Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-8. Memorial Garcia IlundainDarrera actualització11.12.2019 23:48:23, Creador/Darrera càrrega: Escola d'Escacs d'Osona
Alphabetical list all groups
Núm. | Nom | ID | EloN | FED | Club/Ciutat | Nom |
1 | Aguilar Domenech Erik | 379358 | 1316 | CAT | Vilafranca C.E. | S10 |
2 | Aloy Lopez Xavier | 28275 | 1889 | CAT | Amposta C.E. | S20 |
3 | Alsina Casas Guillem | 383843 | 1313 | CAT | Gran Penya Vilanova C.E. | S8 |
4 | Altes Rull Marc | 334953 | 1730 | CAT | Tarragona C.E. | S20 |
5 | Alves Garcia Eric | 21516 | 2185 | CAT | Badia, Club Escacs I Cultura | S20 |
6 | Amoros Ceres Nil | 356642 | 1389 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
7 | Andrada Nonell Lluc | 381603 | 1517 | CAT | Olot | S20 |
8 | Ano Pla Gerard | 27320 | 2140 | CAT | Peo Vuit, C.E. | S12 |
9 | Arellan Zavala Marc | 381976 | 1526 | CAT | Edami C.E. | S10 |
10 | Arellan Zavala Josep | 384898 | 1302 | CAT | Peona I Peo, C.E. | S8 |
11 | Aullon Coral Nil | 28414 | 1913 | CAT | Vilafranca C.E. | S20 |
12 | Badia Freixes Daniel | 383699 | 1336 | CAT | Balafia-Adejo Club D'escacs | S8 |
13 | Barat Serna Judit | 357460 | 1532 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S14 |
14 | Baro Belli Joan | 379516 | 1341 | CAT | Balafia-Adejo Club D'escacs | S10 |
15 | Barri Castell Joan | 356631 | 1548 | CAT | Balaguer C.E. | S12 |
16 | Barroso Duarte Daniel | 378433 | 1296 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S10 |
17 | Beas Torres Aleix | 383115 | 1269 | CAT | Mollerussa | S8 |
18 | Belvis Balsera Magi | 377589 | 1306 | CAT | Sant Joan Despi C.E. | S10 |
19 | Benitez Nuñez Mario | 382980 | 1279 | CAT | Montornes C.E. | S8 |
20 | Benseny Martinez Guerau | 357433 | 1797 | CAT | Lleida C.E. | S12 |
21 | Bernado Lopez Roger | 356981 | 2075 | CAT | Colon Sabadell Chessy | S14 |
22 | Biosca Cid Merce | 334897 | 1840 | CAT | Peo Vuit, C.E. | S20 |
23 | Blanch Gimenez David | 381142 | 1516 | CAT | Figueres C.E. | S12 |
24 | Bonillo Laso Adria | 382188 | 1390 | CAT | Granollers-Canovelles | S10 |
25 | Bonillo Laso Judith | 382187 | 1315 | CAT | Granollers-Canovelles | S8 |
26 | Bosch Sinkevich Bogdan | 357514 | 1279 | CAT | Figueres C.E. | S10 |
27 | Bru Montoya Marc | 334254 | 1439 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S10 |
28 | Bru Montoya Pau | 384866 | 1276 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S8 |
29 | Bureu Fernandez Carlota | 379409 | 1451 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S12 |
30 | Burriel Beltran Alex | 357386 | 1652 | CAT | Montornes C.E. | S12 |
31 | Camon Avion Jan | 335560 | 1416 | CAT | Vilafranca C.E. | S14 |
32 | Canal Sala Pau | 29267 | 1585 | CAT | Olot | S14 |
33 | Cano Vila Elena | 29802 | 1626 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S12 |
34 | Cantero Magallon Alejandro | 357557 | 1574 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
35 | Cantero Magallon Inigo | 357556 | 1553 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
36 | Carrasco Valderrama Sergio | 378768 | 1419 | CAT | Lira Vendrellenca | S12 |
37 | Castilla Crego Roger | 380870 | 1402 | CAT | Gerunda, C.E. | S12 |
38 | Castilla Crego Marti | 381656 | 1308 | CAT | Gerunda, C.E. | S10 |
39 | Castillo Dalmau Albert | 22759 | 2398 | CAT | Vila Olimpica, Club D'escacs | S20 |
40 | Castillo Dalmau Arnau | 26498 | 2098 | CAT | Vila Olimpica, Club D'escacs | S14 |
41 | Castro Estrella Joan Gabriel | 28147 | 1889 | CAT | Tres Peons C.E. | S14 |
42 | Chiochia Daniel | 356714 | 1539 | CAT | Sitges Prado Suburenc, C.E. | S14 |
43 | Clotet Mas Dan | 29043 | 1883 | CAT | Joviat Fundacio | S12 |
44 | Cortes Bosquet Abel | 383301 | 1360 | CAT | Montornes C.E. | S10 |
45 | Cortes Bosquet Oriol | 384969 | 1232 | CAT | Montornes C.E. | S8 |
46 | Costa Frers Octavi | 358179 | 1773 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
47 | Cusi Guillaumes Aleix | 356732 | 1295 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S10 |
48 | Dartmann Aubanell Catriona | 27452 | 1897 | CAT | Peona I Peo, C.E. | S20 |
49 | De La Torre Regadera Pol | 29441 | 1700 | CAT | Tarragona C.E. | S12 |
50 | De Lomas Busquets Alba | 335204 | 1828 | CAT | Argentona C.P. Escacs | S20 |
51 | De Lomas Busquets Alex | 28632 | 1802 | CAT | Argentona C.P. Escacs | S14 |
52 | De Lomas Busquets Biel | 28631 | 1639 | CAT | Argentona C.P. Escacs | S14 |
53 | De Santiago Gordo Abel | 28382 | 1807 | CAT | Gran Penya Vilanova C.E. | S20 |
54 | Dea Ruiz Jofre | 383121 | 1489 | CAT | Mollerussa | S8 |
55 | Del Rio Baena Dani | 378060 | 1613 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S12 |
56 | Diaz Rendon Nicoll | 26766 | 1878 | CAT | Badia, Club Escacs I Cultura | S20 |
57 | Fabrega Exposito Joel | 378063 | 1331 | CAT | Mollet, Club D'escacs | S10 |
58 | Faixedas Climent Carla | 381329 | 1301 | CAT | Caldenc Club Escacs | S10 |
59 | Faixedas Climent Pol | 383351 | 1300 | CAT | Caldenc Club Escacs | S8 |
60 | Fernandez Syropyatova Daniel | 335857 | 1586 | CAT | Gerunda, C.E. | S12 |
61 | Fernandez-Huerta Castillo Diego | 28453 | 1775 | CAT | Palleja, Club Escacs | S12 |
62 | Ferre Cebrian Guifre | 356530 | 1542 | CAT | Valls C.E. | S12 |
63 | Funes Ostos Aitor | 28007 | 1963 | CAT | Montornes C.E. | S14 |
64 | Garcia Caro Juan Alber | 29696 | 2110 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S14 |
65 | Garcia Iahn Nil | 383778 | 1390 | CAT | Olesa C.E. | S8 |
66 | Garcia Mauricio Artur | 355288 | 1360 | CAT | Club D'escacs Salauris | S14 |
67 | Garcia Rodriguez Laia | 384457 | 1396 | CAT | Martorell C.E. | S10 |
68 | Gardner Leo | 356716 | 1761 | CAT | Sitges Prado Suburenc, C.E. | S12 |
69 | Gardner Luis Eduard | 378571 | 1263 | CAT | Sitges Prado Suburenc, C.E. | S10 |
70 | Gascon Martel Alejandro | 378375 | 1761 | CAT | Montornes C.E. | S12 |
71 | Gasull Batiste Aran | 335866 | 1764 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
72 | Gayoso Arjona Iago | 29757 | 1583 | CAT | Llinars, Club D'escacs | S12 |
73 | Georgieva Angelova Valeria | 357499 | 1385 | CAT | Vilafranca C.E. | S12 |
74 | Gil Jimenez David | 379043 | 1462 | CAT | Cerdanyola Valles C.E. | S12 |
75 | Gil Jimenez Ruben | 379044 | 1345 | CAT | Cerdanyola Valles C.E. | S10 |
76 | Gili Cufi Victor | 384895 | 1700 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S20 |
77 | Gili Fernandez Guillermo | 28410 | 1629 | CAT | Vilafranca C.E. | S12 |
78 | Gili Fernandez Alvaro | 379170 | 1243 | CAT | Vilafranca C.E. | S8 |
79 | Giribet Calafell Genís | 380944 | 1290 | CAT | Mollerussa | S8 |
80 | Gomez Font Joel | 379359 | 1305 | CAT | Vilafranca C.E. | S10 |
81 | Gomez Navais Marcal | 335557 | 1767 | CAT | Vilafranca C.E. | S20 |
82 | Gomez Rivera Sergio | 29602 | 1661 | CAT | Argentona C.P. Escacs | S14 |
83 | Gomez Rivera Judit | 29754 | 1600 | CAT | Argentona C.P. Escacs | S20 |
84 | Gonzalez Alonso Marti | 24880 | 2081 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S20 |
85 | Gonzalez Perez Cesc | 382969 | 1318 | CAT | Badia, Club Escacs I Cultura | S8 |
86 | Grau Buscemi Loïc | 383637 | 1336 | CAT | Granollers-Canovelles | S8 |
87 | Guell Adroher Marc | 379116 | 1290 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S10 |
88 | Guillén Badia Biel | 384231 | 1299 | CAT | Barcelona, Club Escacs | S8 |
89 | Herman Gamazo Isaac | 381685 | 1705 | CAT | Colon Sabadell Chessy | S8 |
90 | Higueras Ruiz Blai | 29192 | 1720 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S14 |
91 | Insa Pujolar Marti | 27936 | 1827 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S14 |
92 | Ionescu Ioan Adrian | 356594 | 1718 | CAT | Mollerussa | S14 |
93 | Jacomet Rodriguez Josep-M. | 28776 | 1399 | CAT | Santa Eugenia Escacs | S10 |
94 | Jordana Nagera Pol | 380871 | 1515 | CAT | Amposta C.E. | S10 |
95 | Jove Albaiges Guillem | 382979 | 1332 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S10 |
96 | Juncosa Padros Ernest | 356533 | 1841 | CAT | Peona I Peo, C.E. | S14 |
97 | Jurado Coderch Heribert | 335693 | 1939 | CAT | Olot | S14 |
98 | Jurca Szabo Marc | 356560 | 1328 | CAT | Montornes C.E. | S10 |
99 | Jurca Szabo Gerard | 356559 | 1284 | CAT | Montornes C.E. | S8 |
100 | Kostov Trayan | 29052 | 1672 | CAT | Santa Eugenia Escacs | S14 |
101 | Lambert Pont Michael | 379288 | 1667 | CAT | Mollet, Club D'escacs | S12 |
102 | Lambert Pont James | 379289 | 1501 | CAT | Mollet, Club D'escacs | S10 |
103 | Lazaro Del Arco Martina | 380819 | 1427 | CAT | Sitges Prado Suburenc, C.E. | S10 |
104 | Lazaro Pujol Abel | 29268 | 2399 | CAT | Olot | S20 |
105 | Linares Miralles Jordi | 381203 | 1253 | CAT | Montornes C.E. | S8 |
106 | Llonch Farres Gerard | 334850 | 1660 | CAT | Colon Sabadell Chessy | S12 |
107 | Lopez Garriga Mateu | 383407 | 1341 | CAT | Edami C.E. | S8 |
108 | Luco Perez Bernat | 24271 | 1837 | CAT | Igualada C.E. | S20 |
109 | Luco Perez Guillem | 378495 | 1331 | CAT | Igualada C.E. | S10 |
110 | Mallorqui Llop Marc | 381612 | 1316 | CAT | Gerunda, C.E. | S10 |
111 | Mangues Rubia Alex | 28292 | 1674 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S14 |
112 | Mangues Rubia Oriol | 355606 | 1515 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S12 |
113 | Marcos Rodriguez Raul | 356613 | 1634 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S12 |
114 | Marsal Calvet Josep | 381925 | 1434 | CAT | Amposta C.E. | S8 |
115 | Martinez Ayala Pol | 379327 | 1320 | CAT | Cerdanyola Valles C.E. | S10 |
116 | Martinez Ayala Jan | 383771 | 1272 | CAT | Cerdanyola Valles C.E. | S8 |
117 | Martinez Gamiz Marc | 29251 | 1910 | AND | Geva-Cea C.E. | S14 |
118 | Masmitja Latorre Maria | 383199 | 1430 | CAT | Olot | S14 |
119 | Massot Fernandez Ian | 357432 | 1579 | CAT | Lleida C.E. | S12 |
120 | Mata Alvarez Humberto | 385177 | 1416 | CAT | Badia, Club Escacs I Cultura | S10 |
121 | Mejía Suárez Mathieu | 383983 | 1312 | CAT | Joviat Fundacio | S8 |
122 | Mencion Seguranyes Oriol | 378754 | 1399 | CAT | Figueres C.E. | S12 |
123 | Miralles Garcia Pol | 382040 | 1633 | CAT | Ribes, Penya D'escacs | S14 |
124 | Miro Arbelaes Aleix | 28805 | 1826 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S12 |
125 | Miro Garcia Julia | 381688 | 1396 | CAT | Amposta C.E. | S10 |
126 | Moles Benali Joan | 28001 | 1854 | CAT | Santa Eugenia Escacs | S12 |
127 | Mompel Ferruz Xavier | 382295 | 1338 | CAT | Tortosa C.E. | S10 |
128 | Montero Olmos Javier | 28451 | 1805 | CAT | Palleja, Club Escacs | S12 |
129 | Montserrat Perez Pau | 356518 | 1681 | CAT | Vilafranca C.E. | S20 |
130 | Morales Rubiella Albert | 25924 | 1633 | CAT | Once Barcelona | S20 |
131 | Moreno Linares Ian | 383309 | 1288 | CAT | Montornes C.E. | S8 |
132 | Moruno Peramiquel Ferran | 356718 | 1349 | CAT | Sitges Prado Suburenc, C.E. | S12 |
133 | Munoz Cozar Marti | 335610 | 1420 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S12 |
134 | Najar Arrieta Oriol | 381856 | 1450 | CAT | Joviat Fundacio | S8 |
135 | Nesdale Moalem Liam | 384142 | 1264 | CAT | Colon Ateneu C.E. | S8 |
136 | Niubo Parramon Edgar | 356598 | 1737 | CAT | Mollerussa | S20 |
137 | Ojea Pacheco Matias | 28732 | 1619 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S12 |
138 | Olcina Monells Jordi | 335701 | 1882 | CAT | Olot | S14 |
139 | Olivieri Gaspar Marco | 384888 | 1280 | CAT | Sitges Prado Suburenc, C.E. | S8 |
140 | Orozco Delgado Josep | 384882 | 1436 | CAT | Vilafranca C.E. | S10 |
141 | Ortiz Padro Pol | 335865 | 1953 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
142 | Padin Jimenez Oriol | 27068 | 1695 | CAT | La Lira, C.E. | S14 |
143 | Pallares Mayoral Oriol | 357517 | 1359 | CAT | Gerunda, C.E. | S12 |
144 | Paricio Clar Julia | 381241 | 1517 | CAT | Masnou C.E. | S20 |
145 | Parra Ordorica Arnau | 28625 | 1853 | CAT | Llinars, Club D'escacs | S14 |
146 | Pedra Marquina Joan | 25658 | 1810 | CAT | Balaguer C.E. | S14 |
147 | Pedra Marquina Alex | 27782 | 1642 | CAT | Balaguer C.E. | S14 |
148 | Pelegrin Serrano Oriol | 379374 | 1355 | CAT | Joviat Fundacio | S10 |
149 | Perez Ribas Joan | 379734 | 1498 | CAT | Catalonia C.E. | S12 |
150 | Pino Jacomet Arnau | 383556 | 1738 | CAT | Santa Eugenia Escacs | S14 |
151 | Pino Jacomet Pau | 383825 | 1372 | CAT | Santa Eugenia Escacs | S10 |
152 | Pinol Bosch Biel | 357886 | 1575 | CAT | Mollerussa | S10 |
153 | Piñol Bosch Gerard | 378220 | 1354 | CAT | Mollerussa | S8 |
154 | Pinol Fuentealba Benjamin Ignacio | 379529 | 1386 | CAT | Vilafranca C.E, | S12 |
155 | Pinol Parra David | 384883 | 1424 | CAT | Vilafranca C.E. | S10 |
156 | Piñol Parra Oscar | 384884 | 1352 | CAT | Vilafranca C.E. | S8 |
157 | Pizarro Funes Ivan | 358161 | 1340 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
158 | Polo Sanchez Adrian | 335793 | 1348 | CAT | Montornes C.E. | S12 |
159 | Polo Sanchez Hector | 356606 | 1234 | CAT | Montornes C.E. | S10 |
160 | Ponsa Alcubierre Gemma | 27671 | 1577 | CAT | Badia, Club Escacs I Cultura | S20 |
161 | Poot Gomez Anthony | 378365 | 1405 | CAT | Tres Peons C.E. | S12 |
162 | Porres Ferre Ian | 378534 | 1354 | CAT | Amposta C.E. | S10 |
163 | Poyan Cobelli Alex | 380258 | 1581 | CAT | Palleja, Club Escacs | S10 |
164 | Prada Villagrasa Pau Manel | 357456 | 1700 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S10 |
165 | Prada Villagrasa Adria | 358137 | 1572 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S12 |
166 | Puente Fernandez Lucas | 28741 | 1728 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S12 |
167 | Puerto Fernández Eloi | 384228 | 1302 | CAT | Barcelona, Club Escacs | S8 |
168 | Puerto Fernández Alan | 384229 | 1172 | CAT | Barcelona, Club Escacs | S8 |
169 | Pujol Biosca Joan | 29678 | 1878 | CAT | Amposta C.E. | S14 |
170 | Pujolar Vidal Pol | 356728 | 1396 | CAT | Figueres C.E. | S14 |
171 | Ramirez Cortes Izan | 378376 | 1846 | CAT | Montornes C.E. | S20 |
172 | Ramirez Cortes Aaron | 378377 | 1593 | CAT | Montornes C.E. | S14 |
173 | Ramirez Cruz Alberto | 378673 | 1469 | CAT | Badia, Club Escacs I Cultura | S14 |
174 | Ramirez Cruz Laura | 378672 | 1302 | CAT | Badia, Club Escacs I Cultura | S10 |
175 | Ravina Corestein Ciro Jose | 379209 | 1392 | CAT | Olot | S14 |
176 | Ravina Corestein Dante | 381628 | 1319 | CAT | Olot | S12 |
177 | Raviña Corestein Fausto | 385166 | 1304 | CAT | Olot | S8 |
178 | Rebollo Ordonez Dani | 334222 | 1668 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S14 |
179 | Ribera Caro Joan | 378234 | 1569 | CAT | Peona I Peo, C.E. | S12 |
180 | Ribera Serra Eloi | 383681 | 1269 | CAT | Mollerussa | S8 |
181 | Rodriguez-Manzaneque Trejo Erick | 27315 | 1723 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S14 |
182 | Romero Gonzalez Denis | 378008 | 1514 | CAT | Paretana D'escacs, Associacio | S12 |
183 | Romero Kovina Daniel | 334951 | 1665 | CAT | Blanes C.E. | S12 |
184 | Roqueta Maffei Oscar Nahuel | 27384 | 1853 | CAT | Santa Eugenia Escacs | S14 |
185 | Roure Solà Oriol | 380943 | 1555 | CAT | Mollerussa | S8 |
186 | Rovira Abajas Lena | 381006 | 1460 | CAT | Lira Vendrellenca | S14 |
187 | Rovira Abajas Pol | 381007 | 1260 | CAT | Lira Vendrellenca | S8 |
188 | Ruiz Soria Adria | 335801 | 1941 | CAT | Gran Penya Vilanova C.E. | S20 |
189 | Sala Martin Guillem | 379533 | 1324 | CAT | Amposta C.E. | S10 |
190 | Salinas Tomas Daniel | 357686 | 2048 | CAT | Colon Sabadell Chessy | S10 |
191 | Salvans Serra Arnau | 28808 | 2023 | CAT | Montornes C.E. | S20 |
192 | Sanchez Vacova Alejandro | 379547 | 1418 | CAT | Amposta C.E. | S10 |
193 | Sans Fuentes Joel Joan | 383739 | 1320 | CAT | Montornes C.E. | S8 |
194 | Sastre Martin Daniel | 28784 | 1966 | CAT | Lleida C.E. | S14 |
195 | Sero Angles Nil | 28798 | 1556 | CAT | Tarragona C.E. | S12 |
196 | Serra Mestre Marta | 379532 | 1369 | CAT | Amposta C.E. | S10 |
197 | Serradell Munoz Oriol | 382948 | 1364 | CAT | Vilafranca C.E. | S10 |
198 | Serradell Muñoz Eloi | 382949 | 1292 | CAT | Vilafranca C.E. | S8 |
199 | Silva Marsa Gerard | 383162 | 1635 | ESP | Tarrega C.E. | S10 |
200 | Sole Pijuan Ferran | 23389 | 2252 | CAT | Lleida C.E. | S20 |
201 | Teply Koutsky David | 356805 | 1602 | CAT | Riu Senia, Club Escacs | S12 |
202 | Torres Diez Marc | 378221 | 1524 | CAT | Mollerussa | S10 |
203 | Torres Diez Pau | 378222 | 1510 | CAT | Mollerussa | S10 |
204 | Torres Herrera Guillem | 383878 | 1338 | CAT | Joviat Fundacio | S8 |
205 | Torres Herrera Pol | 382966 | 1321 | CAT | Joviat Fundacio | S10 |
206 | Uber Gracia Hugo | 383960 | 1528 | CAT | Sant Joan C.E. | S10 |
207 | Uroz Lopez Ibai | 29772 | 1602 | CAT | Vilafranca C.E. | S12 |
208 | Valle Luis Leo | 335458 | 1824 | CAT | Gerunda, C.E. | S12 |
209 | Valle Luis Liam | 382990 | 1316 | CAT | Gerunda, C.E. | S8 |
210 | Vendrell Lara Gerard | 356619 | 1843 | CAT | Balaguer C.E. | S14 |
211 | Vendrell Lara Marc | 356621 | 1542 | CAT | Balaguer C.E. | S12 |
212 | Vera Gras Biel | 383160 | 1296 | CAT | Lira Vendrellenca | S8 |
213 | Verdaguer Planella Pol | 335708 | 1834 | CAT | Olot | S20 |
214 | Vila I Bague Arnau | 29691 | 1763 | CAT | Figueres C.E. | S12 |
215 | Villa Tornero Alex | 356925 | 1966 | CAT | Montornes C.E. | S10 |
216 | Vinolas Anglada Laura | 27550 | 1896 | CAT | Figueres C.E. | S20 |
217 | Vinuesa Sorli Ruben | 335416 | 1867 | CAT | Ruy Lopez, Club Escacs | S12 |
218 | Vives Pararols Arnau | 356704 | 1579 | CAT | Alt Emporda, Club D'escacs | S10 |
219 | Xifra Tome Bernat | 335799 | 2040 | CAT | Gerunda, C.E. | S14 |
220 | Xifra Tome Biel | 380866 | 1372 | CAT | Gerunda, C.E. | S12 |
221 | Yao Chen Hong | 379210 | 1536 | CAT | Olot | S14 |
222 | Zafra Bono Elsa | 335443 | 1588 | CAT | Ruy Lopez, Club Escacs | S10 |
223 | Zheng Hong Wei | 29744 | 2063 | CAT | Montornes C.E. | S20 |
224 | Zurano Lopez Eric | 381663 | 1253 | CAT | Club D'escacs Salauris | S8 |
|
|
|
|
|
|
|