IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup A)

OrganitzadorPeona i Peó, Club d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Àrbitre principalFrederic Corrigüelas Armillas
Deputy ArbiterMireia Ramon Herráez
Control de temps1h 30min + 30 seg increment
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/12/27 Al 2020/01/05
Mitjana d'Elo1883
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització05.01.2020 14:14:02, Creador/Darrera càrrega: frederic corriguelas armillas

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

5. Ronda El 2019/12/31 A les 10:00

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
117Roca Planas Edgar 1914 0 - 1 GMPerez Mitjans Orelvis 24122
24IMCruz Filemon 2329 ½ - ½3 IMVehi Bach Victor Manuel 23393
312Garcia Ruiz Adrian 19553 1 - 0 Fabregas Fontanet Antonio 192114
45MKHernandez Funes Ruben 2207 1 - 0 Marin Aso Jose Luis 191716
59Barcelo Sola David 2004 ½ - ½ Bes Alvarez Alex 182829
610Planella Sanchez Jordi 1959 1 - 0 Marabajan Navas Saul 155945
713Travesset Sagre Jan 1953 1 - 0 Soto Balastegui Victor 176633
819Balague Orduna Enric 1892 0 - 1 MKBorrellas Comellas Josep 191915
922Ortiz Padro Pol 18792 0 - 12 FMCapellades Subirana Marc 21496
1024Fernandez Egea Andres 18732 1 - 02 Brugarolas Manzaneque Carlos 20218
1111Vargas Drechsler Carlos 19562 1 - 02 Franzoni Ladron De Guevara Enric 179831
1243Dartmann Aubanell Catriona 16552 ½ - ½2 Povill Claros Laura 189818
1344AFMIborra Polo Eric 16522 ½ - ½2 Gonzalez Cobos Arnau 188621
1432Custodio Criado Jofre 1792 ½ - ½ Garcia Punzano Josep Lluis 168439
1535Madrid Sole Antonio 1759 0 - 1 Juncosa Padros Ernest 166641
1636Tardio Fran Emilio 1721 1 - 0 Romeu Viladot Emili 166042
1747Jimenez Alban Xavier Miguel 1651 ½ - ½1 Lazaro Porta Angel 185926
1840Salazar Navas Josep 16811 ½ - ½1 Albero Figueras Emilio 183328
1938Aleksanyan Israilyan Nicolas 16881 1 bye
201GMMunoz Miguel 2498 0 Sense emparellar
217Cervello I Tost Roger 2047 0 Sense emparellar
2220Hernandez Perez Xavier 1887½ 0 Sense emparellar
2323Diaz Nieto Alberto 18780 0 Sense emparellar
2425Cabot Muntane Jordi 18690 0 Sense emparellar
2527Alcaraz Lopez Francesc 18542 0 Sense emparellar
2630Povill Batlle Ramon 18211 0 Sense emparellar
2734Erra Soler Gerard 17651 0 Sense emparellar
2837Martinez Torras Pol 16972 0 Sense emparellar
2946Campins Barberia Jon 15481 0 Sense emparellar