Majstrovstvá Bratislavského kraja dorasteneckých družstiev 2019

Posledná aktualizácia 30.11.2019 16:25:09, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Konečná tabuľka po 5 kolách
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy
Žrebovanie - všetky kolá (5 / 5)
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. ŠK Slovan Bratislava A (Elo Ø:1708, Kapitán: Marián Horváth / TB1: 15 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Vadila Ondrej2063SVK1494464211½114,551486
2Chlpek Daniel1817SVK14940698111½14,551488
3Compel Daniel1476SVK1495264511½114,551368
4Vozárová Adriana1475SVK1494075211½114,551236
  2. ŠK Doprastav Bratislava A (Elo Ø:1596, Kapitán: Stanislav Vlček / TB1: 12 / TB2: 16)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Valovič Matúš1647SVK14940213½1½1½3,551650
2Šalgovič Šimon1815SVK14943581110114,051486
3Petrek Dominik1515SVK1495499011½114,551359
4Bochničková Simona1405SVK149585621½½114,051293
  3. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:1397, Kapitán: Miroslav Petrek / TB1: 9 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Škrinár Marek1516SVK1494071010½0½2,051450
2Petrek David1496SVK14948559101013,051413
3Rybiansky Jerguš1258SVK14958600101002,051198
4Zetocha Adela1317SVK14951681101013,051247
  4. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:1225, Kapitán: Marián Horváth / TB1: 9 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Horváthová Hana1258SVK14951959½½001,041383
2Horváth Ján1242SVK73603996000,021380
3Záleský Daniel1022SVK149641631012,031228
4Petrinec Šimon1000SVK7361992210113,041065
5Dvořák Alfréd1044SVK149685411012,031209
  5. ŠK Dúbravan Bratislava A (Elo Ø:1516, Kapitán: Ladislav Šipeky / TB1: 9 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Strelbitska Oleksandra1564SVK1495483410001,041656
2Žáčik Tibor Gregor1487SVK149559031012,031419
3Lička Daniel1503SVK1496286110½1,531444
4Gál Milan1509SVK14951940½½01,031398
5Adamec Maroš1295SVK14951894101,021238
6Habdák Max1000SVK7361896900,011200
  6. ŠK Doprastav Bratislava B (Elo Ø:1335, Kapitán: Michal Vrba / TB1: 6 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Paluska Karol1564SVK73617121½11103,551534
2Rak Martin1263SVK73620017000101,051545
3Lakota Ján1312SVK7362165001½102,551354
4Havaldová Natália1164SVK736205800101,031293
5Li Geng Hui1000SVK14965356000,021148
  7. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:1338, Kapitán: Michal Vrba / TB1: 6 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Shirinyan Daniel1541ENG4437511½1,521388
2Benci Jozef1138SVK14967596000,021814
3Dolník Michal1365SVK7362059901102,041518
4Červeň Matúš1246SVK1496869000000,041326
5Iakovlieva Sofia1000SVK7362000900101,041261
  8. ŠK Doprastav Bratislava D (Elo Ø:1238, Kapitán: Michal Vrba / TB1: 4 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Malaschitz Teodor1350SVK736211530½0,521411
2Livňanský Michal1178SVK73622885001½1,541289
3Vrábeľ Michal Juraj1000SVK7362287700000,041294
4Livňanský Tomáš1000SVK14967634011,021298
5Galochkina Taisiya0RUS5418895410102,041090
  9. ŠK Lokomotíva Bratislava A (Elo Ø:1233, Kapitán: Branislav Jursa / TB1: 4 / TB2: 6)
š.TMenoEloFEDFideID12345BodyPartieElo Ø
1Skach Ľubomír1102SVK73621595011,021387
2Krúpa Andrej1193SVK73619876000,021259
3Bernard Martin1129SVK14966271000,021360
4Kyselica Daniel1178SVK73619248101,021183
5Jursa Juraj1337SVK7361925611,011000
6Vaško Matej1000SVK149693600101,031168
7Jursová Elena1110SVK73619264000,021181
8Ruzickova Lenka1000SVK14970392000,021100