Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár města Milovice starší

Poslední aktualizace23.11.2019 17:16:40, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
14Mrázek AdamCZE1435Šk Spartak Čelákovice6,56,531,5
21Sedmihradský TomášCZE1492Šk Spartak Čelákovice5,55,535,5
38Pešek AntonínCZE1317Šk Spartak Čelákovice5,55,532,0
45Švadlenka DominikCZE1393Tj Kobylisy5,55,531,0
52Dejmek TomášCZE1453Tj Sparta Kutná Hora5,05,028,0
69Sedmihradský MartinCZE1249Šk Spartak Čelákovice5,05,027,0
73Kubíček DanielCZE1452Šk Spartak Čelákovice5,05,027,0
811Hodek MartinCZE1196Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.5,05,026,0
912Müllerová Karina NelaCZE1189Šk Spartak Čelákovice4,54,529,0
1022Martinek DenisCZE1080Tj Kobylisy4,54,528,5
1121Kavan Viktor FlorianCZE1081Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.4,54,525,5
1223Gott AdamCZE1075TJ Bohemia Poděbrady4,54,523,5
1319Meca ViktorCZE1084Šk Spartak Čelákovice4,04,030,5
147Švadlenka MichalCZE1320Tj Kobylisy4,04,029,0
156Stefaniv VladyslavCZE1376Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.4,04,028,5
1613Šturmová TerezaCZE1159TJ Sparta Kutná Hora4,04,027,0
1710Burianová AdélaCZE1200Šk Český Brod4,04,026,5
1817Král VojtěchCZE1100DDM Sokol Nymburk4,04,024,0
1927Šubrtová EvaCZE1052ŠK Milovice4,04,021,0
2042Taneček ŠtěpánCZE1000Šachový klub Rožďalovice4,04,019,5
2137Menšík JanCZE1000Šk Milovice4,04,018,5
2214Lasák VojtěchCZE1120Šk Český Brod3,53,526,0
2324Dlabal LukášCZE1071Šk Český Brod3,53,522,5
2433Hamera PetrCZE1000Šk Spartak Čelákovice3,53,520,0
2516Kaplický JindřichCZE1100Šk Spartak Čelákovice3,03,028,5
2618Plachý JosefCZE1095Šk Český Brod3,03,025,0
2738Onufer JindřichCZE1000DDM Sokol Nymburk3,03,024,0
2825Müllerová ValentýnaCZE1060Šk Milovice3,03,023,0
2926Guzková StellaCZE1052Šk Spartak Čelákovice3,03,023,0
3020Kosek DanielCZE1082Šk Spartak Čelákovice3,03,023,0
3129Kopecký VáclavCZE1006ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,03,023,0
3231Doležal FilipCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.3,03,020,5
3328Lipenský ViktorCZE1022ŠK Milovice3,03,019,5
3415Balsanek DanielCZE1100Sk Cesky Brod3,03,014,0
3540Polívka JosefCZE1000Tj Sparta Kutná Hora2,52,520,0
3630Burianová KláraCZE1000Šk Spartak Čelákovice2,02,024,0
3732Elman VojtěchCZE1000Šk Milovice2,02,023,0
3841Šimon PetrCZE1000Sokol Pečky2,02,023,0
3943Žirovnický JanCZE1000DDM Sokol Nymburk2,02,022,0
4039Pleskot VáclavCZE1000Šk Milovice2,02,021,5
4135Karnovskii NikitaCZE1000Šk Milovice2,02,015,5
4236Kondrát OndřejCZE1000DDM Sokol Nymburk1,01,024,5
4334Charous JosefCZE1000Sokol Pečky1,01,017,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (normal points + points from the qualifying rounds)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)