Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2019/20 - PUŽ - NIŽI RAZREDI - 3.turnir

Zadnja izmjena29.11.2019 20:52:51, Creator/Last Upload: sah. savez varazdinske zupanije

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNoImeRtgKlub/GradBod. TB1  TB2  TB3  TB4 
12Poljan Max1185VI. Oš Varaždin7,031,033,033,0028,0
24Smuđ Filip1175VI. Oš Varaždin6,031,034,027,0026,0
31Petrus Adrian1200Bisag6,031,034,027,0025,0
47Vidović Olja Viktor1134IV. Oš Varaždin5,029,033,020,0023,0
58Pešić Andro1133VI. OŠ Varaždin5,029,032,021,0022,0
612Magaš Petar1099Ivanec5,028,031,020,0022,0
710Dolenec Jura1110Var. Toplice5,028,031,019,0022,0
89Črepinko Filip1120Ivanec5,028,030,017,0022,0
95Herceg Matija1140VI. Oš Varaždin5,027,030,018,0022,0
1015Pešić Joško1075VI. OŠ Varaždin5,027,028,017,0020,0
113Prelog Petar1180Sveti Đurđ5,026,029,018,0020,0
1213Jurša Mia1098Var. Toplice5,024,027,019,0023,0
1321Kelemenić Matija1055Sračinec5,020,022,013,0019,0
1411Cerjan Emina1100Druškovec5,019,020,015,0015,0
1539Zlatar Mateo1025Sveti Đurđ4,029,033,018,0019,0
1635Stolnik Neo1031Sračinec4,026,028,013,0016,0
1719Novoselec Lukas1057Sračinec4,025,028,013,0016,0
1814Kanešić Ana1097Var. Toplice4,024,027,012,0018,0
1928Košutar Lovro1041Sračinec4,024,027,012,0013,0
2016Foder Dino1060Šemovec4,024,026,011,0017,0
2124Hudin Laura1045Sračinec4,024,026,011,0016,0
2220Sekulić Ivor1056Sračinec4,023,025,010,0018,0
2317Stolnik Karel1059Sračinec4,023,025,010,0015,0
2438Šamec Joel1027Katolička Oš Svete Uršule4,022,023,011,0014,0
2527Othman Jan1042Ludbreg4,022,022,08,0017,0
2618Mičuda Teo1058Var. Toplice4,021,023,012,0015,0
2723Bunić Maja1053Klenovnik4,020,021,08,0014,0
2829Dmitrović Beata1039II. Oš Varaždin3,027,029,010,0015,0
2922Plantak Matej1054Sračinec3,027,029,09,0016,0
3032Friščić Jakov1034Ivanec3,024,026,08,0012,0
3126Breški Karlo1043Klenovnik3,022,024,08,0013,0
3231Detelj Karla1035Var. Toplice3,022,024,07,0011,0
3325Lončar Sebastijan1044Katolička Oš Svete Uršule3,022,023,07,0014,0
3447Drožđek Nikola1015Sračinec3,021,024,09,0012,0
3534Žganec Katja1032Šemovec3,021,023,09,0013,0
3633Novak Roko1033Šemovec3,021,023,07,0011,0
3741Kefelja Petar1023Črešnjevo3,021,023,07,0010,0
3840Plantak Alan1024Sračinec3,021,021,04,0011,0
396Hojsak Petar1135Ivanec3,020,022,08,0011,0
4054Puček Karlo800Črešnjevo3,020,022,07,0013,0
4146Šestak Petra1017Črešnjevo3,020,021,07,0010,0
4242Dolenec Petar1022Ludbreg3,020,021,05,0011,0
4336Njegovec Klara1029Črešnjevo3,020,021,05,0010,0
4456Žganec Klara800Črešnjevo3,016,017,04,008,0
4530Levanić Jan1037Sračinec2,025,027,05,0011,0
4637Oreški Lucija1028Klenovnik2,022,024,04,009,0
4744Košutar Roko1020Sračinec2,019,020,03,007,0
4849Bosilj Petar1011Črešnjevo2,019,020,02,004,0
4945Ivanušec Maoro1019Ljubeščica2,017,019,04,007,0
5052Kolar Viktorija800Črešnjevo2,017,017,01,006,0
5148Đunđek Mirta1012Črešnjevo2,015,015,01,006,0
50Gotić Sebastijan1009Ljubeščica2,015,015,01,006,0
5343Butek Gabrijel Sebastijan1021Šemovec1,024,026,05,006,0
5451Dolar Jan800Črešnjevo1,018,018,00,003,0
5553Mikulić Anabela800Črešnjevo1,015,015,00,001,0
5655Šinko Kristijan800Črešnjevo0,014,015,00,000,0

Bilješka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break4: Fide Tie-Break