Ludhiana District Inter School U11 Chess Championship-2019 For Correction Call/Wapp Mr.Vikas Sharma-98157-30066,Wapp only Varun-7696228617

Posledná aktualizácia 08.12.2019 08:32:42, Creator/Last Upload: varun kumar

Výber turnaja
U07
U09
U11
U13
U15
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, ukáž zástavy , Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 5 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/5 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFpohlavieTypKlub
1Aarav JainIND0U11Kvm
2Akshat JindalIND0U11Iws School
3Angel KapoorIND0U11G/L/Sen/Sec/School
4Armaan GargIND0U11Bcm, Shastri Nagar
5Aryan JainIND0U11Bvm,Udham Singh,Nagar
6Aryan SondhiIND0U11Bal Bharati Public School
7Ayush SinghIND0U11G/L/Sec-32
8Baldev SinghIND0U11Bcm, Shastri Nagar
9Gunraj SinghIND0U11Bcm, Shastri Nagar
10Gursharan KaurIND0wU11Bcm, Shastri Nagar
11Harasees SinghIND0U11Bal Bharati Public School
12Hemant SharmaIND0U11Bvm,Udham Singh,Nagar
13Ishant SharmaIND0U11Bvm,Udham Singh,Nagar
14Japjot SinghIND0U11Bcm, Shastri Nagar
15Jasmeh KaurIND0U11Bcm, Shastri Nagar
16Jessica PuhaniIND0wU11G/L/Sen/Sec/School
17Kapeesh SharmaIND0U11
18Karam Yashvardhan WadhwaIND0U11Delhi Public School
19Manbir Singh LambaIND0U11Bal Bharati Public School
20Mayank JoshiIND0U11Iws School
21Medhansh JainIND0U11S/H/Conv, Sarabha Nagar
22Mohd WasilIND0U11Green Land Conv, Dugri
23Myra JainIND0U11Iws School
24Naitik KumarIND0U11Sacred Heart Conv, Sarabha Nagar
25Nitya JainIND0wU11G/L/Sen/Sec/School
26Nivish GuptaIND0U11Sacred Heart Conv, Sarabha Nagar
27Prabhsimar SinghIND0U11Bcm, Shastri Nagar
28Prachi MadaanIND0wU11Bvm,Udham Singh,Nagar
29Pranav ChopraIND0U11Kvm
30Pranav GuptaIND0U11Bcm, Shastri Nagar
31Pranav SharmaIND0U11G/L/Sen/Sec/School
32Pranay GoyalIND0U11Sacred Heart Conv, Sarabha Nagar
33Prishaa Nano SehgalIND0wU11Bcm, Shastri Nagar
34Pryanan SinghIND0U11Manav Rachna
35Rashpreet SinghIND0U11Green Land Conv, Dugri
36Rohan BangarIND0U11G/L/Sec-32
37Ruhaan SinghIND0U11
38Saaransh ThakurIND0U11The Lakewood School
39Samridhi AroraIND0wU11Dav Brs Nagar,Ludhiana
40ShivanshIND0U11Bvm,Udham Singh,Nagar
41Shivesh JainIND0U11Sacred Heart Conv, Sarabha Nagar
42Sparsh JainIND0U11Bal Bharati Public School
43Taranpreet SinghIND0U11Green Land Conv, Dugri
44Viresh AroraIND0U11Bcm, Shastri Nagar
45YamanIND0U11S/H/Conv,Bhattian
46YuktiIND0wU11Bcm, Shastri Nagar