Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár krále Tvarůžka

Poslední aktualizace30.11.2019 18:11:45, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1FMCagašík Tomáš316865CZE2238Slavia Kroměříž
2FMVrána František302066CZE2216ŠK Staré Město
3Závůrka Roman307947CZE2170Oddíl šachů SK Prostějov
4Vaněk Ladislav324647CZE2165Sokol Vrbno p/P
5Nehyba Martin377074CZE2105TJ Sokol Skalička z.s.
6CMStrašil Pavel308013CZE2102Tatran Litovel
7Malý Marek344079CZE2087ŠK Velké Losiny
8Hrubeš Pavel327204CZE2074TJ Lanškroun
9Vavruška Antonín301329CZE2074ŠK Staré Město
10Krejčí Jan316873CZE2060Tatran Litovel
11FMValenta Vít307440CZE2052ŠK Velké Losiny
12Adámek Vladimír378690CZE2027Slavia Kroměříž
13Melich Jindřich305758CZE1991TJ Pankrác
14FMPacl Václav302031CZE1982TJ Slovan Havířov
15Zapletal Jiří305162CZE1981ŠK 1921 Zábřeh
16Solil Roman340430CZE1966TJ Lanškroun
17Bureš Vladimír312053CZE1957ŠK Velké Losiny
18Stehlík Jiří308323CZE1930Sokol Kolín
19Vránová Zdeňka302775CZE1928ŠK Staré Město
20Navrátil Jiří307351CZE1927TJ ŠK DUE POP Uničov
21Chytil Petr377104CZE1924Šachový klub Jeseník, z.s.
22Jecha Petr336823CZE1920FARMA Jaroměř
23Hájek Zdeněk360112CZE1914Sokol Přemyslovice
24Švéda Jiří315567CZE1912TJ ŠK DUE POP Uničov
25WFMSvobodová Michaela302767CZE1888Jezdci Jundrov
26Molnár Jiří323896CZE1885Šachový klub Olomouc z.s.
27Fiala Jiří311715CZE1880Oddíl šachů SK Prostějov
28Roušar Zdeněk316989CZE1868ŠO Hlinsko
29Ondrejka Pavel327301CZE1867Sokol Vrbno p/P
30Telařík Radek370541CZE1864ŠK Bohuňovice
31Ochman Tomáš321036CZE1852Šachový klub Olomouc z.s.
32Klička Pavel370240CZE1843ŠK Loštice
33Kolář Jan378054CZE1836Šachový klub Mohelnice, z.s.
34Hartinger Antonín390542CZE1826TJ Libina
35Pospíšil Ignác359963CZE1822ŠK Vinary
36Zámečník Jan339083CZE1809ŠO Hlinsko
37Filipík Jaroslav317187CZE1804TJ ŠK DUE POP Uničov
38Hanák Tomáš358070CZE1799Rychvaldský spolek šachový 1945
39Grúz Jiří23734817CZE1790ŠK Bohuňovice
40Prucek Ladislav330086CZE1789Sokol Přemyslovice
41Hartingerová Martina369101CZE1752TJ Libina
42Milián Milan337528CZE1744Sokol Vrbno p/P
43Viktorin Petr378178CZE1724ŠK Velké Losiny
44Oral Josef334430CZE1721ŠK SIGMIA Olomouc
45Jeřábková Julia378020CZE1718Šachový klub Mohelnice, z.s.
46Klézl František376760CZE1718ŠK Velké Losiny
47Brácha Pavel335894CZE1714SK ROŠÁDA Prostějov
48Telařík Daniel23722789CZE1713ŠK Bohuňovice
49Rábek Vlastimil370428CZE1703ŠK Loštice
50Alexandr Petr375250CZE1696ŠK Bystrc Oilers
51Janda Jiří393320CZE1688ŠK Loštice
52Kropáč Zdeněk370282CZE1688ŠK 1921 Zábřeh
53Kolář Radomír378062CZE1676Šachový klub Mohelnice, z.s.
54Maďar Vladimír329959CZE1674ŠK Šternberk
55Brzezny Petr366544CZE1669Rychvaldský spolek šachový 1945
56Spurný Ladislav334502CZE1669ŠK Šternberk
57Mojžíšek Jiří398691CZE1666ŠO TJ Zborovice
58Macek Oldřich339415CZE1665T.J. Sokol Šumperk
59Vochozka Jindřich324191CZE1662TJ Slavia Hradec Králové
60Hojgr KarelCZE1660ŠK Bohuňovice
61Telařík Mojmír23722797CZE1652ŠK Bohuňovice
62Šipka Jiří370452CZE1643ŠK Loštice
63Palla Stanislav337781CZE1636TJ Lanškroun
64Opravil JanCZE1624Šachový klub Luká-Bouzov, z. s.
65Tkadleček Petr333441CZE1619TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
66Štefan Aleš386642CZE1589Slovan Ostrava
67Kočí JosefCZE1587ŠK SIGMIA Olomouc
68Boháč Luboš372676CZE1586TJ Lanškroun
69Matoulek Václav385034CZE1586ŠS Červená Voda
70Sysr Pavel361291CZE1580TJ Spartak Letohrad
71Hanousek VojtěchCZE1573ŠK SDH Stavenice
72Vařeka Jiří359998CZE1563ŠK Loštice
73Kryst Konrád359947CZE1561ŠK Šternberk
74Stůj Jan393401CZE1557Granitol Mor.Beroun
75Hampl Martin356328CZE1555Tatran Litovel
76Halbrštát Karel378976CZE1553Sokol Mistrovice
77Ramian Zdeněk375411CZE1550Šachový klub Ostrava-Jih
78Vašek Rostislav329983CZE1504ŠK SIGMIA Olomouc
79Slovák Martin345555CZE1485ŠO Jiskra Rýmařov
80Špinler Bronislav378275CZE1477Sokol Mistrovice
81Peterek Zbyněk23708557CZE1446TJ Ostrava
82Lorencová Jitka372897CZE1439TJ Spartak Letohrad
83Pilný Jaroslav379417CZE1438TJ Lanškroun
84Pinďura Vladimír359955CZE1434ŠK SIGMIA Olomouc
85Kaňok JaroslavCZE1426TJ Libina
86Milfort Václav331813CZE1421ŠK 1921 Zábřeh
87Bartoněk MarekCZE1413Šachový klub Luká-Bouzov, z. s.
88Jeřábek Jan378011CZE1395Šachový klub Mohelnice, z.s.
89Laufer SamuelCZE1389ŠK Loštice
90Richterová Nataša384488CZE1373TJ Náměšť n/Oslavou
91Novák Miroslav350265CZE1350ŠK SIGMIA Olomouc
92Myhalyna IhorCZE1341Tatran Litovel
93Dobiáš Zdeněk23721855CZE1327TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
94Bušina TadeášCZE0Konice
95Janda ZdeněkCZE0Nový Malín
96Janda StanislavCZE0Dolní Studénky
97Glacner Karel326020CZE1531ŠK Bystrc Oilers
Advertisement