Stříbrnická
49Novák JanCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ús
50Olbricht PetrCZE0ZŠ Vojnovičova B, Ústí n.L.
51Plíšek TomášCZE0ZŠ Stříbrnická
52Plzáková EliškaCZE0ZŠ a MŠ Libouchec B
53Rada FilipCZE0ZŠ Anežky České, Ústí n.L.
54Rost VojtaCZE0ZŠ a MŠ Libouchec B
55Růžovský MarekCZE0ZŠ a MŠ Tisá
56Slavíčková Leontina JuliaCZE0ZŠ a MŠ Tisá
57Suchý MatyášCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ús
58Sýkora MichalCZE0ZŠ Neštěmická, Ústí n.L.
59Šíf RadovanCZE0ZŠ Chlumec
60Šorčík VojtěchCZE0ZŠ Neštěmická, Ústí n.L.
61Štika MatějCZE0ZŠ a MŠ Libouchec A
62Tichý VojtěchCZE0ZŠ Chabařovice
63Tůmová AdélaCZE0ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.
64Vaňková KarolínaCZE0ZŠ a MŠ Libouchec B
65Vonka AlbertCZE0ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n.L.
66Wallach JindřichCZE0ZŠ a MŠ Tisá
67Zita MarekCZE0ZŠ a MŠ Libouchec A
68Želina JanCZE0ZŠ Stříbrnická