Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

2. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu 19/20 - Kategorie do 10 let

Poslední aktualizace17.11.2019 14:35:31, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Bartečková ValérieU10wCZE1437Beskydská šachová škola z.s.6,530,532,529,50
23Létal HynekU10CZE1436Beskydská šachová škola z.s.6,031,031,025,00
310Vančáková VeronikaU08wCZE1219Beskydská šachová škola z.s.6,028,030,024,00
448Lumbert FilipU10CZE1000Beskydská šachová škola z.s.6,025,527,523,00
566Šotek ŠimonU10CZE1000Slezan Opava5,531,034,024,50
66Mrázek MatoušU10CZE1256Beskydská šachová škola z.s.5,029,532,520,00
713Rotter DominikU10CZE1142TŽ Třinec5,028,529,517,00
81Horková TerezaU10wCZE1533Beskydská šachová škola z.s.5,028,029,518,50
95Bulawa AdamU10CZE1258SK Slavia Orlová5,027,030,020,00
108Tichá ValérieU10wCZE1243Beskydská šachová škola z.s.5,027,030,018,50
1115Mydlář MatějU10CZE1105Lokomotiva Krnov5,026,529,017,50
1212Milek TobiasU10CZE1169Beskydská šachová škola z.s.5,026,528,016,00
134Bartečková NikolU10wCZE1272Beskydská šachová škola z.s.5,023,526,517,50
1418Plaček MatyášU10CZE1083ŠK TJ Dolní Benešov5,023,025,016,00
1575Žyla ArturU10CZE1000Slavoj Český Těšín5,021,524,016,50
1620Boff OndřejU10CZE1054TŽ Třinec4,528,530,518,25
1711Mičová BarboraU10wCZE1172Beskydská šachová škola z.s.4,527,530,018,75
189Koždoň MarekU10CZE1234TŽ Třinec4,525,028,016,50
1931Gögh AntonínU10CZE1000TJ Slovan Havířov4,028,531,515,50
2021Prusková JustýnaU10wCZE1029Beskydská šachová škola z.s.4,028,031,013,50
2123Lacková LucieU08wCZE1007Beskydská šachová škola z.s.4,028,030,514,50
2228Czudek OndřejU10CZE1000TŽ Třinec4,027,531,016,00
237Šiška AntonínU10CZE1250TŽ Třinec4,026,029,014,00
2414Matusík PetrU10CZE1120Beskydská šachová škola z.s.4,026,027,512,50
2561Szotkowski MatějU10CZE1000TŽ Třinec4,025,528,514,50
2635Hulva DennyU10CZE1000Slezan Opava (N)4,025,027,514,50
2744Krišica LukášU08CZE1000TŽ Třinec4,025,027,512,50
2822Zahumenský ŠtěpánU10CZE1029Beskydská šachová škola z.s.4,024,525,511,50
2965Šotek MatějU08CZE1000Slezan Opava (N)4,023,523,510,50
3030Friedl MarekU10CZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,022,024,012,00
3168Švec ŠtěpánU10CZE1000Lokomotiva Krnov4,021,523,010,50
3234Hanzel MartinU08CZE1000Beskydská šachová škola z.s. (N)4,021,023,010,00
3332Gögh MiroslavU10CZE1000TJ Slovan Havířov4,020,522,59,50
3470Toman GabrielU10CZE1000TŽ Třinec4,019,522,011,00
3545Krišicová NeliU10wCZE1000TŽ Třinec4,019,521,59,50
3627Cymorková AlžbětaU10wCZE1000TŽ Třinec3,524,527,010,25
3719Vojkovský MichaelU10CZE1065Beskydská šachová škola z.s.3,524,025,59,00
3867Špetlová StellaU10wCZE1000Lokomotiva Krnov3,523,025,511,25
3925Böhmová ŠtěpánkaU10wCZE1000TJ Slovan Havířov3,522,024,510,50
4059Sojka MatyášU10CZE1000TŽ Třinec3,520,022,59,75
4158Sobek MikulášU10CZE1000TŽ Třinec3,519,521,59,75
4216Stančík Elisej AlexandrU10CZE1100TJ Ostrava3,518,020,09,00
4329Duda DominikU10CZE1000TŽ Třinec3,025,028,09,50
4474Zajonc TomášU10CZE1000TŽ Třinec3,025,027,511,00
4553Nieslanik TomášU10CZE1000TŽ Třinec3,024,527,510,50
4636Jemelka JindřichU10CZE1000TŽ Třinec3,024,526,58,50
4743Kožušník JanU08CZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,023,025,59,00
4824Bělocký DanielU10CZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,023,025,08,00
4917Gajdoš MarekU10CZE1092TJ Ostrava3,022,524,59,00
5042Kowalczyk JáchymU08CZE1000TŽ Třinec3,022,023,56,00
5146Kumarcis AlexiosU08CZE1000Lokomotiva Krnov (N)3,021,023,07,00
5247Lipka RichardU10CZE1000ŠK Šenov3,020,022,06,00
5352Němec PřemekU08CZE1000Beskydská šachová škola z.s. (N)3,019,521,57,00
5426Bojko ŠtěpánU10CZE1000TŽ Třinec3,019,521,56,00
5554Noga AntonínU10CZE1000TŽ Třinec3,017,019,06,00
5664Šoltýsek ŠtěpánU10CZE1000ŠK Šenov3,016,017,55,00
5737Kaderka MatějU10CZE1000TŽ Třinec2,522,524,06,25
5833Gongolová KláraU08wCZE1000Beskydská šachová škola z.s. (N)2,522,024,56,75
5962Ševčík MatějU08CZE1000Beskydská šachová škola z.s. (N)2,520,021,55,25
6038Kiedroń KrystianU10CZE1000TŽ Třinec2,519,020,54,75
6160Szlaur MarekU10CZE1000TŽ Třinec2,518,019,54,75
6272Volný LubomírU08CZE1000ŠK Šenov2,516,518,04,50
6340Kolísko OndřejU08CZE1000ŠK Šenov (N)2,020,021,53,75
6476Záveský JakubU10CZE0Interchess z.s.2,019,520,53,00
6573Walder HugoU08CZE1000TJ Ostrava (N)2,019,520,52,50
6655Nytra TadeášU10CZE1000TŽ Třinec2,019,020,02,50
6757Sapeta MichaelU10CZE1000ŠK Ostrava-Jih (N)2,019,019,01,00
6863Šlachta MatoušU10CZE1000TJ Slovan Havířov2,018,520,03,00
6969Tarielašvili KiraU08wCZE1000TJ Ostrava2,016,516,51,50
7071Veselý ŠtěpánU08CZE1000TJ Ostrava2,015,015,01,75
7149Martikánová AmálieU08wCZE1000Beskydská šachová škola z.s. (N)1,519,521,53,25
7251Mynář PetrU10CZE1000ŠK Šenov1,515,016,52,50
7339Koběrský TobiášU08CZE1000ŠK Šenov1,515,015,00,75
7456Pánek PatrikU08CZE1000ŠK Šenov1,514,514,50,75
7550Mynář KryštofU08CZE1000ŠK Šenov1,017,019,02,00
7641Kotásek DavidU08CZE1000ŠK Šenov0,017,519,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž