Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár města Milovice mladší

Poslední aktualizace23.11.2019 17:06:40, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12Dudarec EliasCZE1332ŠK Sokol Vyšehrad7,07,033,5
21Topenčík BrunoCZE1344Šk Spartak Čelákovice6,06,034,0
37Kammová KateřinaCZE1144Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.5,55,532,0
44Ocelák LukášCZE1224Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.5,55,531,0
55Rössler ErikCZE1215Tj Aero Odolena Voda5,05,031,5
620Kaplanová DominikaCZE1021Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.5,05,031,5
712Čížek PetrCZE1082Šachový klub Rožďalovice5,05,031,0
821Plachý JaroslavCZE1016Šk Český Brod5,05,028,5
914Všetečka MichalCZE1071DDM Sokol Nymburk5,05,027,0
1018Hrebíček TiborCZE1028Šk Český Brod5,05,026,5
1126Brožová ElizabettaCZE1000ZŠ TGM Lysá nad Labem5,05,025,5
126Mrázek ŠtěpánCZE1177TJ Bohemia Poděbrady4,54,530,5
1319Jeníková SabinaCZE1024Šk Spartak Čelákovice4,54,530,0
1425Brož AdamCZE1000ZŠ TGM Lysá nad Labem4,54,529,5
1543Kubíček VojtěchCZE1000Sokol Pečky4,54,528,0
1616Hock DanielCZE1047ŠK Milovice4,54,527,5
1715Kříž EliášCZE1055Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.4,04,030,0
183Čanda VítCZE1225Šk Spartak Čelákovice4,04,029,5
1913Sedmihradský VojtěchCZE1081Šk Spartak Čelákovice4,04,029,5
208Mikšíček MatějCZE1103Šk Spartak Čelákovice4,04,027,5
2110Kosek TomasCZE1100Šk Spartak Celakovice4,04,027,5
2217Kostenko MarekCZE1033Šk Spartak Čelákovice4,04,026,5
2333Hodek RomanCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.4,04,025,0
2430Engelthalerová ŠárkaCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.4,04,024,5
2559Všetečka MarekCZE1000DDM Sokol Nymburk4,04,023,5
2639Kaplický DanielCZE1000Šk Spartak Čelákovice4,04,023,0
2749Pavlásek WaldemarCZE1000Sokol Pečky4,04,023,0
2840Kříž VojtěchCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.4,04,023,0
2945Marek VojtěchCZE1000ZŠ TGM Lysá nad Labem4,04,022,5
3061Labuta MatyášCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,04,022,0
3158Vostruha AlešCZE1000ZŠ TGM Lysá nad Labem3,53,526,5
3228Čížek RomanCZE1000Šachový klub Rožďalovice3,53,523,5
3353Šimon JakubCZE1000Sokol Pečky3,53,521,0
3424Brablík MichalCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.3,53,518,5
3546Matušek ErvinCZE1000DDM Sokol Nymburk3,03,027,5
3652Svobodová KláraCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.3,03,027,5
3750Rambousková KláraCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.3,03,026,5
3832Gurick JoyeCZE1000ZŠ JAK Lysá Nad Labem3,03,025,5
3955Štěpánková LindaCZE1000TJ AERO Odolena Voda3,03,025,0
4042Kubíček JakubCZE1000Sokol Pečky3,03,022,5
4151Soumar TomášCZE1000Šk Milovice3,03,022,5
4229Dohnal MarekCZE1000Šk Milovice3,03,020,5
4348Nechvátal ZdeněkCZE1000Šk Spartak Čelákovice3,03,019,0
4422Berný JáchymCZE1000Tj Aero Odolena Voda3,03,017,5
4541Křížová EliškaCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.2,52,525,0
4635Charous FrantišekCZE1000Sokol Pečky2,52,522,5
4760Žirovnický ŠtěpánCZE1000DDM Sokol Nymburk2,52,520,5
4837Jandečka KryštofCZE1000Sokol Pečky2,52,520,0
4911Lasák OndřejCZE1085Šk Český Brod2,52,520,0
509Čanda VojtěchCZE1100Šk Spartak Čelákovice2,52,518,0
5134Hrabalová KarolínaCZE1000ZŠ JAK Lysá Nad Labem2,52,517,0
5256Šturma RomanCZE1000ZŠ BH Lysá nad Labem2,02,022,5
5354Štegl RadekCZE1000Sokol Pečky2,02,022,0
5431Gott DanielCZE1000ZŠ Sadská2,02,020,5
5538Kammová NatálieCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.2,02,019,5
5627Burianová KristínaCZE1000Šk Spartak Čelákovice2,02,019,0
5747Menšík TomášCZE1000Šk Milovice2,02,017,0
5836Chudoba VilémCZE1000ZŠ JAK Lysá Nad Labem2,02,016,0
5944Machulda JanCZE1000ZŠ TGM Lysá nad Labem1,51,521,0
6023Brablík DominikCZE1000Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.1,51,520,0
6157Topenčíková EllenCZE1000Šk Spartak Čelákovice1,01,016,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (normal points + points from the qualifying rounds)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)