Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-14. Memorial Garcia Ilundain (238411)

OrganizátorFederació Catalana d'Escacs
FederáciaCatalonia ( CAT )
Riaditeľ turnajaGM Magem Badals, Jordi (2200074)
Hlavný rozhodcaIA Zaiats, Vladimir (14109344)
Deputy ArbiterNA Gallart Zafra, Jaume (2264420)
RozhodcaAA Baiges Navarro, Albert (22218920), AA Ferrer Joyera, Oscar (24591777), AA Caballero Maytin, Jesus (3509214), AA Marches Rios, Joan Manuel (2227444), AA Valle Maytin, Luis Enrique (3503666)
Bedenkzeit15 min + 5 seg
MiestoPavelló Municipal, Avda. Camp d'Esports, 43700 El Vendrell (Tarragona)
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2019/12/07
Ø rating1725
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 07.12.2019 19:49:42, Creator/Last Upload: escola d'escacs d'osona

Výber turnajaS8, S10, S12, S14, S20
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 8 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8/8 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.MenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieKlub
1Garcia Caro Juan Alber24585386CAT17112110Alt Emporda, Club D'escacs
2Castillo Dalmau Arnau32092725CAT18562098Vila Olimpica, Club D'escacs
3Bernado Lopez Roger24585009CAT18692075Colon Sabadell Chessy
4Xifra Tome Bernat24586382CAT17402040Gerunda, C.E.
5Sastre Martin Daniel24586200CAT16011966Lleida C.E.
6Funes Ostos Aitor24538140CAT15771963Montornes C.E.
7Jurado Coderch Heribert24598224CAT15671939Olot
8Martinez Gamiz Marc6900976AND16101910Geva-Cea C.E.
9Castro Estrella Joan Gabriel24585173CAT16061889Tres Peons C.E.
10Olcina Monells Jordi24585955CAT15561882Olot
11Pujol Biosca Joan24562327CAT15641878Amposta C.E.
12Parra Ordorica Arnau24585971CAT14551853Llinars, Club D'escacs
13Roqueta Maffei Oscar Nahuel32099886CAT15341853Santa Eugenia Escacs
14Vendrell Lara Gerard24591912CAT14981843Balaguer C.E.
15Juncosa Padros Ernest24585670CAT14451841Peona I Peo, C.E.
16Insa Pujolar Marti24585645CAT13691827Alt Emporda, Club D'escacs
17Pedra Marquina Joan24583871CAT14351810Balaguer C.E.
18De Lomas Busquets Alex24539929CAT13531802Argentona C.P. Escacs
19Pino Jacomet Arnau54708303CAT14701738Santa Eugenia Escacs
20Rodriguez-Manzaneque Trejo Erick54500680CAT10111723Paretana D'escacs, Associacio
21Higueras Ruiz Blai54500117CAT14521720Alt Emporda, Club D'escacs
22Ionescu Ioan Adrian54521149CAT13541718Mollerussa
23Padin Jimenez Oriol24585963CAT14611695La Lira, C.E.
24Mangues Rubia Alex54521858CAT13831674Colon Ateneu C.E.
25Kostov Trayan24562742CAT14731672Santa Eugenia Escacs
26Rebollo Ordonez Dani24598208CAT14241668Alt Emporda, Club D'escacs
27Gomez Rivera Sergio24590967CAT13831661Argentona C.P. Escacs
28Pedra Marquina Alex24583863CAT11671642Balaguer C.E.
29De Lomas Busquets Biel24539937CAT10861639Argentona C.P. Escacs
30Miralles Garcia Pol54577489CAT11971633Ribes, Penya D'escacs
31Ramirez Cortes Aaron54528780CAT12801593Montornes C.E.
32Canal Sala Pau54517869CAT12661585Olot
33Chiochia Daniel54526957CAT13391539Sitges Prado Suburenc, C.E.
34Yao Chen Hong54531683CAT12521536Olot
35Barat Serna Judit54536243CAT11951532wAlt Emporda, Club D'escacs
36Ramirez Cruz Alberto54567688CAT12561469Badia, Club Escacs I Cultura
37Rovira Abajas Lena54575290CAT01460wLira Vendrellenca
38Masmitja Latorre Maria54707811CAT11131430wOlot
39Camon Avion Jan54712599CAT01416Vilafranca C.E.
40Pujolar Vidal Pol54525187CAT12301396Figueres C.E.
41Ravina Corestein Ciro Jose54523923CAT11521392Olot
42Garcia Maurici Artur24583359CAT01360Club D'escacs Salauris