IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup B)

OrganitzadorPeona i Peó, Club d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Àrbitre principalFrederic Corrigüelas Armillas
Deputy ArbiterMireia Ramon Herráez
Control de temps1h 30min + 30 seg increment
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/12/27 Al 2020/01/05
Mitjana d'Elo1504
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització05.01.2020 15:06:46, Creador/Darrera càrrega: frederic corriguelas armillas

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

5. Ronda El 2019/12/31 A les 10:00

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
120Martin Arranz Lluis 16454 0 - 14 Aparicio Escudero Hector F. 165516
213Gonzalez Muelas Javier 1684 0 - 1 Mendez Garcia Juan Ignacio 165815
327Agudo Martin Francisco Javier 1612 0 - 13 Perez Cuadrado Eduardo 17583
425Gonzalez Muelas Marco Antonio 16163 ½ - ½3 Roca Llorca Josep 169712
531Fernandez Gonzalez Jose 15753 0 - 13 Ribon Calabia Mariano 166314
661Dominguez Diaz Francisco 1268½ 1 - 01 Perez Ramirez Placido *)129760
723Gallego Obrador Aaron 16173 0 - 13 Chiva Perez Ferran 141051
81Planella Sanchez Xavier 1779 1 - 0 Rigol Martinez Axel 150438
95Pinyol I Llora Julia 1727 1 - 0 Martinez Hernandez Emili 164619
1017Genoves Dexeus David 1654 0 - 1 Clanchet Olle Josep 163422
1124Domenche Redondo Francesc 1616 ½ - ½ Serentill Tost Eduard 164618
124Flores Linan Jose Luis 17402 - - +2 Ribera Caro Joan 151637
137Granados Falco Fernando 17262 ½ - ½2 Torres Teruel Joan 146045
1434Aballanet Beltran Eloi 15362 0 - 12 Torres Julian Marc 17178
159Ribes Colom Jose Maria 17022 0 - 12 Roque Perello Oriol 148843
1610Martinez Ferrer Albert 17012 ½ - ½2 Chiva Perez Jordi 138753
1740Paez Nunez David 14972 ½ - ½2 Martinez Ferrer Rafael 169711
1821Mercader Rubio Luis 16452 1 - 02 Ruiz Garcia Eric 135856
1926Gonzalez Canovas Sebastia 16122 ½ - ½2 Fuentes Toni 073
2041Asensio Ruiz De Alda Javier 14952 1 - 02 Lopez Arjona Emilio 156332
2146Febrero Perez Lluis 14542 0 - 12 Gibert Juan Ramon 155233
2252Gracia Poch Frederic 1388 0 - 1 Romero Funieles Rafael 158730
2362Bermejo Cuadra Roberto 1232 + - - Concha Vargas Marcelo 150139
2444Planella Zavala Ivan 1479 1 - 0 Porta Guiu Lourdes 130959
2550Marzo Ruiz Xavier 14221 0 - 1 Arellan Zavala Marc 115864
2663Ventura Codinas Joan 11941 0 - 11 Exposito Perez Juan Miguel 145148
2766Planella Zavala Irene 10581 0 - 11 Fernandez Macarron Mariano 142349
2872Narbon Galan Alberto 12491 0 - 11 Garcia Extremera Manuel 138554
2955Petit Vidal Enric 13641 1 - 01 Cano Pascual Arnau 135970
3068Vigo Capella Adria 17000 - - +0 Hurtado Farre Ildefons 100967
3171Arellan Zavala Josep 12850 1 bye
322Peiron Lluch Jose Daniel 17770 0 Sense emparellar
336Fuentes Barrientos Carlos 1726 0 Sense emparellar
3428Membrives Pino Didac 1609 0 Sense emparellar
3529Molina Manas Miquel 15971 0 Sense emparellar
3635Sanchez Viana Jordi 15352 0 Sense emparellar
3736Sanchez Coves Juan Josep 1532½ 0 Sense emparellar
3842Munoz Prior Marcelo 1494½ 0 Sense emparellar
3947Morales Rubiella Albert 1453 0 Sense emparellar
4057Garcia Baez Felipe 13330 0 Sense emparellar
4158Membrives Cano Diego 13111 0 Sense emparellar
4265Morales Gesti Jose Narciso 10591 0 Sense emparellar
4369Lliteras Gasol Iu 14241 0 Sense emparellar

*) Aquest jugador està assignat a una taula fixa