II CAMPEONATO SUDAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR 2019 - U09 - MASC

OrganizátorXADREZFOZ
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaPEDRO DE M. CAETANO
Hlavný rozhodcaAI PEDRO DE MENDONCA CAETANO
Deputy ArbiterHUGO CAETANO
RozhodcaAI-H FERNANDEZ,AA-R MACEDO,AA-S BELONI,AA-R-RISSAO, AA-P MORAIS, AA-J GATELLI,AA-J GREGORIO,AA-M TAKAHASHI
Bedenkzeit30 min + 30 sec. de incremento ou 60 min K.O.
MiestoFOZ DO IGUACU - PR - BR
Rating calculation -
Od - do2019/12/13 - 2019/12/15
Ø rating1199
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 15.12.2019 16:08:08, Creator/Last Upload: ia pedro caetano

Výber turnajaU7F, U9F, U11F, U13F, U15F, U17F, U7M, U9M, U11M, U13M, U15M, U17M
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBRA, PAR, VEN
Overview for groupsES, MG, MS, MT, PAR, PE, PR, RJ, RN, SC, SP, VEN
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFGrKlub
1
De Lima Theo Magalhaes22725490BRA1468RNC. Marista de Natal/RN
2
Calcada Henrique Galvan22746080BRA1329PRC. Alfa Plus/Ponta Grossa
3
Fugimoto Rafael Aoki22751769BRA1232PRC. Positivo de Jaguariaíva
4
Oliveira Olavo Tadeu Carvalho22720286BRA1150MTC. CAD/Sinop
5
HERRERA RODRIGUEZ Doriant Alberto3963748VEN1148VENC. Maria Auxiliadora/Caracas
6
Miranda Fernandez Marcos Manuel3708802PAR1134PARClub Cooperativa Universitaria/Para
7
Macedo Felipe Cruz22749608BRA1104PREsc. da Colina/São J. dos Pinhais
8
Da Silva Kauan Salvagni Teles22745580BRA1005SCSEL Seara/Seara
9
BONECHER Arthur Henrique Ferraz22750541BRA0SCC. Bom Jesus Santo Antônio/Blumenau
10
Camargo Ausber FucksBRA0SCC. Sta Rosa de Lima/Lages
11
da Silva Bernardo Marques OliveiraBRA0SCC. Barao do Rio Branco/Blumenau
12
da Silva Miguel RicardoBRA0PRC. Douradina/Douradina
13
de Oliveira Yuri Crisostomo22772847BRA0SPC. Albert Sabin/São Paulo
14
Deretti Lucas JurkBRA0SCC. Bom Jesus Santo Antônio/Blumenau
15
Dos Santos Luis Felipe Aparecido22751866BRA0MGE.E. São José/São Sebastião do Para
16
Eckert Gustavo RohlingBRA0SCC. Cônsul Carlos Renaux/Brusque
17
Eidelman Daniel CancioBRA0RJC. Israelita Brasileiro A. Liessin/
18
Gatelli Pedro HenriqueBRA0PRXadrezfoz
19
Iglesias Joao Pedro BarbosaBRA0SPC. AngKo Xereta/Assis
20
Lezcano Roberto GrauPAR0PARClub Coop. Universitaria/Asuncion
21
Longares Leonardo PiresBRA0PREM Edinea GArcia/Paranaguá
22
Machado Matheus Lucas AraújoBRA0PRE. Expressão/Foz
23
Marquezin Luiz Miguel NovakBRA0PRC. Madalena Postel/Manoel Ribas
24
Moraes Vitor PiaceskiBRA0PRC. Madalena Postel/Manoel Ribas
25
Mota Arthur Guilherme SilvaBRA0PEC. Visão/Recife
26
Portillo Roberd BogadoPAR0PARC. Ferlonichess/CDE
27
Porto Davi Miller22767495BRA0MSE. E. Dom Aquino Corrêa/Amambai
28
Rabello Lorenzzo Urubatan Bareli FriasBRA0ESE. Xadrez B. Jesus/CMCBO
29
Ramos Rafael CabreiraBRA0SCC. Barao do Rio Branco/Blumenau
30
Rios Juan Mateo GiménezPAR0PARFerlonichess/Ciudad del Este
31
Santos Cauã Sulivan CamargoBRA0SPEMEIF Maria José Silva Valverde/Ass
32
Schoten Pedro HenriqueBRA0PRC. Madalena Postel/Manoel Ribas
33
Spieker Otávio SchmidtBRA0SCC. Sta Rosa de Lima/Lages
34
Takano Ito Raphael Kenzo22766170BRA0SPEscola Móbile/São Paulo
35
Tamai Isac YoshihiroBRA0PRC. Douradina/Douradina
36
Troche Gonzalez David Alexander Nahuel3711609PAR0PARFerlochiness Club/CDE
37
Vincensi Pedro Henrique FerrariBRA0SCC. Barao do Rio Branco/Blumenau
38
Voi JaderBRA0PREM Edinea Garcia/Paranaguá
39
Votri EnzoBRA0SCACX-Içara
40
Wosgrau Igor Augusto Bucholdz22746153BRA0PRPositivo Master/P. Grossa