O losinského kapra 2019

OrganizátorŠK Velké Losiny
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Miroslav Kopřiva CSc.
Hlavní rozhodčíIA Tomáš Danada (14919362)
Deputy ArbiterJakub Vaculík (344109)
RozhodčíMarek Malý (344079)
Bedenkzeit2x15min + 3s/tah
MístoKouty nad Desnou
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2019/12/14
Ø ELO turnaje1806
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace14.12.2019 17:25:27 / Page cached 15.12.2019 05:00:51 108min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
Náhled pro skupinyS60, U20
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Partie72 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
GMPlat Vojtech325740CZE2521FSk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
2
GMZilka Stepan315303CZE2509F1. Novoborsky Sk
3
GMPacher Milan14907445SVK2471FCizinec
4
IMZwardon Vojtech325511CZE2449FBeskydska Sachova Skola Z.S.
5
GMSergeev Vladimir14101076UKR2417FCizinec
6
IMZpevak Pavel300586CZE2350FS60So Kunovice
7
GMManik Mikulas14900734SVK2336FCizinec
8
FMSorm Daniel5400139CZE2334FS60Tatran Litovel
9
CMBalacek Tadeas327646CZE2324FSk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
10
Karnik Pavel304093CZE2317FSachovy Klub Bruntal Z.S.
11
IMVesselovsky Serguei313998CZE2316FS60Beskydska Sachova Skola Z.S.
12
IMPetran Peter14900114SVK2274FS60Cizinec
13
Vanek Ladislav324647CZE2265FSokol Vrbno P/P
14
IMMichenka Jozef301175CZE2251FS60Sachovy Klub Ostrava-Jih
15
FMJedlicka Ales304824CZE2217F2222 Sk Polabiny, Z.S.
16
Banasik Krzysztof1125222POL2206FCizinec
17
Zavurka Roman307947CZE2173FOddil Sachu Sportovniho Klubu
18
WIMNovosadova Kristyna328065CZE2154wFBeskydska Sachova Skola Z.S.
19
FMLys Josef302244CZE2150FS60Sokol Brusperk
20
FMBombek Peter14902230SVK2122FCizinec
21
CMStrasil Pavel308013CZE2118FTatran Litovel
22
Maly Marek344079CZE2117FSk Velke Losiny
23
WFMZpevakova Jana334030CZE2112wFSk Stare Mesto
24
Novy Martin325155CZE2093FOrel Jednota Orechov
25
Vaculik Jakub344109CZE2084FSk Velke Losiny
26
Navratil Frantisek311332CZE2066FS602222 Sk Polabiny, Z.S.
27
FMValenta Vit307440CZE2056FSk Velke Losiny
28
Zdrazil Tomas325368CZE2055FSachovy Klub Olomouc Z.S.
29
Goban Marek14900530SVK2053FCizinec
30
Kubat Pavel325678CZE2043FOrel Jednota Orechov
31
Bures Vladimir312053CZE2043FSk Velke Losiny
32
Gnida Patrik351660CZE2042F
33
Ruzicka Zdenek309850CZE2020FS60Sachovy Klub Loko Praha Z.S.
34
FMPacl Vaclav302031CZE2001FS60Tj Slovan Havirov
35
Orgon Dusan14902443SVK1993FCizinec
36
Plasek Zdenek309800CZE1977FS60Tj Sokol Praha-Vrsovice
37
Bares Jachym345075CZE1974FAgentura 64 Grygov
38
Jires Jiri365718CZE1970FSo Mks Vyskov
39
Kozak Pavel311278CZE1964FS60Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
40
Jecha Petr336823CZE1945FTj Jiskra Jaromer
41
Mala Anna322385CZE1944wFSk Velke Losiny
42
Otruba Marek382418CZE1944FU20Klub Sachistu Ricany 1925
43
Gawlas Roman351652CZE1932FSk Retezarna
44
Vlachopulos Georgis316695CZE1929FS60Lokomotiva Krnov
45
Wrobel Maciej1181351POL1929FCizinec
46
Smid Jan323055CZE1912FSokol Vizovice
47
Zdrahal Vaclav355259CZE1903FSk Petrin Plzen
48
Ret Adam Josef384240CZE1900FU20Sachovy Klub Jicin Z.S.
49
Zedek Frantisek307076CZE1882FLokomotiva Krnov
50
Chytil Petr377104CZE1857FSachovy Klub Jesenik, Z.S.
51
Kubicek Pavel324230CZE1854FOrel Jednota Orechov
52
Senasi Martin23709367CZE1837FAsk Blansko
53
Zpevakova Katerina362158CZE1812wFDolni Nemci
54
Veznik Michael360287CZE1794FSk Duras Bvk
55
Vystrcil Martin364363CZE1757FU20Klub Sachistu Ricany 1925
56
Klaban Roman378046CZE1749FSk Velke Losiny
57
Zabloudil Radek366064CZE1748FU20So Mks Vyskov
58
Oral Josef334430CZE1737FS60Sk Sigmia Olomouc
59
Kropac Zdenek370282CZE1729FS60Sk 1921 Zabreh
60
Hyrs Martin318191CZE1726FSk Duras Bvk
61
Wrobel Ewelina1177141POL1726wFCizinec
62
Kincl Dobromir358843CZE1712FS60Tj Sokol Skalicka Z.S.
63
Vagner Patrik329657CZE1704FTj Nachod
64
Zlamana Anna367451CZE1693wFU20Tj Spartak Vlasim
65
Lejsal Slavomir382051CZE1679FSk Velke Losiny
66
Novotny Jan23731494CZE1664FSachovy Oddil Maratice, Z.S.
67
Hrabal Matej367796CZE1659FU20Oddil Sachu Sportovniho Klubu
68
Luzik Libor346373CZE1658FSk Velke Losiny
69
Viktorin Petr378178CZE1652FSk Velke Losiny
70
Stefanisin Jan367826CZE1650FSo Jiskra Rymarov
71
Otrubova Kristyna382426CZE1650wFU20Klub Sachistu Ricany 1925
72
Macek Oldrich339415CZE1647FT.J. Sokol Sumperk
73
Bonnett Fareyd23723807USA1639FCizinec
74
Wilgosz Tomasz21892466POL1635FCizinec
75
Slovak Martin345555CZE1617FS60So Jiskra Rymarov
76
Pindura Vladimir359955CZE1601FS60Sk Sigmia Olomouc
77
Klus Jan322601CZE1599FS60Lokomotiva Krnov
78
Telarik Daniel23722789CZE1593FSk Bohunovice
79
Mlynek Stanislav23706619CZE1587FU20Slezan Opava
80
Gregurkova Nikola396788CZE1584wFU20Agentura 64 Grygov
81
Klezl Frantisek376760CZE1578FS60Sk Velke Losiny
82
Kubicek Martin349739CZE1571FSk 1921 Zabreh
83
Jerabkova Julia378020CZE1559wFSachovy Klub Mohelnice, Z.S.
84
Sysr Pavel361291CZE1537FS60Tj Spartak Letohrad
85
Rosenbaumova Lea385786CZE1528wFU202222 Sk Polabiny, Z.S.
86
Ramian Zdenek375411CZE1512FS60Sachovy Klub Ostrava-Jih
87
Janecek Miroslav376116CZE1499FSlezan Opava
88
Malek Jiri23727640CZE1477FS60Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
89
Duda Daniel14915189SVK1463F
90
Lorencova Jitka372897CZE1462wFTj Spartak Letohrad
91
Orgon Patrik73616419SVK1460FU20Cizinec
92
Valicek Martin23727675CZE1455FU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
93
Vasek Rostislav329983CZE1448FS60Sk Sigmia Olomouc
94
Orgon Jakub73616427SVK1446FU20Cizinec
95
Jerabek Jan378011CZE1411FSachovy Klub Mohelnice, Z.S.
96
Haidenko Mykola23731958CZE1407FU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
97
Kraus Petr23714565CZE1394FTj Klasterec Nad Ohri
98
Berka Jiri23722703CZE1341FSk Velke Losiny
99
Gvizdova Michala23713828CZE1329wFU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
100
Wilgosz Szczepan21014973POL1241FU20Cizinec
101
Kopestynski Michal21002312POL1210FU20Cizinec
102
Polach Ladislav ml.CZE1523NSk Velke Losiny
103
Polach Ladislav st.CZE1484NS60Sk Velke Losiny
104
Kolarikova KarolinaCZE1000wNU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
105
Konsel FilipCZE1000N
106
Smatera MiroslavCZE1000N
107
Vanicek Daniel23734647CZE1000NU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
108
Vanicek Vojtech23734655CZE1000NU20Sachovy Klub Jesenik, Z.S.