Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřené MČR v bleskovém šachu 2019 - Achilleas Glass Open

Poslední aktualizace21.12.2019 16:17:09, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř.St.č.JménoSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15WGMOlsarova KarolinaCZE2153Sk Slavia Orlova11,00,5131,5138,0
21WGMSikorova OlgaCZE2257Tz Trinec11,00,5131,0139,0
37WIMPetrova KristynaCZE2139Sk Line10,51,5131,0138,0
410WIMRichterova NatasaCZE2099Sk Podluzan Prusanky Z.S.10,51,5129,0135,5
58WFMZpevakova JanaCZE2110Sk Stare Mesto10,50,0128,5135,5
611Grussova HelenaCZE2062Tj Klasterec Nad Ohri10,01,0126,5133,0
79WFMMareckova MartinaCZE2105Region Panda, Z.S.10,00,0130,0136,5
814WIMNovosadova KristynaCZE2011Beskydska Sachova Skola Z.S.9,00,0124,0131,0
93WGMRichtrova EliskaS60CZE2205Qcc Ceske Budejovice9,00,0124,0129,5
1012WIMSochorova PetraCZE2056Sk Garde Lipovec9,00,0120,5127,0
1127Koubova Anna MarieU18CZE1806Unichess9,00,0117,5124,5
122WGMWorek JoannaCZE2246So Kunovice8,50,0130,5137,5
1328WFMLaurincova KristynaU18CZE1798Beskydska Sachova Skola Z.S.8,50,0126,0128,5
1413WIMKanakova NatalieCZE2037Interchess Z.S.8,50,0118,5121,0
1518WFMPribylova SofieU18CZE1912Sk Dopravni Podnik Praha8,50,0114,0120,5
164WGMRodshtein TerezaCZE2202Sk Zikuda Turnov, Z.S.8,00,0124,0131,0
1721Rosenbaumova LeaU18CZE18452222 Sk Polabiny, Z.S.8,00,0118,5120,0
1816Vranova ZdenkaCZE1940Sk Stare Mesto8,00,0116,0121,0
1919Nemcova KarinU18CZE1903Sk Oaza Praha8,00,0115,0121,5
2031Bartosova HanaU18CZE1750Sachovy Klub Jicin Z.S.8,00,0110,5116,0
2124Vavrinkova EliskaU18CZE1812Sk Tj Dolni Benesov8,00,0110,0111,5
2232Nemcova KamilaCZE1693Sk Oaza Praha8,00,0107,0108,5
236WIMKorenova MartinaCZE2140Sk Oaza Praha8,00,0106,5112,0
2442Sulcova Tereza RadmilaU18CZE12742222 Sk Polabiny, Z.S.8,00,0104,5111,0
2530Sabolova GabrielaCZE1757Sk Vysoke Myto8,00,097,5102,5
2617Neuman Zakoucka AdelaCZE1932Unichess7,50,0113,0119,5
2723Saffova MichaelaCZE1812Tj Sokol Litvinov-Lom.7,50,0102,0103,5
2839Encinas Michelle DianeU18CZE1481Sk Sokol Vysehrad7,50,098,099,5
2925Vilimova JulieU18CZE1811Klub Sachistu Ricany 19257,00,0117,0119,5
3015Vlkova AnezkaCZE1965Tj Spartak Vlasim7,00,0114,0115,5
3120Nova MichaelaCZE1897Sokol Bustehrad7,00,0110,0115,0
3237Voriskova AnnaU18CZE1624Sspm Lipky Hk7,00,0105,0110,0
3329Zpevakova KaterinaCZE1765Dolni Nemci7,00,0102,0107,0
3434Pribylova RuzenaS60CZE1661Sk Dopravni Podnik Praha7,00,099,5101,0
3535Otrubova KristynaU18CZE1656Klub Sachistu Ricany 19257,00,096,598,0
3638Tumova AnnaU18CZE1600Sachklub Tabor Z.S.7,00,091,593,0
3740Kozlova LucieCZE1451Unichess7,00,090,592,0
3833Novotna TerezaCZE1663Klub Sachistu Ricany 19257,00,090,592,0
3941Kralova GabrielaU18CZE13402222 Sk Polabiny, Z.S.7,00,089,090,5
4022Sabolova KristynaCZE1819Sk Vysoke Myto6,50,590,592,0
4136WFMModrova HanaS60CZE1638Tj Bohemians Praha6,50,584,085,5
4226Lorencova VeraCZE1810Sk Karlovy Vary6,00,092,093,5
4343Postranecka ZuzanaU18CZE1232Sk Sokol Vysehrad5,51,081,583,0
4446Kammova KaterinaU18CZE1074Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.5,50,086,087,5
4547Kusova NikolaU18CZE1044Karlovarsky Sachklub Tietz3,00,088,590,0
4644Vavrova JirinaS60CZE1050Sachovy Klub Praha 42,01,087,088,5
4745Sochorova ValentynaU18CZE1100Sk Zs Horka Nad Moravou2,00,084,586,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž