Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Hradec Králové 2011 - STEN.cz OPEN 2. ročník mezinárodního šachového festivalu

Poslední aktualizace15.05.2011 13:40:43, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Pořadí po 3 kole

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 w-we
17
IMChudinovskikh Alexander M.FRUS227003,02,05,032,09
23
IMPlischki SebastianFGER23320Sc Stadthagen3,02,04,531,10
5
Golcman EvgenyS60FRUS229203,02,04,53-0,13
46
FMJedlicka AlesFCZE228802222 Sk Polabiny Pardubice3,02,04,03-0,35
512
Braun MarekFCZE21240Desko Liberec3,01,04,031,94
618
Malivanek JiriFCZE20970Tj So Chrudim2,52,05,522,52
78
Kraus TomasU16FCZE22200Jiskra Horice2,51,55,52-1,72
81
GMIvanov Mikhail MFRUS242402,51,54,520,23
99
Meszaros LudekS60FCZE21750Sokol Tabor2,51,54,02-0,36
1011
Fiedler BedrichFCZE21270Sk Lipa2,51,53,52-1,34
1123
Christensen HenrikFDEN20200Haslev2,02,06,02-0,87
1222
Paldus PetrFCZE20370TJ Desko Liberec2,02,05,510,90
1330
Smolej LukasFCZE19450Sokol Hradec Kralove2,02,05,022,51
1415
Vojtech JaroslavS60FCZE21130Tj Dvur Kralove Nad Labem2,01,55,52-2,07
24
Mazura TomasFCZE19890Sk Bohemia Pardubice2,01,55,52-2,33
1616
Snorek MilanS60FCZE21090SK AD Jicin2,01,55,010,10
1768
Zitna AnetaU16w*CZE01550Ss Panda Rychnov Nad Kneznou2,01,54,51
1813
Kastner OldrichFCZE21210Sk Rapid Pardubice2,01,05,020,12
14
Vavra PavelS60FCZE21210Sk Zbrojovka Vsetin2,01,05,02-0,32
17
Dosedel JiriFCZE20980Tj Jiskra Litomysl2,01,05,02-1,77
19
Seidl StepanU16FCZE20900Sokol Bedrichov2,01,05,021,99
20
Kotva MilanS60FCZE20420Tj Slovan Moravska Trebova2,01,05,02-1,84
232
IMPiankov EvgenijS60FUKR23500Issy-Les-Moulineaux2,01,04,52-2,30
4
IMStrebkovs AndrejsFLAT231702,01,04,520,07
2510
Cizinsky PetrU16FCZE215802222 Sk Polabiny2,01,04,02-0,64
54
Vochozka JindrichS60FCZE17340Slavia Hradec Kralove2,01,04,021,02
2727
Skokan FrantisekFCZE19740Sk Dobrovice2,01,03,51-1,13
2829
Pulpan JakubU16FCZE19590Sk 2222 Polabiny2,01,03,021,01
2931
Smolik BorisFCZE19170Sokol Lom-Litvinov1,52,56,010,50
3028
Voelz StephanFGER19660Svm Wilkau-Hasslau (zwickau)1,52,55,010,71
3121
Jiruse JosefFCZE20410TJ Slavia Hradec Kralove1,52,05,510,49
3226
Majerik VladimirS60FCZE19740Union Louny1,51,55,51-2,07
3342
Saucuk MartinU16FCZE18300Sokol Nachod1,51,54,510,60
3455
Brhlik AntoninS60FCZE17270Tj Kavalier Sazava1,51,53,510,78
57
Johnova EliskaU16wFCZE17210Tj Jiskra Horice1,51,53,510,55
3666
Kabelka OndrejU16FCZE13310Sk Ad Jicin1,51,04,002,27
3756
Rojikova LenkaU16wFCZE17240Sk Lipa1,51,03,512,36
3860
Szuecs MatyasU16FCZE16920Sokol Hradec Kralove1,02,06,013,43
3937
Prachar JosefS60FCZE18750Porg Praha1,02,05,510,17
4041
Juchelka PetrFCZE18410Sk Bohemia Pardubice1,02,05,01-0,15
64
Langr JiriS60FCZE16500Ortex-Reta Hradec Kralove1,02,05,01-0,03
4258
Svoboda FrantisekFCZE17150Caissa Trebic1,02,05,002,38
4343
Tsapanidis VasilisFCZE18270Sk Lipa1,02,04,51-1,47
49
Von Keyserlingk ChandawFGER17860Sv Lokomotive Dresden1,02,04,51-1,38
52
Pulpan MatejU16FCZE17570Sk 2222 Polabiny1,02,04,511,05
4634
Steiner PavelFCZE18970Slavia Hradec Kralove1,02,04,011,39
44
Lesak OndrejFCZE18130Sk Decin1,02,04,011,17
47
Dmitruk VolodymyrFUKR179701,02,04,01-0,38
48
Splitek LubosS60FCZE17920Sk Lipa1,02,04,010,21
5032
Flasar JaroslavU16FCZE19160TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi1,01,55,011,06
5125
Sedlacek JanS60FCZE19840Ddm Trebechovice Pod Orebem1,01,54,50-1,66
5235
Horyna JosefS60FCZE18860Tj Sokol Vrsovice1,01,54,00-1,48
5336
Nemec OtakarFCZE18840Sk Lipa1,01,04,500,30
46
Maliszewski JaroslawFPOL18070Oks Hutnik Szczecin1,01,04,501,20
5550
Novotny AlesU16FCZE17750Sk Rapid Pardubice1,01,04,00-1,05
67
Kosar MatejU16NCZE01562Tj Sokol Cerveny Koatelec1,01,04,00
5751
Svec LudekS60FCZE17690Tj Desko Liberec1,01,03,51-0,91
5833
Nad BorisS60FCZE19110So Tj Dukla Praha1,01,03,50-4,20
53
Vorel BohuslavFCZE174402222 Sk Polabiny1,01,03,500,70
6062
Tuma JanU16FCZE16540TJ Jiskra Havlickuv Brod1,00,52,502,12
6138
Cermak MiroslavFCZE18710Ortex Hradec Kralove0,51,55,50-0,08
6245
Kosina VladimirS60FCZE18110Sk Lokomotiva Brno0,51,55,00-0,80
6339
Maly AntoninS60FCZE18700Tj Zce Plzen0,51,05,00-2,36
6463
Kolibik JanFSVK16530Slovan Sliac0,51,03,500,22
6540
Portych VaclavS60FCZE18660Sk Lipa0,01,55,50-1,66
6661
Vacek JaroslavS60FCZE16730Sokol Cerveny Kostelec0,01,04,000,43
6759
Dvorak Jun. ZdenekFCZE17060Ddm Trebechovice P/Or0,01,03,50-3,03
6865
Svetinsky VladimirS60FCZE13880Sokol Cerveny Kostelec0,01,03,000,19

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement