Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Grand - Prix mládeže Ústeckého kraje - Teplice 2011 Kategorie mladší žáci

Poslední aktualizace30.04.2011 17:16:50, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
110Pech DavidCZE1250Šachy Povrly6,523,532,527,5
21Vykouk JanCZE1683SVČ Most6,024,533,526,0
33Brejník GustavCZE1454Klub šachistů Štětí5,523,031,522,5
45Zahradník AlešCZE1307Šachy Povrly5,522,532,524,5
54Kalinová EliškaCZE1344ŠK Spartak Ústí n.L.5,521,531,021,5
62Soukup VáclavCZE1537ŠK Spartak Ústí n.L.5,024,032,523,0
714Schick MatyášCZE1250Šachy Povrly5,022,531,022,0
86Kadlec DanielCZE1253SVČ Most5,022,530,522,0
911Pham RomanCZE1250SVČ Most5,020,528,520,0
1013Randák RichardCZE1250ŠK Karlovy Vary5,019,528,020,0
1116Janoušek LukášCZE1100TJ Sokol Údlice5,018,026,517,0
1237Kroutil VladislavCZE1000Sokol Údlice5,018,025,517,0
1315Škuthan RadekCZE1250SVČ Most4,521,530,020,5
148Kočí VítCZE1250SVČ Most4,521,030,020,5
1521Ňorba ArťomCZE1100SK Karlovy Vary4,519,027,518,5
169Mrišová EliškaCZE1250TJ Slavoj Litoměřice4,022,532,020,0
177Abraham TomášCZE1250SVČ Most4,021,028,020,0
1812Polanský Adam LubošCZE1250SVČ Most4,020,529,019,0
1918Piskač MarekCZE1100ŠK Teplice4,019,027,017,0
2055Turek VáclavCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice4,019,026,518,0
2161Černíček MatyášCZE1000ŠK Union Louny4,019,026,018,0
2249Spišjak JakubCZE1000TJ Sokol Údlice4,019,026,014,0
2322Balín DanielCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.4,018,526,016,0
2438Kufel PavolCZE1000DDM Teplice4,017,523,514,0
2517Mašek MartinCZE1100ŠK Teplice4,016,523,515,0
2658Vlasáková AlenaCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.4,016,023,013,0
2744Podlucký JanCZE1000ŠK Teplice4,016,021,014,0
2836Korf ZdeněkCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice4,015,523,011,0
2940Matuška OndřejCZE1000TJ Slavoj Litoměřice4,014,020,012,0
3043Peroutka ŠimonCZE1000Sokol Údlice3,518,525,513,5
3162Šíma JanCZE1000SVČ Most3,516,523,514,5
3247Seifert TomášCZE1000TJ Sokol Litvínov-Lom.3,516,523,512,0
3360Vydra MartinCZE1000TJ Slavoj Litoměřice3,516,021,014,5
3420Zeman PavelCZE1100ŠK Teplice3,515,521,513,5
3550Stríž VojtěchCZE1000SVČ Most3,020,027,015,0
3657Ulrych TomášCZE1000ŠK MDDM Postoloprty3,019,528,016,0
3752Trojáček OtakarCZE1000TJ Slavoj Litoměřice3,019,526,515,0
3826David MiroslavCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.3,018,026,014,0
3942Nademlejnský VítCZE1000TJ Slavoj Litoměřice3,018,025,011,0
4051Sysel FrantišekCZE1000Šachy Povrly3,017,023,014,0
4145Russo DavidCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.3,016,023,011,5
4246Sabov PatrikCZE1000ŠK MDDM Postoloprty3,016,022,512,0
4359Vojáček PatrikCZE1000DDM Teplice3,015,021,011,0
4431Grindler TeodorCZE10001.ZŠ Lovosice3,014,519,58,0
4535Kopáček LukášCZE10001.ZŠ Lovosice3,012,519,09,0
4641Mooucha DavidCZE1000Sokol Údlice3,010,017,57,0
4719Voleník ŠtěpánCZE1100ŠK Teplice2,517,023,512,5
4839Lizoň AndrejCZE10001.ZŠ Lovosice2,517,023,010,5
4932Haluza OndřejCZE1000SK Děčín2,514,522,59,0
5033Ježek JakubCZE1000SVČ Most2,019,026,010,0
5134Karlíková JiřinaCZE1000ŠK Teplice2,016,524,08,0
5223Bednárek VojtěchCZE1000ŠK Teplice2,015,521,58,0
5328Fronc VladimírCZE1000Klub šachistů Štětí2,015,020,09,0
48Seiner DanielCZE1000ŠK Teplice2,015,020,09,0
5530Gerstberger LeošCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice2,014,520,06,0
5624Bodnar FabianCZE1000DDM Šuplík Kadaň2,014,018,04,0
5727Devera MartinCZE1000ŠK Teplice2,013,517,54,5
5853Turek MichalCZE1000Klub šachistů Štětí2,013,019,06,0
5954Turek MikulášCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice2,011,016,05,5
6025Brzybohatý PatrikCZE1000ŠK MDDM Postoloprty1,513,018,08,0
6156Turková HanaCZE1000Masarykova ZŠ Litoměřice1,012,015,03,0
6229Fujdiak MarekCZE1000DDM Teplice0,011,516,50,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement