Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Grand - Prix mládeže Ústeckého kraje - Teplice 2011 Kategorie starší žáci

Poslední aktualizace30.04.2011 17:38:19, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Šlampa JanCZE1967TJ Sokol Údlice
2Ta Van DuyCZE1899SVČ Most
3Kalužný MatyášCZE1828TJ Sokol Údlice
4Toman OndřejCZE1786TJ Sokol Údlice
5Škuthan JiříCZE1674SVČ Most
6Hanzlík DanielCZE1644SVČ Most
7Hánl FrantišekCZE1628TJ Kralupy nad Vltavou
8Stránská KamilaCZE1557ŠK Teplice
9Kuchař TomášCZE1536SVČ Most
10Ho Tuan AnhCZE1534SVČ Most
11Horák AlešCZE1523TJ Sokol Údlice
12Žatečková KarolínaCZE1502SK Děčín
13Kastl DanielCZE1482SVČ Most
14Sliva MichalCZE1460ŠK Spartak Ústí n.L.
15Bartoš VáclavCZE1446ŠK Teplice
16Hanzlík TomášCZE1442SVČ Most
17Štich JanCZE1427SVČ Most
18Hofmann LukášCZE1418SVČ Most
19Benešová MartinaCZE1395SVČ Most
20Vokoun OndřejCZE1375TJ Kralupy nad Vltavou
21Krutský MartinCZE1250ŠK Teplice
22Lisý JiříCZE1250ŠK Spartak Ústí n.L.
23Svoboda VítCZE1250Šachy Povrly
24Ta Minh KhoiCZE1250SVČ Most
25Vacek MichalCZE1250ŠK Teplice
26Weber DavidCZE1250TJ Sokol Údlice
27Šatra ŠimonCZE1250SVČ Most
28Bobek DanielCZE1100ŠK Teplice
29Burger KryštofCZE1100ŠK Teplice
30Bělík JanCZE1100Klub šachistů Štětí
31Halakuc HynekCZE1100ŠK Teplice
32Pokorný RadekCZE1100SK Děčín
33Seiner RomanCZE1100ŠK Teplice
34Tvrdík ŠimonCZE1100SVČ Most
35Ullmann AdamCZE1100TJ Sokol Litvínov-Lom.
36Adamec RobertCZE1000KŠ Štětí
37Beránek DanielCZE10001.ZŠ Lovosice
38Grigorova LjubaCZE1000ŠK Teplice
39Grupač TomášCZE1000TJ Chlumec
40Hůlková EliškaCZE1000SK Děčín
41Jakubjanski TomášCZE1000Klub šachistů Štětí
42Janda KryštofCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
43Janda BenediktCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
44Orság MatyášCZE1000DDM Šuplík Kadaň
45Pospíchal MichaelCZE1000ZŠ Ladova Litoměřice
46Sláma JaromírCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.
47Trejbal TomášCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
48Voves OndřejCZE1000Klub šachistů Štětí
49Zeman FilipCZE1000ŠK Teplice
50Řehořek MilanCZE1000TJ Sokol Údlice
51Šťastný JiříCZE1000ŠK Střelnice Kadaň
Advertisement