Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřené MČR v bleskovém šachu 2019 - Achilleas Glass Open

Poslední aktualizace21.12.2019 16:17:09, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgSkup.Klub/Místo
1WGMSikorova Olga307033CZE2257Tz Trinec
2WGMWorek Joanna1118080CZE2246So Kunovice
3WGMRichtrova Eliska300683CZE2205S60Qcc Ceske Budejovice
4WGMRodshtein Tereza325449CZE2202Sk Zikuda Turnov, Z.S.
5WGMOlsarova Karolina320242CZE2153Sk Slavia Orlova
6WIMKorenova Martina302805CZE2140Sk Oaza Praha
7WIMPetrova Kristyna309672CZE2139Sk Line
8WFMZpevakova Jana334030CZE2110Sk Stare Mesto
9WFMMareckova Martina327930CZE2105Region Panda, Z.S.
10WIMRichterova Natasa350591CZE2099Sk Podluzan Prusanky Z.S.
11Grussova Helena321613CZE2062Tj Klasterec Nad Ohri
12WIMSochorova Petra305260CZE2056Sk Garde Lipovec
13WIMKanakova Natalie350486CZE2037Interchess Z.S.
14WIMNovosadova Kristyna328065CZE2011Beskydska Sachova Skola Z.S.
15Vlkova Anezka364339CZE1965Tj Spartak Vlasim
16Vranova Zdenka302775CZE1940Sk Stare Mesto
17Neuman Zakoucka Adela320862CZE1932Unichess
18WFMPribylova Sofie371726CZE1912U18Sk Dopravni Podnik Praha
19Nemcova Karin360821CZE1903U18Sk Oaza Praha
20Nova Michaela368466CZE1897Sokol Bustehrad
21Rosenbaumova Lea385786CZE1845U182222 Sk Polabiny, Z.S.
22Sabolova Kristyna332305CZE1819Sk Vysoke Myto
23Saffova Michaela343960CZE1812Tj Sokol Litvinov-Lom.
24Vavrinkova Eliska366021CZE1812U18Sk Tj Dolni Benesov
25Vilimova Julie367400CZE1811U18Klub Sachistu Ricany 1925
26Lorencova Vera321397CZE1810Sk Karlovy Vary
27Koubova Anna Marie381470CZE1806U18Unichess
28WFMLaurincova Kristyna368270CZE1798U18Beskydska Sachova Skola Z.S.
29Zpevakova Katerina362158CZE1765Dolni Nemci
30Sabolova Gabriela332291CZE1757Sk Vysoke Myto
31Bartosova Hana394106CZE1750U18Sachovy Klub Jicin Z.S.
32Nemcova Kamila357839CZE1693Sk Oaza Praha
33Novotna Tereza383597CZE1663Klub Sachistu Ricany 1925
34Pribylova Ruzena327131CZE1661S60Sk Dopravni Podnik Praha
35Otrubova Kristyna382426CZE1656U18Klub Sachistu Ricany 1925
36WFMModrova Hana302651CZE1638S60Tj Bohemians Praha
37Voriskova Anna23712236CZE1624U18Sspm Lipky Hk
38Tumova Anna367397CZE1600U18Sachklub Tabor Z.S.
39Encinas Michelle Diane392898CZE1481U18Sk Sokol Vysehrad
40Kozlova Lucie349720CZE1451Unichess
41Kralova Gabriela23706570CZE1340U182222 Sk Polabiny, Z.S.
42Sulcova Tereza Radmila395196CZE1274U182222 Sk Polabiny, Z.S.
43Postranecka Zuzana390461CZE1232U18Sk Sokol Vysehrad
44Vavrova Jirina391808CZE1050S60Sachovy Klub Praha 4
45Sochorova Valentyna23734345CZE1100U18Sk Zs Horka Nad Moravou
46Kammova Katerina23737336CZE1074U18Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
47Kusova Nikola23733705CZE1044U18Karlovarsky Sachklub Tietz