Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 11.december 2019

Posledná aktualizácia 11.12.2019 18:07:58 / Page cached 11.12.2019 18:20:06 116min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaoktóber2019, november2019, december2019
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 2 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
411Becker Arsene 10001 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
311Becker Arsene 10001 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
211Becker Arsene 10001 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
111Becker Arsene 10001 0 nežrebovaný

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Pisarcik Richard 11912 2 Heinlein Viktor 100019
225Kapicak Filip 10002 2 Zalesky Daniel 11523
34Benci Jozef 11222 2 Skalos Jakub 100041
444Solar Samuel 10002 2 Cerven Matus 10965
553Toth Marton 10002 2 Vida Gergo 10457
655Vadila Lukas 10002 2 Hasala Richard 100017
714Derzak Rudolf 1000 Stuska Daniel 100049
816Hamid Hanka Leila 1000 Kostka Pavol 100027
959Vasko Matej 1000 Skripecky Marek 100043
106Dvorak Alfred 10701 1 Rigo Ladislav +1100038
1110Agh Maximilian 10001 1 Shykhnenko Grisa 100040
1212Bodis Sebastian Samuel 10001 1 Ruzickova Lenka 100039
1318Heinlein Daniel 10001 1 Skrinar Richard 100042
1420Helenin Jozef 10001 1 Strisko Matej 100048
1551Tevec Martin 10001 1 Hudcovsky Tomas Jan 100021
1622Jurak Martin 10001 1 Svarny Jakub 100050
1754Toth Mihaly 10001 1 Kajanek Oskar 100023
1824Kamenev Nikita 10001 1 Tonhajzer Matus 100052
1928Lehocky Juraj 10001 1 Vachalek Radovan 100056
2036Rachelova Laura 10001 1 Vanco Viktor 100057
2158Vargic Michal 10001 1 Rachelova Nikola 100037
2213Brisuda Filip 10000 ½ Kaceriak Simon 10209
2334Pongo Aron 1000½ 0 Dvorakova Viktoria 100015
2433Pommer Katarina 10000 0 Livnansky Michal 11752
258Sunova Michaela 10380 0 Novak Michal +2100032
2626Kapicakova Petra 10000 0 Rachelova Diana 100035
2745Stec Ivo +210000 0 Matejka Simon 100029
2846Stepanyan Andranik 10000 0 Mester Dominik 100030
2931Ni Viktor 10000 0 Stepanyan David 100047
3011Becker Arsene 10001 0 nežrebovaný

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
137Rachelova Nikola 10001 0 - 11 Pisarcik Richard 11911
23Zalesky Daniel 11521 1 - 01 Lehocky Juraj 100028
339Ruzickova Lenka 10001 0 - 11 Benci Jozef 11224
45Cerven Matus 10961 1 - 01 Rigo Ladislav +1100038
541Skalos Jakub 10001 1 - 01 Dvorak Alfred 10706
67Vida Gergo 10451 1 - 01 Skrinar Richard 100042
711Becker Arsene 10001 0 - 11 Solar Samuel 100044
849Stuska Daniel 10001 ½ - ½1 Hamid Hanka Leila 100016
917Hasala Richard 10001 1 - 01 Tevec Martin 100051
1053Toth Marton 10001 1 - 01 Heinlein Daniel 100018
1119Heinlein Viktor 10001 1 - 01 Tonhajzer Matus 100052
1221Hudcovsky Tomas Jan 10001 0 - 11 Vadila Lukas 100055
1325Kapicak Filip 10001 1 - 01 Vargic Michal 100058
1427Kostka Pavol 10001 ½ - ½1 Vasko Matej 100059
152Livnansky Michal 11750 0 - 1½ Derzak Rudolf 100014
1643Skripecky Marek 1000½ 1 - 00 Sunova Michaela 10388
179Kaceriak Simon 10200 ½ - ½0 Pongo Aron 100034
1832Novak Michal +210000 0 - 10 Agh Maximilian 100010
1933Pommer Katarina 10000 0 - 10 Bodis Sebastian Samuel 100012
2013Brisuda Filip 10000 0 - 10 Rachelova Laura 100036
2115Dvorakova Viktoria 10000 0 - 10 Shykhnenko Grisa 100040
2235Rachelova Diana 10000 0 - 10 Helenin Jozef 100020
2345Stec Ivo +210000 0 - 10 Jurak Martin 100022
2423Kajanek Oskar 10000 1 - 00 Stepanyan Andranik 100046
2547Stepanyan David 10000 0 - 10 Kamenev Nikita 100024
2648Strisko Matej 10000 1 - 00 Kapicakova Petra 100026
2729Matejka Simon 10000 0 - 10 Svarny Jakub 100050
2830Mester Dominik 10000 0 - 10 Toth Mihaly 100054
2957Vanco Viktor 10000 1 - 00 Ni Viktor 100031
3056Vachalek Radovan 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Pisarcik Richard 11910 1 - 00 Mester Dominik 100030
231Ni Viktor 10000 0 - 10 Zalesky Daniel 11523
34Benci Jozef 11220 1 - 00 Pommer Katarina 100033
434Pongo Aron 10000 0 - 10 Cerven Matus 10965
56Dvorak Alfred 10700 1 - 00 Rachelova Diana 100035
636Rachelova Laura 10000 0 - 10 Vida Gergo 10457
78Sunova Michaela 10380 0 - 10 Rachelova Nikola 100037
838Rigo Ladislav +110000 1 - 00 Kaceriak Simon 10209
910Agh Maximilian 10000 0 - 10 Ruzickova Lenka 100039
1040Shykhnenko Grisa 10000 0 - 10 Becker Arsene 100011
1112Bodis Sebastian Samuel 10000 0 - 10 Skalos Jakub 100041
1242Skrinar Richard 10000 1 - 00 Brisuda Filip 100013
1314Derzak Rudolf 10000 ½ - ½0 Skripecky Marek 100043
1444Solar Samuel 10000 1 - 00 Dvorakova Viktoria 100015
1516Hamid Hanka Leila 10000 1 - 00 Stec Ivo +2100045
1646Stepanyan Andranik 10000 0 - 10 Hasala Richard 100017
1718Heinlein Daniel 10000 1 - 00 Stepanyan David 100047
1848Strisko Matej 10000 0 - 10 Heinlein Viktor 100019
1920Helenin Jozef 10000 0 - 10 Stuska Daniel 100049
2050Svarny Jakub 10000 0 - 10 Hudcovsky Tomas Jan 100021
2122Jurak Martin 10000 0 - 10 Tevec Martin 100051
2252Tonhajzer Matus 10000 1 - 00 Kajanek Oskar 100023
2324Kamenev Nikita 10000 0 - 10 Toth Marton 100053
2454Toth Mihaly 10000 0 - 10 Kapicak Filip 100025
2526Kapicakova Petra 10000 0 - 10 Vadila Lukas 100055
2656Vachalek Radovan 10000 0 - 10 Kostka Pavol 100027
2728Lehocky Juraj 10000 1 - 00 Vanco Viktor 100057
2858Vargic Michal 10000 1 - 00 Matejka Simon 100029
2959Vasko Matej 10000 1 voľno
302Livnansky Michal 11750 0 nežrebovaný
3132Novak Michal +210000 0 nežrebovaný