Bavly_R.G.Nezhmetdinov XXVII Rapid 2019 juniors Младший турнир

Posledná aktualizácia 07.12.2019 17:29:26, Creator/Last Upload: tatarstan chess

Výber turnajaBG 2008-2013, BG 2002-2007
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Výsledky družstiev po šachovniciach, Team-Ranking, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNKlub
1Горин Андрей24231150RUS14011689Нижнекамск
2Латыпов Данияр Рузилевич34213325RUS01519Актаныш
3Муллина Альмира Азатовна54189799RUS12001486Наб.Челны
4Мальцева Елизавета24290092RUS12481455Бугульма
5Рахманова Зайнап Алмазовна24249912RUS01441Актаныш
6Халиков Данил34212795RUS11061440Альметьевск
7Хаертдинов Амир54146291RUS13641419Нижнекамск
8Басыйров Аяз Ильгизович34215174RUS01396Актаныш
9Наумова Ирина24230537RUS01363Чистополь
10Шабутдинов Артур54142555RUS11851363Бавлы
11Агишев Эмиль24228370RUS11841355Наб.Челны
12Соловьёва Маргарита24281778RUS01353Лениногорск
13Латыпова Раяна Рузелевна34215123RUS01344Актаныш
14Павлов Роман Р34250360RUS01339Нижнекамск
15Шарипов Эдуард34377689RUS01335Наб.Челны
16Набиева Разиля Рифатовна34277170RUS11141332Актаныш
17Ахмадишин Илхан34376917RUS11491318Наб.Челны
18Селютина Екатерина Евгеньевна34425004RUS01317Октябрьский
19Чех Дмитрий34292977RUS01314Наб.Челны - личный зачет
20Агишев Амир Наилевич34347909RUS10641308Наб.Челны - личный зачет
21Лучков Виталий34421769RUS01301Октябрьский
22Денисов Данил24273368RUS01298Октябрьский
23Шаязданов Тимур Рамилевич34441590RUS01294Актаныш
24Гайсин Аскар24290009RUS01285Чистополь
25Валитов Радел34313044RUS11451280Бавлы
26Осипов Роман Ал34311203RUS01275Бавлы
27Галиуллин Марат Марселевич34277250RUS01267Мамадыш
28Мингалеев Ильяс34287566RUS01261Лениногорск
29Ситдиков Рушан34277340RUS01259Мамадыш
30Шамгунов Азамат34285938RUS01253Чистополь
31Амирзянов Ислам34216065RUS01250Бавлы - личный зачет
32Рябов Никита34238557RUS10371249Октябрьский
33Идрисов Илнур34277285RUS11681248Бугульма
34Закирянов Аяз34314270RUS01242Актаныш
35Галиуллин Искандар34238530RUS01226Октябрьский
36Мурин Евсей34421785RUS01224Бугульма
37Муратшин Арслан Айдарович54158125RUS11201222Октябрьский
38Шайдуллин Адель34421874RUS01221Бавлы
39Инсафутдинов Булат34323430RUS01214Октябрьский
40Магдеев Ибрахим34389083RUS01212Бугульма
41Зямилов Самат34216650RUS01207Альметьевск
42Саматов Ильдан Ильназович34215301RUS01207Актаныш
43Куяров Владислав34323473RUS10041206Бугульма
44Брендюрев АртемRUS01199Лениногорск
45Орунбаев Тимур24268801RUS10531198Октябрьский
46Саиранов Илдан24209600RUS01198Бугульма
47Валитов Ансель34216626RUS01194Бавлы
48Мунипова Азалия34277161RUS01194Мамадыш
49Чукаев Дамир34421629RUS01191Октябрьский
50Нафиков Карим34216464RUS11901190Бугульма
51Сабиров Радмир24249718RUS01183Альметьевск
52Шурыгин Илья34441603RUS01183Бугульма
53Ромадановская Екатерина34285903RUS01174Чистополь
54Асадуллин Тимур34421610RUS01171Бавлы
55Мазитов Рамазан34299190RUS10441157Бавлы
56Гусев Артур34277277RUS01155Мамадыш
57Шафикова АзалияRUS01155Лениногорск - личный зачет
58Газизова Самира34216260RUS11631152Бавлы - личный зачет
59Иполитова АнастасияRUS01138Бавлы
60Ефимов Александр34421637RUS01136Нижнекамск
61Хамидуллин Аслан Рафаэлевич34499512RUS01136Мамадыш
62Ишков Алексей34312951RUS01130Бугульма
63Ямалиев Даниел24231657RUS01128Нижнекамск
64Насрыев Линар34287574RUS01126Октябрьский
65Осипов Данис34421815RUS01123Бугульма
66Мубаракшина Мадина Ильгизовна34497919RUS01122Мамадыш
67Мамонова ЭвелинаRUS01116Мамадыш
68Салахова Амина34216537RUS01115Бугульма
69Хасаншин Артём34323457RUS01113Бавлы
70Лучков Валентин34421750RUS01106Октябрьский
71Расулова Амина34277196RUS01103Мамадыш
72Хисамов Данияр34213198RUS01102Октябрьский
73Нуруллин Тимур24241377RUS12211098Бавлы
74Кузнецов НикитаRUS01097Бавлы
75Мицук Гордей34216456RUS01085Альметьевск
76Балакина Елизавета24273350RUS01081Октябрьский
77Шакирзянов Тимур34421840RUS01081Бавлы
78Симаков Артур34216596RUS10281080Бавлы
79Валиуллин Камиль34421920RUS01077Бавлы
80Кузьмин Роман24273244RUS01074Октябрьский
81Новиков Ратмир24290122RUS01065Чистополь
82Алиев АмирRUS01062Лениногорск - личный зачет
83Вильданова СафияRUS01060Бугульма
84Мирошкин АртёмRUS01058Бавлы
85Миннегулов Ильфат34421777RUS01055Бугульма-личный зачет
86Абаева Злата34421580RUS01050Октябрьский
87Агзамов Адел34323414RUS01047Муслюмово
88Рахматуллин АнсельRUS01043Бавлы
89Давлетшин Руслан34256466RUS01032Октябрьский - личный зачет
90Соколова София ДенисовнаRUS01032Мамадыш - личный зачет
91Ахметов ТимурRUS01031Октябрьский
92Мингалеев Абдулмалик24249688RUS01026Чистополь
93Гилязова Наиля34251448RUS01019Нижнекамск
94Даньшина МарияRUS01019Бугульма-личный зачет
95Насыбуллина ДианаRUS01019Альметьевск
96Шамсутдинов Карим24290157RUS01013Чистополь
97Кирсанов ДанилRUS01010Бавлы
98Ягудин Шамиль34285997RUS01007Чистополь
99Гайнутдинов Руслан34312935RUS01001Октябрьский
100Агзамов Айнур Наильевич34499466RUS01000Лениногорск
101Азигамов ДаниярRUS01000Бугульма-личный зачет
102Аскаров Амир НурлановичRUS01000Бавлы
103Габидуллин АнсельRUS01000Бавлы
104Галимов ИсламRUS01000Бавлы
105Гиниятуллина Амалия34421696RUS01000Бавлы
106Давлетбаева Диана34287531RUS01000Октябрьский
107Давлетшин Тагир34312900RUS01000Бугульма
108Иксанов АязRUS01000Октябрьский
109Коноров Дмитрий34421734RUS01000Бавлы
110Курамшина Зиля34441433RUS01000Альметьевск
111Мальцев ВладиславRUS01000Бугульма-личный зачет
112Мубаракшин Салават МагсумовичRUS01000Альметьевск
113Овеян Данил АтуловичRUS01000Бавлы
114Плеханов Роман АлексеевичRUS01000Бугульма
115Сабиров Айнур РузилевичRUS01000Бавлы
116Сагдиева Амина РуслановнаRUS01000Альметьевск
117Салахова Камилла34441450RUS01000Альметьевск
118Салимова ЭльвинаRUS01000Мамадыш - личный зачет
119Самигуллина МадинаRUS01000Бавлы
120Сахабиев АдельRUS01000Бавлы
121Султанов НурисламRUS01000Муслюмово - личный зачет
122Тазиев Данияр34421882RUS01000Нижнекамск
123Тазиева Самира34421890RUS01000Нижнекамск
124Фаткуллина ЛианаRUS01000Муслюмово
125Хабипов РобертRUS01000Бавлы
126Хисамов АльбертRUS01000Октябрьский
127Шамсуллин Карим АльбертовичRUS01000Бавлы
128Ахметшин Камиль РавилевичRUS00Муслюмово
129Вазетдинов Булат34441611RUS00Муслюмово
130Волков АндрейRUS00Нижнекамск - личный зачет
131Гималетдинов АмильRUS00Чистополь - личный зачет
132Добровольский КонстантинRUS00Октябрьский
133Котова ЯнаRUS00Октябрьский - личный зачет
134Саидов АмирRUS00Бугульма
135Фаттахов ИслямRUS00Чистополь - личный зачет
136Хасаншин Саид РуслановичRUS00Октябрьский
137Чурекеев Карим ИлдусовичRUS00Мамадыш - личный зачет
138Шагиев ИскандарRUS00Октябрьский
139Идиятуллина ДиляраRUS01040Бавлы - личный зачет