Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Grand - Prix mládeže Ústeckého kraje - Teplice 2011 Kategorie mladší žáci

Poslední aktualizace30.04.2011 17:16:50, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Vykouk JanCZE1683SVČ Most
2Soukup VáclavCZE1537ŠK Spartak Ústí n.L.
3Brejník GustavCZE1454Klub šachistů Štětí
4Kalinová EliškaCZE1344ŠK Spartak Ústí n.L.
5Zahradník AlešCZE1307Šachy Povrly
6Kadlec DanielCZE1253SVČ Most
7Abraham TomášCZE1250SVČ Most
8Kočí VítCZE1250SVČ Most
9Mrišová EliškaCZE1250TJ Slavoj Litoměřice
10Pech DavidCZE1250Šachy Povrly
11Pham RomanCZE1250SVČ Most
12Polanský Adam LubošCZE1250SVČ Most
13Randák RichardCZE1250ŠK Karlovy Vary
14Schick MatyášCZE1250Šachy Povrly
15Škuthan RadekCZE1250SVČ Most
16Janoušek LukášCZE1100TJ Sokol Údlice
17Mašek MartinCZE1100ŠK Teplice
18Piskač MarekCZE1100ŠK Teplice
19Voleník ŠtěpánCZE1100ŠK Teplice
20Zeman PavelCZE1100ŠK Teplice
21Ňorba ArťomCZE1100SK Karlovy Vary
22Balín DanielCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.
23Bednárek VojtěchCZE1000ŠK Teplice
24Bodnar FabianCZE1000DDM Šuplík Kadaň
25Brzybohatý PatrikCZE1000ŠK MDDM Postoloprty
26David MiroslavCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.
27Devera MartinCZE1000ŠK Teplice
28Fronc VladimírCZE1000Klub šachistů Štětí
29Fujdiak MarekCZE1000DDM Teplice
30Gerstberger LeošCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice
31Grindler TeodorCZE10001.ZŠ Lovosice
32Haluza OndřejCZE1000SK Děčín
33Ježek JakubCZE1000SVČ Most
34Karlíková JiřinaCZE1000ŠK Teplice
35Kopáček LukášCZE10001.ZŠ Lovosice
36Korf ZdeněkCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice
37Kroutil VladislavCZE1000Sokol Údlice
38Kufel PavolCZE1000DDM Teplice
39Lizoň AndrejCZE10001.ZŠ Lovosice
40Matuška OndřejCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
41Mooucha DavidCZE1000Sokol Údlice
42Nademlejnský VítCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
43Peroutka ŠimonCZE1000Sokol Údlice
44Podlucký JanCZE1000ŠK Teplice
45Russo DavidCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.
46Sabov PatrikCZE1000ŠK MDDM Postoloprty
47Seifert TomášCZE1000TJ Sokol Litvínov-Lom.
48Seiner DanielCZE1000ŠK Teplice
49Spišjak JakubCZE1000TJ Sokol Údlice
50Stríž VojtěchCZE1000SVČ Most
51Sysel FrantišekCZE1000Šachy Povrly
52Trojáček OtakarCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
53Turek MichalCZE1000Klub šachistů Štětí
54Turek MikulášCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice
55Turek VáclavCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice
56Turková HanaCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice
57Ulrych TomášCZE1000ŠK MDDM Postoloprty
58Vlasáková AlenaCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.
59Vojáček PatrikCZE1000DDM Teplice
60Vydra MartinCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
61Černíček MatyášCZE1000ŠK Union Louny
62Šíma JanCZE1000SVČ Most
Advertisement