Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

2. kolo školskej ligy Bardejov pre rok 2019/2020

Posledná aktualizácia 24.11.2019 17:32:58, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Billý BenediktSVK1650Gymnázium LS Bardejov
2Furman MaximiliánSVK1650CSŠ Bardejov
3Tokarčík PatrikSVK1545ZŠ B.Krpelca Bardejov
4Koška JiŕíSVK1501ZŠ Wolkerová Bardejov
5Roman FilipSVK1320Gymnázium LS Bardejov
6Jura MichalSVK1294ZŠ Wolkerová Bardejov
7Čech JakubSVK1264Gymnázium LS Bardejov
8Tokarčík JánSVK1246ZŠ B.Krpelca Bardejov
9Knapová NicolSVK1190ZŠ Wolkerová Bardejov
10Tokarčíková DianaSVK1130ZŠ B.Krpelca Bardejov
11Čabáková AdelaSVK1114Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
12Čabák MatejSVK1103Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
13Roman JakubSVK1065ZŠ Komkenského Bardejov
14Adamišin FilipSVK1000CSŠ Bardejov
15Balon PeterSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
16Chocholák ŠimonSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
17Daňko JánSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
18Deďo PavolSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
19Duchnovský PatrikSVK1000Gymnázium LS Bardejov
20Falat OliverSVK1000ZŠ Komenského Bardejov
21Gardošík KristiánSVK1000ZŠ Komenského Smižany
22Guliga MarcelSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
23Harničarová HanaSVK1000MŠ Nábrežná Bardejov
24Hnidenko TomášSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
25Hnidenková KristínaSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
26Homulka TomášSVK1000ZŠ Raslavice
27Homulka ŠimonSVK1000ZŠ Raslavice
28Hudák AdriánSVK1000CSŠ Bardejov
29Jaszay DávidSVK1000CSŠ Bardejov
30Javorský MatteoSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
31Jusko MartinSVK1000CSŠ Bardejov
32Kapecová ZoeSVK1000MŠ Nabrežná Bardejov
33Kašperová DominikaSVK1000ZŠ Komenského Bardejov
34Kollár AdriánSVK1000Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
35Kollár BenjamínSVK1000Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
36Krumlovský MatejSVK1000Gymnázium LS Bardejov
37Kuchta MartinSVK1000SSŠ Bardejov
38Kukľa TimotejSVK1000CSŠ Bardejov
39Kusava KristiánSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
40Mantič AndrejSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
41Marinkova AlexandraSVK1000MŠ Nabrežná Bardejov
42Martiček TomášSVK1000ZŠ Komenského Bardejov
43Martiček MartinSVK1000ZŠ Komenského Bardejov
44Matúch SamuelSVK1000ZŠ Wolkerová Baredjov
45Majlingová OlíviaSVK1000MS Nabrežná Bardejov
46Molčanová SarahSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
47Moravec FilipSVK1000CSŠ Bardejov
48Novotný MilanSVK1000ZŠ Raslavice
49Onderuš AdamSVK1000ZŠ komenského Smižany
50Onderušová EmaSVK1000ZŠ Komenského Smižany
51Pangrác JurajSVK1000Gymnázium LS Bardejov
52Petrišák TomášSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
53Pham Ngoc DavidSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
54Pham Ngoc TinoSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
55Porubský ViliamSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
56Repka AdamSVK1000CSŠ Bardejov
57Seč AdriánSVK1000Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
58Seč LukášSVK1000Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
59Sobolčík TadeášSVK1000MŠ nabrežná Bardejov
60Sokol JakubSVK1000ZŠ Raslavice
61Solár TomášSVK1000Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
62Sopčák MariánSVK1000ZŠ pod Vinbargom Bardejov
63Terpitko TomášSVK1000CSŠ Bardejov
64Trojanovič FilipSVK1000Šachová akadémia Pešiaci Sabinov
65Vaľko OliverSVK1000Gymnázium LS Bardejov
66Volochan ViktorSVK1000ZŠ Komenského Bardejov
67Zamborský LukášSVK1000CSŠ Bardejov
68Zupko MiroslavSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
69van Veldhoven BroderickSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
70van Veldhoven Xaviera JozefínaSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
71Čech-Špirek RadovanSVK1000ZŠ Raslavice
72Červáková EvaSVK1000MŠ nábrežná Bardejov
73Železný LadislavSVK1000ZŠ B.Krpelca Bardejov
74Viglaš MatejSVK1000ZŠ Wolkerová Bardejov
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž